domovo klubutekmovanjaatletiatletska šoladosežkigalerijaatletski sodnikipovezave

Kliknite za podstran atletske šole

naključna galerija slik

koledar dogodkov

<< November >>   << 2018 >>
Pon Tor Sre Čet Pet Sob Ned
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Spisek aktivnih atletov po abecedi

Registrirani atleti

Amon, Ambrož

Artič, Nives

Artnak, Ana

Artnak, Martin

Artnak, Neža

Barič, Eva

Brečko, Blaž

Centrih, Mojca

Cmok, Filip

Cmok, Jakob

Čander Poljšak, Aleksandra

Dobovišek, Nej

Dolar, Nika

Drofenik Bombač, Matija

Filej, Val

Fuchs Plemenitaš, Ajda

Gobec, Špela

Ipšek, Špela

Jazbec, Rok

Kolar, Eva

Kolar, Lana

Kovačič, Tamara

Lah, Jernej

Majcen, Ana

Močnik, Špela

Modic, Urban

Motoh, Andrej

Očko, Bojan

Ogrizek, Ana

Ogrizek, Urška

Oprešnik, Aljaž

Pavlič, Blaž

Petrovič, Ines

Plank, Heno

Planko, Matevž

Ravnikar Zabukovšek, Neja

Rovšnik, Tjaša

Senger, Maj

Sotošek, Žan

Spolenak, Tjaša

Škrjanc, Jan

Švajger, Neža

Švegler, Anja

Švigelj, Andraž

Švigelj, Nejc

Tanšek, Anej

Tanšek, Maja

Toplišek, Nuša

Tovornik, Žiga

Trunkl, Ivana

Valek, Julijana

Vehovec Pondelak, Eneja

Verdenik, Teja

Vojsk, Nuša

Vrbek, Kaja

Vrtačič, Tjaša

Neregistrirani atleti

Biščan, Manca

Bombač Drofenik, Elizabeta

Centrih, Lara

Cverlin, Sara

Cvirn, Urban

Čavš, Alja

Čavš, Miha

Čmer Strašek, Juš

Debelak, Martin

Feldin, Anja

Fidler, Ažbe

Gaberšek, Taja

Hladin, Gašper

Horjak, Špela

Hribernik, Alja

Humski, Eva

Ivačič Kolar, Aleksej

Jug, Maruša

Klaužer, Nika

Kočevar, Nik

Kokot, Jure

Kos, Vesna

Kovač, Domen

Kovačič, Tamara

Kozmos, Domen

Krajnc, Brajen

Kranjčec, Blaž

Kukovič, Luka

Lakner, Matija

Lebič, Rok

Leskovšek, Hana

Lugarič, Laura

Marguč, Tai

Mastnak, Sara

Mikulan, Rok

Mlakar, Tadeja

Mramor, Violeta

Osojnik, Ema

Osojnik, Žan

Pavlič Hren, Nika

Pečnik, Ema

Penič, Danijela

Penič, Monika

Pezdevšek, Matevž

Planko, Benjamin

Planko, Kristina

Plevčak, Kristjan

Polšak, Tisa

Potočnik, Tilen

Rebernak, Eva

Romih, Dejan

Senica, Nika

Senker, Domen

Sevšek, Melani

Siuka, Natalija

Stepišnik, Vid

Škorjanc, Florijan

Škorjanc, Gašper

Šoštarič, Aleksander

Špringer, Eva

Štrukelj, Nejc

Šurbek, Klara

Šviglin, Leon

Toplišek, Žan

Turk, Staša

Vodeb, Kaja

Vrečer, Eva

Vrečko, Iza

Vrečko, Neža

Zalokar, Tajda

Zidar, Alen

Žagar, Jakob

Žagar, Matija

Žnidar, Ana

naključni atlet

Kristjan Plevčak

Rojen: 1. 1. 2000
Discipline: cestni tek

več podatkov...

© 2008 - 2018 Atletski klub Šentjur. Vse pravice pridržane. Kontakt: info@aksentjur.si