domovo klubutekmovanjaatletiatletska šoladosežkigalerijapovezave

Kliknite za podstran atletske šole

naključna galerija slik

koledar dogodkov

<< November >>   << 2017 >>
Pon Tor Sre Čet Pet Sob Ned
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Tablice AK Šentjur

Kriteriji:

selekcija:

 

disciplina:

Ustvari PDF datoteko iz rezultatov iskanjaustvari pdf

Število zadetkov: 2359

člani

60m

6:98

Zemljak Andrej

2009

Nova Gorica

7:20

Novak Luka

2006

Ljubljana

7:24

Koleša Matevž

1999

Celje

7:32

Koleša Matevž

1999

Ljubljana

7:43

Novak Luka

2009

Ljubljana

7:63

Novak Urban

2004

Ljubljana

100m

11:10

Novak Luka

2004

Maribor

11:14

Novak Luka

2003

Maribor

11:15

Zemljak Andrej

2009

Šentjur

11:68

Švegler Robert

1996

Celje

12:44

Novak Urban

2004

Ptuj

200m

21:79

Novak Luka

2004

Velenje

21:90

Novak Luka

2004

Maribor

21:99

Novak Luka

2003

Velenje

22:09

Novak Luka

2005

Maribor

22:12

Novak Luka

2003

Nova Gorica

22:24

Novak Luka

2005

Ljubljana

22:39

Novak Luka

2003

Lubljana

22:43

Novak Luka

2003

Dunaj (AUT)

22:47

Koleša Matevž

1998

Maribor

22:79

Novak Luka

2002

Kranj

22:86

Novak Luka

2002

Kranj

25:06

Švegler Robert

1996

Celje

300m

34:25

Novak Luka

2003

Šentjernej

35:81

Koleša Matevž

1999

Celje

35:88

Zemljak Andrej

2009

Šentjur

36:91

Mihevc Dejan

1998

?

37:94

Novak Urban

2004

Slovenska Bistrica

400m

47:31

Novak Luka

2004

Zagreb

47:91

Novak Luka

2005

Ljubljana

48:13

Novak Luka

2003

Nova Gorica

48:16

Novak Luka

2004

Nova Gorica

48:26

Novak Luka

2006

Ljubljana

48:28

Novak Luka

2003

Velenje

48:28

Novak Luka

2004

Velenje

48:33

Novak Luka

2006

Ljubljana

48:39

Novak Luka

2003

Ljubljana

49:15

Novak Luka

2006

Dunaj (AUT)

49:21

Novak Luka

2008

Velenje

50:14

Novak Luka

2002

Ljubljana

51:82

Koleša Matevž

1999

Maribor

52:64

Novak Urban

2004

Celje

600m

1:21:27

Novak Luka

2004

Šentjur

1:21:43

Novak Luka

2006

Šentjur

1:21:66

Novak Luka

2005

Šentjur

1:22:78

Novak Luka

2008

Šentjur

1:27:25

Pangerl Primož

2000

Ljubljana

800m

1:55:10

Novak Luka

2006

Slovenska Bistrica

1:56:05

Mihevc Dejan

1998

Ljubljana

1:57:70

Pangerl Primož

2001

Maribor

1:58:36

Pangerl Primož

2000

Velenje

1:58:79

Pangerl Primož

1996

Celje

1:59:33

Pangerl Primož

1997

Celje

2:00:25

Novak Luka

2002

Velenje

2:00:28

Pangerl Primož

1996

Celje

2:00:43

Pangerl Primož

1997

Celje

2:02:82

Novak Luka

2008

Ljubljana

1000m

2:33:48

Pangerl Primož

2000

Celje

2:34:10

Mihevc Dejan

1998

Celje

2:40:78

Pangerl Primož

1996

Celje

1500m

3:55:05

Pangerl Primož

2001

Velenje

3:56:70

Pangerl Primož

2001

Maribor

3:57:47

Pangerl Primož

2001

Celje

3:59:82

Pangerl Primož

2000

Kranj

4:01:95

Pangerl Primož

2000

Celje

4:02:15

Pangerl Primož

1996

Velenje

4:05:82

Pangerl Primož

1998

Nova Gorica

4:05:95

Pangerl Primož

1996

Maribor

4:05:96

Ojsteršek Tona

1999

Nova Gorica

4:07:61

Pangerl Primož

1996

Celje

4:26:49

Godler Jura

1997

Celje

2000m

5:36:28

Pangerl Primož

2001

Slovenska Bistrica

5:37:43

Pangerl Primož

2000

Slovenska Bistrica

3000m

8:37:89

Pangerl Primož

2000

Celje

8:38:29

Kukovič Ivan

1997

Celje

8:45:69

Kukovič Ivan

1996

Celje

9:35:59

Godler Jura

1997

Celje

5000m

14:44:06

Kukovič Ivan

1996

Velenje

14:45:70

Kukovič Ivan

1996

Celje

14:58:57

Kukovič Ivan

1997

Celje

17:32:39

Brečko Blaž

2015

Novo mesto

10000m

31:27:16

Ojsteršek Tona

1997

Celje

34:23:73

Kukovič Ivan

1996

Velenje

polmaraton

1:07:37

Kukovič Ivan

1997

Ljubljana

1:08:22

Kukovič Ivan

1999

Ptuj

1:08:31

Kukovič Ivan

1996

Ptuj

1:09:37

Kukovič Ivan

1997

Velenje

1:09:55

Kukovič Ivan

1998

Radenci

1:12:17

Pangerl Primož

2002

Ljubljana

1:12:41

Pangerl Primož

2001

Ljubljana

1:12:41

Kukovič Ivan

1998

Ptuj

1:12:52

Kukovič Ivan

1999

Nyiregyhaza (HUN)

1:16:50

Godler Jura

1998

Radenci

1:16:59

Brečko Blaž

2015

Ormož

1:18:51

Laurenčak Klemen

2001

Ljubljana

1:18:56

Brečko Blaž

2016

Ormož

1:19:09

Brečko Blaž

2015

Sežana

1:21:31

Brečko Blaž

2015

Slovenske Konjice

1:29:54

Krajnc Brajen

2010

Ljubljana

1:31:14

Verbič Tomaž

2010

Ljubljana

maraton

2:33:07

Kukovič Ivan

1996

Radenci

2:43:42

Kukovič Ivan

1997

Plitvička jezera (CRO)

4x100m

43:8

AK Šentjur (Luka Novak, Urban Novak, Andrej Zemljak, Davor Košec)

2005

Maribor ROČNO

44:46

AK Šentjur (Luka Novak, Andrej Zemljak, Davor Košec, Robert Švegler)

2005

Ljubljana

45:10

AK Trgohlad Šentjur (Matevž Koleša, Dejan Mihevc, Primož Pangerl, Robert Švegler)

1997

Celje

46:32

AK Trgohlad Šentjur (ni podatka o članih štafete)

1996

Celje

4x400m

3:23:12

AK Šentjur (Luka Novak, Urban Novak, Andrej Zemljak, Davor Košec)

2006

Ljubljana

3:24:43

AK Šentjur (Luka Novak, Urban Novak, Andrej Zemljak, Davor Košec)

2005

Ljubljana

3:27:41

AK Šentjur (Luka Novak, Urban Novak)

2004

Nova Gorica

3:28:33

AK Šentjur (Luka Novak, Andrej Zemljak, Davor Košec)

2005

Maribor

3:30:85

AK Koval Šentjur (Luka Novak, Luka Žgur, Urban Novak, Primož Pangerl)

2002

Nova Gorica

3:31:85

AK Šentjur (Luka Novak, Urban Novak)

