domovo klubutekmovanjaatletiatletska šoladosežkigalerijaatletski sodnikipovezave

Kliknite za podstran atletske šole

naključna galerija slik

koledar dogodkov

<< December >>   << 2018 >>
Pon Tor Sre Čet Pet Sob Ned
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Spisek nekdanjih atletov AK Šentjur

Registrirani atleti

Ambrož, Jolanda

Artiček, Anja

Artnak, Klemen

Babnik, Tamara

Belak, Alja

Bezgovšek, Jan

Bezgovšek, Timotej

Brečko, Jernej

Brečko, Matej

Brglez, Matej

Centrih, Urška

Cmok, Luka

Cvetko, Miha

Cvetko, Rok

Časl, Leon

Čuš, Blaž

Dimec, Miha

Dobnik, Lara

Dobnik, Nuša

Dremšak, Primož

Dren, Živa

Esih, Eva

Fajs, Eva

Ferlež, Živa

Fideršek, Matic

Fidler, Miha

Fuhrer, Jana

Gajanić, Nika

Gajanič, Alex

Gajšek, Rajko

Godec, Lučka

Godler, Jura

Godler, Sara

Gračner, Eva

Grobin, Matej

Guček, Kristjan

Hajnšek, Andrej

Hauc, Nina

Hostnik, Ana

Hostnik, Zala

Ipšek, Špela

Isoski, Sašo

Jahiri, Beni

Jereb, Matej

Jernej, Andreja

Jevšnik, Monika

Jurkošek, Kristjan

Juršinič, Jurij

Juršinič, Klemen

Kamenšek, Lidija

Kampuš, Tatjana

Klakočar, Klara

Kolar, Žiga

Koleša, Matevž

Konec, David

Kopinšek, Tanja

Kosi, Valentin

Košec, Davor

Kovačič, Jasna

Krajnc, Antonio

Krajnc, Tajda

Kresnik, Franci

Kresnik, Urban

Križanec Jutriša, Gregor

Kukovič, Ivan

Labohar, Natalija

Laurenčak, Klemen

Leban, Maja

Lednik, Denis

Lupše, Filip

Majer, Oliver

Marot, Grega

Marzek, Grega

Mauer, Anja

Mavrin, Maruša

Mihevc, Dejan

Mihevc, Primož

Mužerlin, Urška

Novak, Luka

Novak, Nuša

Novak, Rok

Novak, Urban

Ogrizek, Nejc

Ojsteršek, Tona

Oset, Nataša

Palčnik, Janez

Pangerl, Primož

Paščinski, Mateja

Pavlič, Jan

Perc, Aljaž

Pezdevšek, Nejc

Planinšek, Tatjana

Planko, Maja

Planko, Veronika

Podgoršek Tomažin, Tamara

Polak, Gašper

Polak, Maja

Polutnik, Matic

Pšeničnik, Igor

Pungaršek, Renata

Pusser, Katarina

Rajh, Maja

Ramšak, Larisa

Ratej, Martina

Ronuald, Tomaž

Rožanc, Andrej

Roženičnik, Aljaž

Salobir, Gabriel

Senica, Sven

Simončič, Laura

Sinkovič, Tina

Skamen, David

Slatinšek, Nataša

Strmšnik, Tilen

Stropnik, Mojca

Škornik, Nika

Škornik, Sabina

Šmid, Darja

Šmid, Miran

Šoster, Dagmar

Štiglic, Matic

Švegler, Robert

Trebovc, Sara

Trnovšek, Mojca

Urbajc, Monika

Verbič, Tomaž

Vesič, Andraž

Vesič, Monika

Vodušek, Karlo

Vodušek, Lovro

Voga, Lucija

Vraničar, Tjaša

Vrbek, Tjaša

Zabukošek-Počivalšek, Žiga

Zalokar, Tajda

Završek, Sarita

Zdolšek, Ambrož

Zdolšek, Klemen

Zelič, Kristina

Zemljak, Andrej

Zore, Anamarija

Zorko, Bogdan

Zupanc, Katarina

Zupanc, Tadej

Zupančič, Jaka

Žerjav, Luka

Žgur, Anja

Žgur, Luka

Žnidar, Rok

Neregistrirani atleti

Anderluh, Neža

Basle, Nace

Basle, Žan

Berglez, Kaja

Berglez, Leja

Brglez, Jernej

Brilej, Rok

Centrih, Lara

Čmer Strašek, Žiga

Čretnik, Anja

Dolar, Jakob

Esih, Tjaša

Ferlež, Miha

Gavrilović Ploj, Ines

Gobec, Nina

Godler, Nina

Golob, Zala

Gorenak, Metka

Gračner, Sara

Gradišnik, Marjan

Grajžl, Gašper

Hauc, Kristjan

Horvat, Eva

Hudolin, Tomaž

Jahiri, Anita

Janušič, Lana

Jenič, Uroš

Jeromel Konrad, Vita

Jevšnik, Žiga

Jezovšek, Nace

Jezovšek, Žak

Kamenik, Tina

Knez, Filip

Knez, Vanja

Kolar, Ana

Koradej, Tadej

Koritnik, Laura

Kovačič, Oscar

Koželj, Aleksander

Kramaršek, Žan

Kresnik, Gašper

Krušič, Tomaž

Lakner, Matija

Laubič, Blaž

Lednik, Tina

Lenart, Monika

Lenart, Tadej

Leskovšek, Zala

Lovrek, Nika

Lovrek, Nina

Lubej, Anita

Lukanc, Gašper

Majcen, Tadej

Marš, Tilen

Masten, Tina

Matuš, Maja

Mavrin, Eva

Mavrin, Maja

Novak, Timotej

Ocvirk, Enja

Ocvirk, Zoja

Oprčkal, Tjaša

Oprešnik, Jaša

Osmanaj, Adrian

Palir Mavrič, Vita

Perc, Katarina

Pevcin, Luka

Plahuta, Aleksander

Planinšek, Karmen

Polutnik, Aljaž

Polutnik, Luka

Prevodnik, Cita

Prevodnik, Cita

Prislan Urek, Josefina

Pušnik, Julija

Pušnik, Sašo

Ravnikar, Anja

Ravnikar, Maja

Rehar, Nejc

Rihter, Tian

Rojc, Maša

Rudež, Jan

Rus, Aljoša

Selič, Alen

Selič, Anja

Stojan, Tjaša

Svetina, Urša

Šenk, Laura

Škoberne, Gašper

Šmid, Tina

Špes, Marko

Štih, Sebastjan

Štrukelj, Luka

Šuster, Anže

Tiselj, Klara

Trupi, Tadej

Udrih, Beno

Vehovar, David

Vehovar, Sara

Vnučec, Saša

Vovk, Staš

Vrečko, Jaša

Vreže, Ema

Zagajšek, Primož

Zelič, Aleš

Zgonec, Lan

Železnik, Maruša

Žnidar, Blažka

naključni atlet

Kristina Planko

Rojena: 18. 2. 2007
Discipline: ni podatka

več podatkov...

© 2008 - 2018 Atletski klub Šentjur. Vse pravice pridržane. Kontakt: info@aksentjur.si