domovo klubutekmovanjaatletiatletska šoladosežkigalerijaatletski sodnikipovezave

Maribor, 21.6. - 22.6.2014

Na dvodnevnem Državnem prvenstvu za kategoriji U12 in U14, ki je bilo v Mariboru smo osvojili kar 4 medalje: prvi dan je štafeta deklet U12 v disciplini 4x200m v postavi Eneja Vehovec Pondelak, Larisa Ramšak, Zala Hostnik in Eva Kolar osvojila 2. mesto, ter Eneja Vehovec Pondelak tretje meso v teku na 60m. Visoko a nehvaležno četrto mesto je osvojila tudi štafeta 4x100m U14 dekleta v postavi Maja Planko, Tamara Podgoršek Tomažin, Maja Polak in Ana Hostnik. Drugi dan je Nuša Topplišek osvojila 3. mesto v metu vortexa, državni prvak pa je postal Andraž Švigelj v suvanju krogle. Poleg navedenih, ki so nastopile tudi v posamični konkurenci na 60m in 200m so nastopili še: Blaž Pavlič (200m, 1000m), Sarita Završek in Ana Artnak (1000m), Žiga Kolar in Anej Tanšek (600m), Nuša Toplišek (vortex), Andraž Švigelj (krogla), AKŠ 2 4x200m (Špela Ipšek, Nuša Dobnik, Neža Artnak, Lara Dobnik), AKŠ 4x200m U14 (Sarita Završek, Neja Ravnikar Zabukošek, Maja Planko, Ana Hostnik).