2004

Nova Gorica

3:33:82

AK Trgohlad Šentjur (Dejan Mihevc, Primož Pangerl, Tona Ojsteršek, Ivan Kukovič)

1997

Celje

3:35:90

AK Trgohlad Šentjur (Dejan Mihevc, Primož Pangerl, Tona Ojsteršek, Ivan Kukovič)

1996

Celje

troskok

11,85

Švegler Robert

1997

Celje

11,49

Švegler Robert

1996

Celje

kopje

66,79

Konec David

2006

Brežice

55,55

Hajnšek Andrej

2001

Maribor

55,50

Hajnšek Andrej

1996

Maribor

55,40

Hajnšek Andrej

1997

Celje

55,25

Hajnšek Andrej

1998

Celje

53,42

Hajnšek Andrej

1996

Velenje

51,53

Hajnšek Andrej

1998

Maribor

49,20

Hajnšek Andrej

1996

Celje

48,15

Rožanc Andrej

2008

Šentjur

43,25

Rožanc Andrej

2006

Brežice

43,10

Rožanc Andrej

2006

Šentjur

krogla

11,86

Hajnšek Andrej

1996

Celje

11,54

Hajnšek Andrej

1996

Koper

10,68

Hajnšek Andrej

1996

Celje

disk

36,70

Hajnšek Andrej

1995

Celje

36,44

Hajnšek Andrej

1998

Celje

35,90

Hajnšek Andrej

1996

Celje

35,62

Hajnšek Andrej

1996

Koper

34,74

Hajnšek Andrej

1996

Nova Gorica

34,26

Hajnšek Andrej

1997

Celje

kladivo

28,90

Hajnšek Andrej

1997

Celje

26,20

Hajnšek Andrej

1996

Celje

na vrh
članice

3000m

10:51:48

Kampuš Tatjana

1997

Celje

5000m

19:17:22

Oset Nataša

2002

Nova Gorica

polmaraton

1:31:34

Oset Nataša

2002

Ljubljana

1:38:06

Planinšek Tatjana

1998

Radenci

1:45:21

Pungaršek Renata

2002

Ljubljana

4x400m

4:11:28

AK Trgohlad Šentjur (Jolanda Ambrož, Monika Jevšnik, Alja Belak, Tatjana Kampuš)

1997

Celje

4:12:81

AK Trgohlad Šentjur (ni podatka o članih štafete)

1995

kopje

67,16

Ratej Martina

2010

Doha (QAT) "državni rekord SLO"

65,96

Ratej Martina

2010

Arles (FRA) "državni rekord SLO"

65,89

Ratej Martina

2011

Slovenska Bistrica

65,66

Ratej Martina

2010

Novo Mesto

64,93

Ratej Martina

2010

Maribor

64,68

Ratej Martina

2010

Ostrava (CZE)

64,40

Ratej Martina

2010

Eugene (USA)

64,06

Ratej Martina

2010

Velenje

63,44

Ratej Martina

2008

Celje "državni rekord SLO"

63,42

Ratej Martina

2009

Berlin (D)

63,39

Ratej Martina

2010

Šentjur

63,23

Ratej Martina

2010

Postojna

63,16

Ratej Martina

2008

Split (CRO) "državni rekord SLO"

62,33

Ratej Martina

2011

Koper

62,01

Ratej Martina

2010

Rim (I)

61,98

Ratej Martina

2011

Šentjur

61,92

Ratej Martina

2010

Barcelona (SPA)

61,85

Ratej Martina

2010

Velenje

61,65

Ratej Martina

2011

Daegu (KOR)

61,53

Ratej Martina

2011

Izmir (TUR)

61,51

Ratej Martina

2011

Celje

61,46

Ratej Martina

2011

Zurich (SVI)

61,16

Ratej Martina

2011

Eugen (ZDA)

61,12

Ratej Martina

2010

Domžale

61,05

Ratej Martina

2010

Celje

60,99

Ratej Martina

2010

Barcelona (SPA)

60,93

Ratej Martina

2009

Maribor

60,84

Ratej Martina

2011

Rim

60,70

Ratej Martina

2010

Ljubljana

59,72

Ratej Martina

2010

Budimpešta (HUN)

59,16

Ratej Martina

2011

Ljubljana

59,08

Ratej Martina

2009

Pescara (I)

58,88

Ratej Martina

2011

Ostrava (CZE)

58,49

Ratej Martina

2007

Šentjur

58,04

Ratej Martina

2008

Maribor

57,57

Ratej Martina

2009

Berlin (D)

57,00

Ratej Martina

2009

Brežice

56,76

Ratej Martina

2009

Velenje

56,46

Ratej Martina

2007

Jalta (UKR)

56,20

Ratej Martina

2011

Celje

55,56

Ratej Martina

2007

Brežice

55,30

Ratej Martina

2008

Peking (CHI)

