domovo klubutekmovanjaatletiatletska šoladosežkigalerijapovezave

Kliknite za podstran atletske šole

naključna galerija slik

koledar dogodkov

<< November >>   << 2017 >>
Pon Tor Sre Čet Pet Sob Ned
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Spisek aktivnih atletov po abecedi

Registrirani atleti

Amon, Ambrož

Artič, Nives

Artnak, Ana

Artnak, Martin

Artnak, Neža

Brečko, Blaž

Centrih, Mojca

Cmok, Filip

Cmok, Jakob

Dobnik, Nuša

Dolar, Nika

Fajs, Eva

Ferlež, Živa

Godler, Sara

Hostnik, Ana

Hostnik, Zala

Ipšek, Špela

Jazbec, Rok

Juršinič, Jurij

Juršinič, Klemen

Kolar, Eva

Kolar, Lana

Kolar, Žiga

Kosi, Valentin

Kovačič, Tamara

Lah, Jernej

Majcen, Ana

Očko, Bojan

Pavlič, Blaž

Pavlič, Jan

Plank, Heno

Planko, Matevž

Ramšak, Larisa

Ravnikar Zabukovšek, Neja

Rovšnik, Tjaša

Sinkovič, Tina

Sotošek, Žan

Škornik, Nika

Škrjanc, Jan

Švajger, Neža

Švegler, Anja

Švigelj, Andraž

Švigelj, Nejc

Tanšek, Maja

Toplišek, Nuša

Tovornik, Žiga

Valek, Julijana

Vehovec Pondelak, Eneja

Vrtačič, Tjaša

Zore, Anamarija

Neregistrirani atleti

Anderluh, Neža

Basle, Nace

Basle, Žan

Berglez, Kaja

Berglez, Leja

Bombač Drofenik, Elizabeta

Centrih, Lara

Cverlin, Sara

Cvirn, Urban

Čavš, Alja

Čavš, Miha

Čmer Strašek, Juš

Čmer Strašek, Žiga

Debelak, Martin

Drofenik Bombač, Elizabeta

Feldin, Anja

Fidler, Ažbe

Hladin, Gašper

Horjak, Špela

Hribernik, Alja

Humski, Eva

Ivačič Kolar, Aleksej

Janušič, Lana

Jezovšek, Nace

Jug, Maruša

Klaužer, Nika

Kočevar, Nik

Kokot, Jure

Koritnik, Laura

Kovač, Domen

Kovačič, Tamara

Kozmos, Domen

Krajnc, Brajen

Kranjčec, Blaž

Kukovič, Luka

Lakner, Matija

Lebič, Rok

Leskovšek, Hana

Leskovšek, Zala

Lugarič, Laura

Lukanc, Gašper

Majcen, Tadej

Marguč, Tai

Mavrin, Maja

Mikulan, Rok

Mlakar, Tadeja

Mramor, Violeta

Ocvirk, Enja

Ocvirk, Zoja

Osojnik, Ema

Osojnik, Žan

Palir Mavrič, Vita

Pavlič Hren, Nika

Pečnik, Ema

Penič, Danijela

Penič, Monika

Petrovič, Ines

Pevcin, Luka

Planinšek, Karmen

Planko, Benjamin

Planko, Kristina

Plevčak, Kristjan

Polšak, Tisa

Potočnik, Tilen

Prislan Urek, Josefina

Rihter, Tian

Romih, Dejan

Rus, Aljoša

Selič, Anja

Senger, Maj

Senica, Nika

Senker, Domen

Sevšek, Melani

Siuka, Natalija

Stepišnik, Vid

Škorjanc, Florijan

Škorjanc, Gašper

Šmid, Tina

Šoštarič, Aleksander

Špringer, Eva

Štrukelj, Luka

Štrukelj, Nejc

Šurbek, Klara

Šviglin, Leon

Toplišek, Žan

Turk, Staša

Verdenik, Teja

Vodeb, Kaja

Vovk, Staš

Vrečer, Eva

Vrečko, Iza

Vrečko, Jaša

Vrečko, Neža

Zalokar, Tajda

Zgonec, Lan

Zidar, Alen

Žagar, Jakob

Žagar, Matija

Železnik, Maruša

Žnidar, Ana

naključni atlet

Žan Toplišek

Rojen: 30. 11. 2004
Discipline: Atletska šola

več podatkov...

© 2008 - 2017 Atletski klub Šentjur. Vse pravice pridržane. Kontakt: info@aksentjur.si