domovo klubutekmovanjaatletiatletska šoladosežkigalerijaatletski sodnikipovezave

Kliknite za podstran atletske šole

naključna galerija slik

koledar dogodkov

<< Avgust >>   << 2018 >>
Pon Tor Sre Čet Pet Sob Ned
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Spisek aktivnih atletov po abecedi

Registrirani atleti

Amon, Ambrož

Artič, Nives

Artnak, Ana

Artnak, Martin

Artnak, Neža

Brečko, Blaž

Centrih, Mojca

Cmok, Filip

Cmok, Jakob

Čander Poljšak, Aleksandra

Dobnik, Nuša

Dobovišek, Nej

Dolar, Nika

Drofenik Bombač, Matija

Fajs, Eva

Godler, Sara

Hostnik, Ana

Hostnik, Zala

Ipšek, Špela

Jazbec, Rok

Juršinič, Jurij

Juršinič, Klemen

Kolar, Eva

Kolar, Lana

Kolar, Žiga

Kosi, Valentin

Kovačič, Tamara

Lah, Jernej

Majcen, Ana

Motoh, Andrej

Očko, Bojan

Ogrizek, Ana

Ogrizek, Urška

Pavlič, Blaž

Pavlič, Jan

Plank, Heno

Planko, Matevž

Ramšak, Larisa

Ravnikar Zabukovšek, Neja

Rovšnik, Tjaša

Senger, Maj

Sinkovič, Tina

Sotošek, Žan

Spolenak, Tjaša

Škornik, Nika

Škrjanc, Jan

Švajger, Neža

Švegler, Anja

Švigelj, Andraž

Švigelj, Nejc

Tanšek, Maja

Toplišek, Nuša

Tovornik, Žiga

Trunkl, Ivana

Valek, Julijana

Vehovec Pondelak, Eneja

Vrtačič, Tjaša

Zore, Anamarija

Neregistrirani atleti

Basle, Nace

Basle, Žan

Berglez, Kaja

Berglez, Leja

Biščan, Manca

Bombač Drofenik, Elizabeta

Centrih, Lara

Cverlin, Sara

Cvirn, Urban

Čavš, Alja

Čavš, Miha

Čmer Strašek, Juš

Čmer Strašek, Žiga

Debelak, Martin

Feldin, Anja

Fidler, Ažbe

Filej, Val

Hladin, Gašper

Horjak, Špela

Hribernik, Alja

Humski, Eva

Ivačič Kolar, Aleksej

Janušič, Lana

Jug, Maruša

Klaužer, Nika

Kočevar, Nik

Kokot, Jure

Koritnik, Laura

Kovač, Domen

Kovačič, Tamara

Kozmos, Domen

Krajnc, Brajen

Kranjčec, Blaž

Kukovič, Luka

Lebič, Rok

Leskovšek, Hana

Leskovšek, Zala

Lugarič, Laura

Lukanc, Gašper

Marguč, Tai

Mastnak, Sara

Mavrin, Maja

Mikulan, Rok

Mlakar, Tadeja

Mramor, Violeta

Ocvirk, Enja

Ocvirk, Zoja

Osojnik, Ema

Osojnik, Žan

Pavlič Hren, Nika

Pečnik, Ema

Penič, Danijela

Penič, Monika

Petrovič, Ines

Pevcin, Luka

Planinšek, Karmen

Planko, Benjamin

Planko, Kristina

Plevčak, Kristjan

Polšak, Tisa

Potočnik, Tilen

Rebernak, Eva

Rihter, Tian

Romih, Dejan

Senica, Nika

Senker, Domen

Sevšek, Melani

Siuka, Natalija

Stepišnik, Vid

Škorjanc, Florijan

Škorjanc, Gašper

Šmid, Tina

Šoštarič, Aleksander

Špringer, Eva

Štrukelj, Luka

Štrukelj, Nejc

Šurbek, Klara

Šviglin, Leon

Toplišek, Žan

Turk, Staša

Vodeb, Kaja

Vrečer, Eva

Vrečko, Iza

Vrečko, Neža

Zalokar, Tajda

Zidar, Alen

Žagar, Jakob

Žagar, Matija

Žnidar, Ana

naključni atlet

Ana Žnidar

Rojena: 1. 1. 2007
Discipline: ni podatka

več podatkov...

© 2008 - 2018 Atletski klub Šentjur. Vse pravice pridržane. Kontakt: info@aksentjur.si