53,71

Ratej Martina

2007

Nova Gorica

50,86

Ratej Martina

2005

Maribor

48,65

Ratej Martina

2001

Slovenska Bistrica

47,59

Ratej Martina

2005

Ljubljana

47,45

Ratej Martina

2006

Brežice

47,32

Ratej Martina

2001

Celje

46,73

Ratej Martina

2002

Koper

45,69

Ratej Martina

2005

Brežice

45,13

Ratej Martina

2001

Velenje

44,73

Ratej Martina

2003

Velenje

44,38

Ratej Martina

2004

Velenje

44,31

Ratej Martina

2001

Koper

42,31

Ratej Martina

2003

Koper

na vrh
mlajši mladinci

60m

7:14

Vesič Andraž

2009

Celje

7:16

Zemljak Andrej

2006

Ljubljana

7:19

Vesič Andraž

2009

Nova Gorica

7:37

Vesič Andraž

2008

Ljubljana

7:56

Polutnik Matic

2013

Ljubljana

7:61

Polutnik Matic

2012

Ljubljana

7:62

Polutnik Matic

2012

Ljubljana

7:62

Polutnik Matic

2012

Celje

7:63

Polutnik Matic

2012

Celje

7:66

Polutnik Matic

2013

Ljubljana

7:68

Brečko Jernej

2008

Ljubljana

7:69

Skamen David

2005

Celje

7:71

Žgur Luka

2002

Celje

7:78

Jurkošek Kristjan

2012

Ljubljana

7:80

Jahiri Beni

2010

Ljubljana

7:84

Jahiri Beni

2010

Ljubljana

7:86

Jurkošek Kristjan

2012

Celje

7:87

Jahiri Beni

2009

Ljubljana

7:91

Jurkošek Kristjan

2012

Celje

100m

11:24

Vesič Andraž

2009

Šentjur

11:38

Košec Davor

2005

Maribor

11:50

Zemljak Andrej

2006

Velenje

11:57

Zemljak Andrej

2005

Ljubljana

11:69

Vesič Andraž

2008

Ljubljana

11:84

Polutnik Matic

2012

Ravne na Koroškem

11:89

Polutnik Matic

2012

Maribor

11:95

Polutnik Matic

2012

Domžale

12:00

Polutnik Matic

2012

Murska Sobota

12:07

Brečko Jernej

2007

Ljubljana

12:08

Žgur Luka

2001

Kranj

12:11

Polutnik Matic

2012

Šentjur

12:16

Brečko Jernej

2006

Maribor

12:16

Polutnik Matic

2012

Slovenska Bistrica

12:70

Lednik Denis

2004

Maribor

14:64

Zdolšek Ambrož

2017

Šentjur

200m

22:55

Vesič Andraž

2009

Domžale

22:73

Košec Davor

2005

Maribor

22:96

Zemljak Andrej

2006

Ravne

23:53

Zemljak Andrej

2005

Velenje

24:22

Žgur Luka

2002

Velenje

24:24

Polutnik Matic

2012

Domžale

24:42

Polutnik Matic

2012

Maribor

24:79

Jahiri Beni

2009

Domžale

300m

36:67

Mihevc Dejan

1995

Kranj

37:41

Košec Davor

2004

Ravne

37:50

Zemljak Andrej

2005

Šentjur

37:72

Novak Luka

1999

Ravne

38:18

Novak Luka

1998

Koper

38:41

Polutnik Matic

2012

Velenje

38:66

Jahiri Beni

2009

Šentjur

38:79

Vesič Andraž

2008

Šentjur

38:87

Žgur Luka

2001

Celje

39:13

Brečko Jernej

2006

Šentjur

39:37

Jahiri Beni

2010

Celje

400m

50:01

Zemljak Andrej

2006

Maribor

50:74

Zemljak Andrej

2006

Ravne na Koroškem

50:74

Zemljak Andrej

2006

Ravne na Koroškem

50:92

Košec Davor

2005

Velenje

51:22

Zemljak Andrej

2005

Velenje

51:62

Mihevc Dejan

1995

Celje

52:13

Novak Luka

1999

Celje

52:14

Zemljak Andrej

2006

Dunaj (AUT)

52:91

Zemljak Andrej

2005

Novo Mesto

53:40

Jahiri Beni

2010

Celje

53:95

Jahiri Beni

2009

Ljubljana

54:27

Jahiri Beni

2010

Celje

54:60

Novak Urban

2001

Brežice

54:62

Žgur Luka

2002

Celje

54:83

Žgur Luka

2001

Brežice

56:07

Ogrizek Nejc

2013

Slovenska Bistrica

56:47

Brečko Jernej

2006

Ptuj

56:90

Laurenčak Klemen

1997

Celje

57:31

Brečko Jernej

2006

Dunaj (AUT)

600m

1:26:72

Jahiri Beni

2010

Šentjur

1:28:47

Ogrizek Nejc

2014

Šentjur

1:29:46

Ogrizek Nejc

2014

Velenje

1:29:89

Amon Ambrož

2014

Šentjur

1:30:95

Časl Leon

2008

Šentjur

1:31:29

Ogrizek Nejc

2013

Šentjur

1:34:96

Ogrizek Nejc

2013

Šentjernej

1:38:55

Grobin Matej

2006

Šentjur

800m

2:04:67

Laurenčak Klemen

1998

Maribor

2:05:06

Laurenčak Klemen

1997

Celje

2:05:50

Novak Urban

2001

Slovenska Bistrica

2:05:92

Jahiri Beni

2010

Celje

2:06:32

Ogrizek Nejc

2014

Ptuj

2:06:64

Ogrizek Nejc

2013

Slovenj Gradec

2:07:41

Jahiri Beni

2010

Celje

2:08:25

Ogrizek Nejc

2014

Maribor

2:08:71

Časl Leon

2008

Velenje

2:12:18

Ogrizek Nejc

2013

Maribor

2:16:05

Novak Luka

1998

Ljubljana

1000m

2:34:61

Mihevc Dejan

1995

Kranj

2:40:01

Časl Leon

2009

Šentjur

2:40:01

Ogrizek Nejc

2014

Domžale

2:42:41

Laurenčak Klemen

1998

Celje

2:42:60

Ogrizek Nejc

2013

Ljubljana

2:44:00

Ogrizek Nejc

2013

Celje

2:45:01

Laurenčak Klemen

1997

Kranj

2:46:49

Novak Luka

1998

Koper

2:47:12

Novak Urban

2001

Celje

1500m

4:16:95

Ogrizek Nejc

2014

Ptuj

4:18:07

Laurenčak Klemen

1997

Kranj

4:19:12

Časl Leon

2009

Ljubljana

4:20:29

Ogrizek Nejc

2014

Nova Gorica

4:22:56

Laurenčak Klemen

1997

Ljubljana

4:22:99

Časl Leon

2008

Velenje

4:26:72

Ogrizek Nejc

2014

Maribor

4:29:68

Ogrizek Nejc

2014

Ljubljana

4:33:95

Ogrizek Nejc

2014

Dunaj

4:35:01

Ogrizek Nejc

2013

Ljubljana

4:36:44

Ogrizek Nejc

2013

Slovenj Gradec

4:39:16

Ogrizek Nejc

2013

Ptuj

4:43:75

Ogrizek Nejc

2013

Maribor

2000m

5:49:38

Laurenčak Klemen

1998

Koper

5:50:46

Laurenčak Klemen

1998

Ljubljana

5:55:50

Laurenčak Klemen

1997

Maribor

6:03:96

Laurenčak Klemen

1997

Ljubljana

6:08:68

Časl Leon

2009

Maribor

6:16:92

Zupančič Jaka

1998

Koper

6:19:30

Ogrizek Nejc

2013

Murska Sobota

3000m

9:09:73

Laurenčak Klemen

1998

Koper

9:15:00

Amon Ambrož

2015

Trnava (SVK)

9:16:05

Amon Ambrož

2015

Ptuj

9:16:43

Časl Leon

2009

Velenje

9:18:02

Laurenčak Klemen

1998

Nova Gorica

9:20:49

Laurenčak Klemen

1997

Maribor

9:23:33

Časl Leon

2009

Domžale

9:23:45

Laurenčak Klemen

1997

Ljubljana

9:24:81

Amon Ambrož

2014

Ptuj

9:36:36

Časl Leon

2008

Maribor

9:42:16

Amon Ambrož

2014

Ljubljana

10000m

35:34:40

Časl Leon

2009

Novo Mesto

36:17:64

Amon Ambrož

2015

Šentjur

37:29:42

Ogrizek Nejc

2014

Kranj

polmaraton

1:22:29

Časl Leon

2009

Ljubljana

1:29:16

Novak Urban

2001

Ljubljana

60m/ov ml. mladinci-ke

8:75

Brečko Jernej

2007

Ljubljana

9:15

Brečko Jernej

2006

Slovenska Bistrica

9:22

Jahiri Beni

2008

Ljubljana

110m/ov ml. mladinci

17:66

Brečko Jernej

2007

Maribor

300m ovire ml. mladinci-ke

41:33

Košec Davor

2005

Szombathely (HUN)

42:97

Jahiri Beni

2009

Šentjur

43:11

Žgur Luka

2002

Maribor

43:44

Žgur Luka

2002

Koper

43:44

Žgur Luka

2001

Celje

44:01

Novak Luka

1999

Koper

400m/ov ml. mladinci

55:80

Košec Davor

2005

Velenje

62:09

Brečko Jernej

2006

Ravne

62:27

Jahiri Beni

2009

Domžale

63:83

Jahiri Beni

2010

Ljubljana

65:66

Jahiri Beni

2009

Maribor

1500m zapreke

5:05:00

Zupančič Jaka

1999

Ravne

5:13:29

Novak Urban

2001

Koper

2000m zapreke

6:07:08

Amon Ambrož

2015

Sremska Mitrovica

6:20:50

Amon Ambrož

2015

Ptuj

6:21:07

Amon Ambrož

2015

Ljubljana

6:25:26

Amon Ambrož

2014

Ljubljana

3000m zapreke

10:39:83

Amon Ambrož

2014

Maribor

10:40:96

Ojsteršek Tona

1995

Celje

4x100m

45:03

AK Šentjur (Jernej Brečko, Andrej Zemljak, David Skamen)

2005

Velenje

45:96

AK Šentjur (Jernej Brečko, Andrej Zemljak)

2004

Ravne

46:46

AK Šentjur (Jernej Brečko, Andrej Zemljak)

2004

Maribor

4x300m

2:33:43

AK Šentjur (Jernej Brečko, Andrej Zemljak, Davor Košec, David Skamen)

2004

Ravne

2:33:64

AK Šentjur (Jernej Brečko, Andrej Zemljak, Davor Košec, David Skamen)

2005

Velenje

2:47:13

AK Šentjur (Primož Dremšak, Andrej Zemljak, Davor Košec, David Skamen)

2003

Ljubljana

daljina

5,84

Novak Luka

1998

Maribor

višina

1,70

Udrih Beno

1997

Celje

krogla 6kg

12,10

Perc Aljaž

1997

Kranj

na vrh
mlajše mladinke

8,54

Fajs Eva

2017

Nova Gorica

60m

8:18

Ambrož Jolanda

1997

Celje

8:21

Artič Nives

2017

Slovenska Bistrica

8:22

Ambrož Jolanda

1997

Ljubljana

8:23

Fajs Eva

2017

Celje

8:24

Artič Nives

2017

Slovenska Bistrica

8:24

Fajs Eva

2017

Ljubljana

8:25

Artič Nives

2017

Celje

8:25

Artič Nives

2017

Celje

8:27

Artič Nives

2017

Ljubljana

8:27

Fajs Eva

2017

Ljubljana

8:28

Ambrož Jolanda

1996

Celje

8:30

Artič Nives

2017

Celje

8:30

Artič Nives

2017

Celje

8:33

Labohar Natalija

2004

Ljubljana

8:40

Fajs Eva

2017

Nova Gorica

8:44

Labohar Natalija

2006

Slovenska Bistrica

8:44

Vesič Monika

2013

Ljubljana

8:46

Fajs Eva

2017

Slovenska Bistrica

8:47

Fajs Eva

2017

Celje

8:50

Fajs Eva

2017

Slovenska Bistrica

8:53

Vesič Monika

2013

Ljubljana

8:54

Vesič Monika

2013

Ljubljana

8:62

Hostnik Ana

2017

Ljubljana

8:78

Jernej Andreja

2006

Ljubljana

8:80

Jernej Andreja

2006

Slovenska Bistrica

8:80

Kopinšek Tanja

2012

Celje

8:85

Kopinšek Tanja

2012

Celje

8:91

Kopinšek Tanja

2012

Ljubljana

8:93

Kopinšek Tanja

2012

Ljubljana

9:19

Zore Anamarija

2017

Slovenska Bistrica

100m

12:88

Ambrož Jolanda

1996

Velenje

12:92

Ambrož Jolanda

1997

Velenje

13:05

Ambrož Jolanda

1997

Celje

13:15

Ambrož Jolanda

1996

Kranj

13:19

Ambrož Jolanda

1996

Celje

13:20

Artič Nives

2017

Šentjur

13:27

Šmid Darja

1995

Celje

13:31

Artič Nives

2016

Nova Gorica

13:34

Artič Nives

2016

Šentjur

13:35

Labohar Natalija

2005

Kranj

13:41

Hostnik Ana

2017

Šentjur

13:44

Artič Nives

2016

Domžale

13:59

Fajs Eva

2017

Šentjur

13:64

Artič Nives

2016

Domžale

13:65

Fajs Eva

2017

Slovenska Bistrica

13:67

Artič Nives

2016

Velenje

13:68

Artič Nives

2016

Maribor

13:94

Kopinšek Tanja

2012

Murska Sobota

13:97

Vesič Monika

2013

Šentjernej

14:00

Kopinšek Tanja

2012

Celje

14:02

Jernej Andreja

2006

Velenje

14:07

Kopinšek Tanja

2012

Maribor

14:24

Kopinšek Tanja

2012

Šentjur

14:31

Fajs Eva

2017

Celje

14:61

Belak Alja

1997

Kranj

200m

26:76

Ambrož Jolanda

1996

Nova Gorica

27:11

Ambrož Jolanda

1997

Celje

27:29

Artič Nives

2017

Celje

27:42

Ambrož Jolanda

1996

Celje

27:64

Labohar Natalija

2005

Maribor

27:68

Šmid Darja

1995

Celje

27:75

Hostnik Ana

2017

Celje

28:24

Šmid Darja

1995

Celje

28:29

Jevšnik Monika

1998

Maribor

28:37

Artič Nives

2016

Domžale

28:47

Artič Nives

2016

Nova Gorica

28:58

Artič Nives

2016

Ljubljana

28:90

Fajs Eva

2017

Celje

29:64

Belak Alja

1995

Celje

29:84

Kopinšek Tanja

2012

Ptuj

300m

41:57

Ambrož Jolanda

1996

Celje

42:12

Jevšnik Monika

1997

Kranj

42:34

Ambrož Jolanda

1996

Kranj

43:85

Šmid Darja

1995

Kranj

44:43

Ambrož Jolanda

1996

Koper

46:20

Kopinšek Tanja

2012

Celje

46:36

Ravnikar Zabukovšek Neja

2017

Šentjur

47:14

Kopinšek Tanja

2012

Šentjur

400m

00:59:54

Ambrož Jolanda

1996

Ljubljana

00:59:65

Ambrož Jolanda

1996

Karlovac (CRO)

00:59:79

Jevšnik Monika

1998

Celje

1:00:46

Jevšnik Monika

1997

Celje

1:00:55

Jevšnik Monika

1997

Celje

1:02:26

Labohar Natalija

2006

Ravne

1:02:29

Stropnik Mojca

1998

?

1:02:51

Oset Nataša

1998

Ravne

1:04:60

Ravnikar Zabukovšek Neja

2017

Celje

1:05:00

Jernej Andreja

2006

Ravne

1:05:44

Ambrož Jolanda

1996

Celje

1:07:09

Kopinšek Tanja

2012

Domžale

1:08:24

Artič Nives

2016

Maribor

1:10:47

Ravnikar Zabukovšek Neja

2017

Slovenj Gradec

600m

1:48:34

Valek Julijana

2014

Šentjur

800m

2:16:27

Oset Nataša

1998

Nova Gorica

2:23:49

Stropnik Mojca

1997

Celje

2:24:04

Stropnik Mojca

1997

Celje

2:32:46

Valek Julijana

2014

Ptuj

2:48:24

Ravnikar Zabukovšek Neja

2017

Slovenj Gradec

1000m

3:02:51

Oset Nataša

1999

Celje

3:05:86

Centrih Mojca

2013

Šentjur

3:06:94

Stropnik Mojca

1997

Nova Gorica

3:08:64

Stropnik Mojca

1997

Maribor

3:11:52

Voga Lucija

2000

Celje

3:11:92

Voga Lucija

2000

Celje

1500m

4:38:52

Oset Nataša

1998

Nova Gorica

4:40:48

Oset Nataša

1998

Maribor

4:42:99

Oset Nataša

1998

Lubljana

4:53:56

Centrih Mojca

2013

Maribor

5:00:56

Stropnik Mojca

1998

Celje

5:02:16

Stropnik Mojca

1997

Celje

5:02:22

Stropnik Mojca

1997

Kranj

5:09:83

Valek Julijana

2014

Ptuj

5:21:60

Valek Julijana

2014

Ljubljana

5:24:87

Valek Julijana

2014

Ljubljana

5:25:09

Voga Lucija

2001

Ljubljana

5:28:23

Valek Julijana

2014

Celje

2000m

6:32:21

Oset Nataša

1998

Koper

6:36:32

Oset Nataša

1998

Ljubljana

6:51:69

Oset Nataša

1999

Koper

7:03:86

Stropnik Mojca

1997

Maribor

7:15:56

Novak Nuša

1996

Koper

3000m

10:09:88

Oset Nataša

1998

Celje

10:30:61

Centrih Mojca

2013

Nova Gorica

10:31:90

Centrih Mojca

2013

Praga (CZE)

10:39:89

Centrih Mojca

2013

Slovenj Gradec

10:41:56

Oset Nataša

1999

Ljubljana

10:42:47

Centrih Mojca

2013

Ljubljana

5000m

19:44:14

Centrih Mojca

2013

Ravne na Koroškem

22:29:68

Valek Julijana

2015

Šentjur

100m/ov ml.mladinke

17:88

Jevšnik Monika

1997

Celje

18:12

Jevšnik Monika

1997

Kranj

300m ovire ml. mladinci-ke

47:25

Jevšnik Monika

1997

Maribor

47:99

Jevšnik Monika

1998

Ljubljana

52:60

Belak Alja

1996

Koper

400m ovire

1:05:54

Jevšnik Monika

1997

Nova Gorica

1:11:59

Jernej Andreja

2006

Ravne

4x100m

51:71

AK Trgohlad Šentjur (Jolanda Ambrož, Monika Jevšnik, Mojca Stropnik, Tjaša Vrbek)

1996

Nova Gorica

51:90

AK Asfalt Kovač Šentjur 2017 (Ana Hostnik, Nives Artič, Eva Kolar, Eva Fajs)

2017

Celje

52:24

AK Trgohlad Šentjur (Jolanda Ambrož, Monika Jevšnik, Darja Šmid, Alja Belak)

1996

Celje

4x300m

2:51:20

AK Trgohlad Šentjur (Jolanda Ambrož, Monika Jevšnik, Darja Šmid, Mojca Stropnik)

1996

Kranj

3:00:33

AK Trgohlad Šentjur (Jolanda Ambrož, Alja Belak, Sabina Škornik, Anja Žgur)

1997

Ljubljana

3:02:85

AK Trgohlad Šentjur (ni podatka o članih štafete)

1996

Koper

4x400m

4:06:41

AK Trgohlad Šentjur (Jolanda Ambrož, Monika Jevšnik, Darja Šmid, Mojca Stropnik)

1996

Nova Gorica

4:06:56

AK Trgohlad Šentjur (Jolanda Ambrož, Monika Jevšnik, Mojca Stropnik, Tjaša Vrbek)

1996

Nova Gorica

4:12:81

AK Trgohlad Šentjur (Jolanda Ambrož, Monika Jevšnik, Darja Šmid, Mojca Stropnik)

1995

Celje

4:17:99

AK Trgohlad Šentjur (Jolanda Ambrož, Monika Jevšnik, Darja Šmid, Mojca Stropnik)

1996

Celje

daljina

4,37

Zore Anamarija

2017

Šentjur

4,07

Belak Alja

1997

Celje

troskok

8,16

Belak Alja

1997

Celje

višina

1,35

Ambrož Jolanda

1997

Kranj

1,33

Ambrož Jolanda

1997

Celje

kopje 500g/ml.mladinke

44,75

Ratej Martina

1998

Kranj

42,92

Ratej Martina

1998

Koper

39,00

Ratej Martina

1997

Ljubljana

kopje

44,02

Ratej Martina

1998

Celje

41,79

Ratej Martina

1998

Nova Gorica

39,00

Ratej Martina

1997

Ljubljana

20,40

Slatinšek Nataša

1997

Celje

krogla 3kg

10,44

Centrih Urška

1998

Celje

krogla 4kg

8,01

Slatinšek Nataša

1997

Kranj

krogla

8,78

Slatinšek Nataša

1997

Celje

disk

23,62

Slatinšek Nataša

1997

Celje

na vrh
starejši mladinci

60m

7:03

Zemljak Andrej

2008

Nova Gorica

7:07

Zemljak Andrej

2007

Celje

7:09

Košec Davor

2007

Celje

7:10

Košec Davor

2006

Ljubljana

7:11

Košec Davor

2006

Ljubljana

7:14

Zemljak Andrej

2007

Maribor

7:34

Koleša Matevž

1998

Ljubljana

7:35

Vesič Andraž

2010

Celje

7:68

Jahiri Beni

2011

Slovenska Bistrica

7:69

Jahiri Beni

2012

Ljubljana

7:69

Jahiri Beni

2012

Celje

7:73

Jahiri Beni

2011

Ljubljana

7:79

Jahiri Beni

2011

Ljubljana

7:81

Jahiri Beni

2011

Ljubljana

7:90

Cmok Luka

2003

Celje

100m

10:94

Zemljak Andrej

2008

Šentjur

11:09

Zemljak Andrej

2008

Ljubljana

11:17

Koleša Matevž

1998

Celje

11:26

Koleša Matevž

1998

Maribor

11:28

Košec Davor

2005

Velenje

11:40

Koleša Matevž

1997

Celje

11:42

Koleša Matevž

1997

Kranj

11:42

Koleša Matevž

1998

Maribor

11:43

Košec Davor

2007

Šentjur

11:60

Koleša Matevž

1998

Nova Gorica

11:96

Koleša Matevž

1997

Ljubljana

11:96

Jahiri Beni

2012

Murska Sobota

12:08

Žgur Luka

2001

Kranj

12:18

Jahiri Beni

2011

Šentjernej

12:56

Cmok Luka

2003

Celje

13:08

Cmok Luka

2003

Ljubljana

200m

22:32

Zemljak Andrej

2008

Maribor

22:84

Košec Davor

2006

Maribor

22:86

Zemljak Andrej

2007

Maribor

22:91

Koleša Matevž

1998

Maribor

23:33

Košec Davor

2007

Maribor

23:63

Koleša Matevž

1997

Celje

23:79

Novak Luka

2000

Celje

24:31

Koleša Matevž

1997

Ljubljana

25:05

Novak Urban

2003

Maribor

25:24

Jahiri Beni

2012

Ptuj

300m

35:23

Novak Luka

2001

Murska Sobota

35:70

Zemljak Andrej

2008

Šentjur

36:06

Koleša Matevž

1998

Celje

36:36

Košec Davor

2007

Šentjur

36:77

Jahiri Beni

2012

Celje

36:84

Novak Luka

2000

Celje

37:12

Jahiri Beni

2012

Velenje

37:99

Jahiri Beni

2011

Celje

38:62

Novak Urban

2003

Šentjernej

38:69

Novak Urban

2002

Maribor

400m

48:90

Koleša Matevž

1998

Maribor

48:91

Novak Luka

2001

Celje

49:56

Novak Luka

2001

Maribor

49:71

Novak Luka

2001

Nova Gorica

49:86

Koleša Matevž

1998

Ljubljana

49:96

Novak Luka

2001

Kranj

50:63

Koleša Matevž

1998

Nova Gorica

50:81

Zemljak Andrej

2007

Dunaj (AUT)

50:90

Novak Luka

2000

Ljubljana

51:29

Mihevc Dejan

1997

?

51:50

Mihevc Dejan

1997

Celje

51:64

Novak Luka

2000

Celje

51:64

Košec Davor

2006

Dunaj (AUT)

51:85

Novak Luka

2000

Ravne

52:01

Košec Davor

2006

Ljubljana

52:02

Košec Davor

2007

Dunaj (AUT)

52:02

Mihevc Dejan

1997

Ljubljana

52:44

Mihevc Dejan

1996

Velenje

52:79

Jahiri Beni

2012

Brežice

52:80

Jahiri Beni

2011

Slovenj Gradec

53:09

Jahiri Beni

2011

Celje

53:12

Novak Urban

2003

Maribor

53:27

Mihevc Dejan

1996

celje

53:58

Jahiri Beni

2012

Ravne na Koroškem

53:63

Jahiri Beni

2011

Maribor

54:12

Novak Urban

2002

Velenje

54:17

Jahiri Beni

2011

Šentjernej

54:39

Jahiri Beni

2011

Ljubljana

600m

1:24:46

Novak Luka

2000

Maribor

1:26:45

Jahiri Beni

2011

Šentjur

1:27:37

Košec Davor

2006

Šentjur

1:28:54

Jahiri Beni

2011

Velenje

1:29:01

Časl Leon

2010

Šentjur

1:30:34

Jahiri Beni

2012

Šentjur

1:30:50

Jahiri Beni

2011

Ptuj

800m

1:56:58

Mihevc Dejan

1997

Nova Gorica

1:57:84

Mihevc Dejan

1997

Celje

1:58:56

Mihevc Dejan

1996

Nova Gorica

1:58:65

Mihevc Dejan

1996

Karlovac (CRO)

1:59:36

Mihevc Dejan

1996

Nova Gorica

2:00:44

Mihevc Dejan

1997

Ljubljana

2:00:81

Novak Luka

2000

Slovenska Bistrica

2:02:46

Novak Luka

2000

Ravne

2:03:44

Novak Urban

2002

Ravne

2:03:52

Novak Urban

2003

Celje

2:03:64

Časl Leon

2010

Celje

2:04:15

Laurenčak Klemen

1999

Celje

2:15:50

Košec Davor

2006

Slovenska Bistrica

1000m

2:34:86

Laurenčak Klemen

1999

Celje

2:35:07

Mihevc Dejan

1996

Ljubljana

2:37:79

Pangerl Primož

1995

Celje

2:41:31

Ojsteršek Tona

1996

Celje

1500m

4:07:35

Ojsteršek Tona

1996

Celje

4:10:64

Laurenčak Klemen

2000

Kranj

4:12:08

Laurenčak Klemen

1999

Celje

4:12:18

Pangerl Primož

1995

Celje

4:12:88

Laurenčak Klemen

1998

Nova Gorica

4:21:46

Časl Leon

2010

Celje

4:21:96

Časl Leon

2010

Maribor

4:24:73

Ojsteršek Tona

1996

Maribor

2000m

5:48:27

Laurenčak Klemen

1999

Ljubljana

5:50:63

Ojsteršek Tona

1995

Velenje

6:00:14

Časl Leon

2010

Ljubljana

6:01:02

Časl Leon

2010

Celje

6:13:80

Verbič Tomaž

2000

Celje

3000m

8:46:63

Ojsteršek Tona

1995

Celje

8:59:43

Ojsteršek Tona

1996

Celje

9:02:80

Laurenčak Klemen

2000

Ravne

9:02:80

Laurenčak Klemen

2000

Ravne

9:05:28

Ojsteršek Tona

1995

Celje

9:08:33

Laurenčak Klemen

1999

Ljubljana

9:24:24

Časl Leon

2010

Velenje

9:35:71

Ojsteršek Tona

1996

Nova Gorica

5000m

15:26:80

Ojsteršek Tona

1997

Celje

15:40:41

Ojsteršek Tona

1996

Nova Gorica

15:54:13

Ojsteršek Tona

1996

Velenje

16:02:18

Ojsteršek Tona

1996

Celje

16:09:82

Laurenčak Klemen

1999

Ljubljana

16:18:61

Časl Leon

2010

Nova Gorica

16:22:68

Ojsteršek Tona

1995

Celje

10000m

32:16:67

Ojsteršek Tona

1995

Novo mesto

33:01:24

Ojsteršek Tona

1996

Velenje

33:53:37

Amon Ambrož

2016

Postojna

34:40:48

Časl Leon

2010

Domžale

35:42:73

Amon Ambrož

2017

Postojna

36:32:97

Verbič Tomaž

2000

Slovenska Bistrica

polmaraton

1:17:04

Laurenčak Klemen

2000

Ljubljana

1:20:22

Verbič Tomaž

2001

Ljubljana

1:31:47

Novak Urban

2002

Ljubljana

60m/ov st. mladinci

8:93

Brečko Jernej

2008

Nova Gorica

400m ovire

59:69

Mihevc Dejan

1997

Celje

1:01:44

Mihevc Dejan

1996

Celje

1:01:91

Košec Davor

2006

Novo Mesto

1:04:12

Jahiri Beni

2011

Maribor

2000m zapreke

6:10:34

Ojsteršek Tona

1997

Celje

6:27:83

Ojsteršek Tona

1996

Celje

3000m zapreke

10:08:06

Amon Ambrož

2016

Miškolc (HUN)

10:10:93

Amon Ambrož

2016

Nova Gorica

10:20:16

Ojsteršek Tona

1996

Nova Gorica

11:12:03

Verbič Tomaž

2000

Kranj

4x100m

46:72

AK Trgohlad Šentjur (Matevž Koleša, Luka Novak, Dejan Mihevc, Miran Šmid)

1997

Kranj

4x400m

3:37:98

AK Koval Šentjur (Luka Novak, Luka Žgur, Urban Novak, Tomaž Verbič)

2001

Kranj

daljina

6,03

Mihevc Dejan

1997

Celje

5,90

Mihevc Dejan

1996

Celje

višina

1,65

Koleša Matevž

1997

Kranj

kopje

33,06

Mihevc Dejan

1997

Kranj

na vrh
starejše mladinke

60m

8:42

Jevšnik Monika

1999

Celje

8:53

Labohar Natalija

2007

Maribor

8:85

Kopinšek Tanja

2013

Ljubljana

100m

13:27

Jevšnik Monika

1999

?

13:50

Labohar Natalija

2007

Ravne

13:77

Labohar Natalija

2008

Maribor

200m

26:72

Ambrož Jolanda

1997

Dunaj

26:85

Jevšnik Monika

1999

Maribor

28:35

Labohar Natalija

2007

Ljubljana

300m

45:17

Labohar Natalija

2007

Šentjur

45:56

Kopinšek Tanja

2013

Šentjur

47:14

Kopinšek Tanja

2012

Šentjur

400m

00:58:8

Jevšnik Monika

1997

Zalaegerseg (H)

00:59:59

Jevšnik Monika

1999

Celje

1:00:14

Jevšnik Monika

1999

Maribor

1:00:81

Jevšnik Monika

1999

Ljubljana

1:01:26

Jevšnik Monika

1997

Kranj

1:02:71

Labohar Natalija

2007

Ravne

1:05:06

Voga Lucija

2001

Maribor

1000m

3:00:97

Oset Nataša

2001

Koper

3:23:31

Kopinšek Tanja

2013

Celje

1500m

4:54:46

Oset Nataša

2001

Maribor

5:01:99

Oset Nataša

2000

Velenje

5:04:72

Oset Nataša

2000

Ravne

5:27:56

Kopinšek Tanja

2013

Ljubljana

3000m

10:21:26

Oset Nataša

2001

Maribor

10:33:67

Oset Nataša

2001

Nova Gorica

10:59:40

Oset Nataša

2000

Ravne

11:05:45

Centrih Mojca

2015

Maribor

5000m

18:51:46

Centrih Mojca

2015

Maribor

19:09:81

Oset Nataša

2001

Kranj

19:15:24

Oset Nataša

2000

Kranj

100m ovire

17:69

Jevšnik Monika

1996

Celje

400m ovire

1:06:22

Jevšnik Monika

1999

Celje

4x100m

52:50

AK Trgohlad Šentjur (Jolanda Ambrož, Monika Jevšnik, Darja Šmid, Alja Belak)

1997

Kranj

52:61

AK Trgohlad Šentjur (Jolanda Ambrož, Monika Jevšnik, Darja Šmid, Alja Belak)

1997

Celje

kopje

50,00

Ratej Martina

2000

Ljubljana "državni mladinski rekord SLO"

48,74

Ratej Martina

1999

Markt Schwaben (AUT)

48,60

Ratej Martina

1999

Celje

46,26

Ratej Martina

2000

Kranj

45,21

Ratej Martina

1999

Ljubljana

44,89

Ratej Martina

2000

Velenje

44,61

Ratej Martina

1999

Koper

43,83

Ratej Martina

2000

SANTIAGO de CHILE (CHI)

43,73

Ratej Martina

2000

Kranj

43,12

Ratej Martina

2000

Koper

42,16

Ratej Martina

1999

Maribor

41,86

Ratej Martina

1999

Koper

41,77

Ratej Martina

1999

Celje

31,94

Ratej Martina

1997

Kranj

na vrh
U16 dečki

60m

7:56

Vesič Andraž

2007

Šentjur

7:69

Zorko Bogdan

1995

Ljubljana

7:71

Kresnik Franci

1995

Celje

7:72

Zorko Bogdan

1995

Celje

7:75

Polutnik Matic

2011

Celje

7:78

Žgur Luka

2000

Celje

7:79

Brečko Jernej

2005

Celje

7:79

Vodušek Karlo

2017

Šentjur

7:82

Polutnik Matic

2011

Ljubljana

7:86

Lah Jernej

2014

Ljubljana

7:89

Polutnik Matic

2011

Ljubljana

7:90

Dremšak Primož

2003

Ljubljana

7:90

Jahiri Beni

2008

Ljubljana

7:90

Lah Jernej

2014

Šentjur

7:91

Štiglic Matic

2014

Ljubljana

7:93

Polutnik Matic

2011

Šentjur

7:94

Lah Jernej

2015

Šentjur

7:95

Polutnik Matic

2011

Slovenska Bistrica

7:95

Lah Jernej

2015

Ljubljana

7:97

Dremšak Primož

2003

Ljubljana

7:98

Jurkošek Kristjan

2011

Šentjernej

7:99

Polutnik Matic

2011

Ljubljana

8:04

Polutnik Matic

2010

Ljubljana

8:05

Polutnik Matic

2011

Ljubljana

8:09

Jahiri Beni

2007

Murska Sobota

8:11

Guček Kristjan

2011

Šentjur

8:21

Lupše Filip

2013

Šentjur

8:31

Polutnik Matic

2010

Šentjur

8:38

Pavlič Blaž

2016

Šentjur

8:44

Pavlič Blaž

2016

Celje/dvorana

8:47

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2014

Ljubljana

8:54

Palčnik Janez

2010

Ljubljana

8:61

Fideršek Matic

2011

Ljubljana

8:85

Fideršek Matic

2010

Ljubljana

100m

11:77

Kresnik Urban

2012

Velenje

11:86

Vesič Andraž

2007

Celje

11:97

Kresnik Urban

2012

Murska Sobota

12:07

Polutnik Matic

2011

Nitra (SVK)

12:15

Polutnik Matic

2011

Ravne na Koroškem

12:22

Košec Davor

2003

Koper

12:23

Polutnik Matic

2011

Ravne na Koroškem

12:28

Polutnik Matic

2011

Maribor

12:29

Brečko Jernej

2004

Brežice

12:30

Fidler Miha

2012

Velenje

12:36

Polutnik Matic

2011

Velenje

12:42

Kresnik Gašper

2012

Velenje

12:42

Lah Jernej

2014

Maribor

12:43

Brečko Jernej

2005

Celje

12:46

Polutnik Matic

2011

Žalec

12:56

Jurkošek Kristjan

2011

Maribor

12:67

Jurkošek Kristjan

2011

Velenje

12:77

Jurkošek Kristjan

2011

Ravne na Koroškem

12:86

Pavlič Blaž

2017

Maribor

12:92

Šoster Dagmar

1998

Ljubljana

12:98

Guček Kristjan

2011

Žalec

13:02

Guček Kristjan

2011

Kranj

13:07

Polutnik Matic

2010

Ptuj

13:33

Lenart Tadej

2014

Velenje

14:65

Fideršek Matic

2010

Žalec

200m

25:56

Lah Jernej

2014

Maribor

27:70

Salobir Gabriel

1998

Kranj

300m

38:41

Novak Urban

1998

Celje

38:68

Jahiri Beni

2008

Šentjur

38:76

Košec Davor

2003

Ljubljana

38:77

Polutnik Matic

2011

Ravne na Koroškem

38:85

Dremšak Primož

2003

Slovenska Bistrica

39:27

Jahiri Beni

2007

Šentjur

39:29

Košec Davor

2003

Kaposvar (HUN)

39:41

Brečko Jernej

2005

Šentjur

39:49

Novak Luka

1997

Ljubljana

39:60

Žgur Luka

2000

Celje

39:69

Dremšak Primož

2003

Ljubljana

39:71

Dremšak Primož

2003

Koper

39:74

Polutnik Matic

2011

Celje

39:81

Lah Jernej

2014

Celje

40:10

Polutnik Matic

2011

Ljubljana

40:15

Pavlič Blaž

2017

Maribor

40:17

Jurkošek Kristjan

2011

Ravne na Koroškem

40:30

Žgur Luka

1999

Ljubljana

40:34

Salobir Gabriel

2000

Celje

40:43

Pavlič Blaž

2017

Šentjur

40:57

Pavlič Blaž

2017

Velenje

41:56

Jurkošek Kristjan

2011

Šentjernej

41:67

Pavlič Blaž

2016

Ptuj

41:73

Pavlič Blaž

2016

Šentjur

41:80

Časl Leon

2007

Celje

41:90

Ogrizek Nejc

2012

Žalec

41:94

Lenart Tadej

2014

Celje

42:45

Pavlič Blaž

2016

Velenje

42:64

Salobir Gabriel

1999

Koper

42:95

Senica Sven

2014

Šentjur

43:00

Lenart Tadej

2014

Velenje

43:17

Guček Kristjan

2011

Šentjur

44:33

Polutnik Matic

2010

Ptuj

45:93

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2013

Šentjur

400m

55:40

Jahiri Beni

2008

Velenje

56:45

Žgur Luka

2000

Celje

56:89

Jurkošek Kristjan

2011

Žalec

57:57

Pavlič Blaž

2017

Celje

57:80

Novak Luka

1997

Kranj

57:86

Žgur Luka

1999

Ljubljana

59:89

Časl Leon

2006

Ptuj

600m

1:29:93

Jahiri Beni

2008

Šentjur

1:35:02

Ogrizek Nejc

2012

Celje

1:36:38

Jahiri Beni

2006

Ljubljana

1:36:50

Polutnik Matic

2011

Ptuj

1:39:69

Časl Leon

2006

Ljubljana

1:40:72

Žgur Luka

1998

Kranj

1:40:78

Dremšak Primož

2002

Maribor

1:42:80

Marot Grega

1996

Kranj

1:47:39

Pušnik Sašo

1997

Kranj

1:48:22

Zdolšek Klemen

1996

Kranj

1:50:51

Polutnik Aljaž

2002

Kranj

800m

2:06:04

Zupančič Jaka

1997

Ljubljana

2:10:07

Jahiri Beni

2008

Velenje

2:13:36

Laurenčak Klemen

1996

Celje

2:14:02

Zupančič Jaka

1997

Ljubljana

2:15:72

Novak Luka

1997

Ljubljana

2:17:47

Ogrizek Nejc

2012

Domžale

2:17:98

Pavlič Blaž

2017

Slovenj Gradec

2:18:03

Novak Urban

1999

Koper

2:20:52

Časl Leon

2007

Murska Sobota

2:21:32

Žgur Luka

1999

Celje

2:32:90

Šmid Miran

1996

Koper

1000m

2:50:20

Časl Leon

2007

Postojna

2:50:59

Laurenčak Klemen

1996

Kranj

2:50:77

Laurenčak Klemen

1996

Maribor

2:51:46

Zupančič Jaka

1996

Celje

2:55:73

Ogrizek Nejc

2012

Slovenj Gradec

2:56:01

Novak Urban

1999

Murska Sobota

2:59:38

Roženičnik Aljaž

1997

Kranj

3:00:99

Šmid Miran

1997

Maribor

3:01:53

Novak Luka

1997

Maribor

3:11:37

Amon Ambrož

2013

Šentjur

1500m

4:23:79

Zupančič Jaka

1997

Ljubljana

2000m

6:08:14

Laurenčak Klemen

1996

Koper

6:08:64

Zupančič Jaka

1997

Maribor

6:10:21

Laurenčak Klemen

1996

Maribor

6:15:51

Zupančič Jaka

1997

Novo mesto

6:29:97

Zupančič Jaka

1996

Maribor

6:32:65

Zupančič Jaka

1996

Koper

6:36:76

Ogrizek Nejc

2012

Murska Sobota

6:46:88

Novak Urban

1999

Koper

3000m

10:05:22

Amon Ambrož

2013

Velenje

10:05:50

Zupančič Jaka

1997

Maribor

10:05:86

Amon Ambrož

2013

Celje

10:33:68

Ogrizek Nejc

2012

Slovenj Gradec

10:33:96

Amon Ambrož

2013

Ptuj

5000m

17:44:99

Amon Ambrož

2013

Ravne na Koroškem

18:08:90

Amon Ambrož

2013

Praga (CZE)

60m/ov pionirji-ke

9:11

Brečko Jernej

2005

Celje

100m/ov pionirji

14:39

Brečko Jernej

2005

Ljubljana

14:93

Brečko Jernej

2005

Celje

16:14

Žgur Luka

2000

Celje

110m/ov st. mladinci

20:36

Šmid Miran

1997

Kranj

300m/ov pionirji-ke

42:04

Brečko Jernej

2005

Ljubljana

42:50

Brečko Jernej

2005

Rijeka (CRO)

43:75

Žgur Luka

2000

Celje

43:96

Jahiri Beni

2008

Domžale

44:02

Žgur Luka

2000

Koper

44:54

Žgur Luka

1999

Koper

44:86

Brečko Jernej

2005

Celje

47:22

Jahiri Beni

2007

Koper

400m/ov ml. mladinci

62:48

Brečko Jernej

2005

Velenje

1500m zapreke

5:09:20

Novak Urban

2000

Koper

4x100m

47:38

AK Šentjur (ni podatka o članih štafete)

2012

Celje

48:03

AK Šentjur (Beni Jahiri, Andraž Vesič, Matej Jereb, Blaž Čuš)

2007

Koper

48:38

AK Šentjur (Matic Polutnik, Kristjan Guček, Rok Cvetko, Kristjan Jurkošek)

2011

Ptuj

49:10

AK Šentjur (Primož Dremšak, Andrej Zemljak, Davor Košec, David Skamen)

2003

Ljubljana

49:93

AK Trgohlad Šentjur (Luka Žgur, Gabriel Salobir, Aleš Zelič, Uroš Jenič)

1998

Kranj

52:61

AK Trgohlad Šentjur (Aljaž Roženičnik, Primož Mihevc, Matej Brečko, Luka Žerjav)

1996

Koper

4x300m

2:46:52

AK Šentjur (Primož Dremšak, Jernej Brečko, Davor Košec, David Skamen)

2003

Koper

2:46:60

AK Šentjur (Primož Dremšak, Jernej Brečko, David Skamen)

2003

Koper

2:46:68

AK Šentjur (Matic Polutnik, Kristjan Guček, Rok Cvetko, Kristjan Jurkošek)

2011

Ptuj

2:53:42

AK Trgohlad Šentjur (Luka Žgur, Urban Novak, Dagmar Šoster)

1998

Kranj

2:53:52

AK Trgohlad Šentjur (Luka Žgur, Urban Novak, Dagmar Šoster, Gabriel Salobir)

1998

Koper

2:54:73

AK Trgohlad Šentjur (Aljaž Roženičnik, Rajko Gajšek, Miha Dimec, Grega Marzek)

1996

Koper

daljina (cona odriva)

5,82

Lah Jernej

2014

Šentjur

5,67

Vodušek Karlo

2017

Šentjur

5,32

Lupše Filip

2013

Šentjur

5,15

Polutnik Matic

2010

Ljubljana

4,70

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2013

Šentjur

4,68

Guček Kristjan

2011

Kranj

4,64

Cvirn Urban

2013

Šentjur

4,51

Palčnik Janez

2010

Ljubljana

4,46

Fideršek Matic

2010

Ljubljana

daljina

568

Lah Jernej

2014

Celje

5,78

Dimec Miha

1997

Kranj

5,43

Lah Jernej

2014

Ljubljana

4,72

Polutnik Matic

2011

Žalec

višina

1,50

Mihevc Primož

1996

Koper

1,50

Laurenčak Klemen

1996

kopje pionirji-ke

31:86

Brečko Matej

1996

Koper

34:80

Brečko Matej

1996

Kranj

krogla 4kg

11,59

Mihevc Primož

1996

Koper

11,43

Brečko Matej

1996

Koper

10,54

Brečko Matej

1996

Koper

na vrh
U16 deklice

60m

8:26

Artič Nives

2015

Šentjur

8:28

Artič Nives

2015

Ljubljana

8:30

Artič Nives

2015

Ljubljana

8:30

Artič Nives

2015

Ljubljana

8:30

Artič Nives

2015

Celje

8:36

Polak Maja

2015

Šentjur

8:36

Artič Nives

2015

Šentjernej

8:40

Fajs Eva

2015

Šentjur

8:40

Fajs Eva

2016

Celje/dvorana

8:42

Zelič Kristina

1997

Kranj

8:42

Fajs Eva

2016

Slovenska Bistrica

8:44

Polak Maja

2015

Šentjur

8:44

Fajs Eva

2016

Šentjur

8:46

Vesič Monika

2012

Celje

8:46

Polak Maja

2015

Šentjernej

8:46

Fajs Eva

2016

Ljubljana/dvorana

8:47

Fajs Eva

2016

Ljubljana/dvorana

8:48

Esih Eva

2011

Šentjur

8:48

Artič Nives

2014

Ljubljana

8:48

Artič Nives

2014

Šentjur

8:49

Artič Nives

2014

Ljubljana

8:52

Polak Maja

2015

Ljubljana

8:52

Fajs Eva

2015

Šentjur

8:53

Fajs Eva

2016

Ljubljana/dvorana

8:55

Kolar Eva

2017

Šentjur

8:56

Vesič Monika

2012

Šentjur

8:56

Polak Maja

2015

Ljubljana

8:56

Hostnik Ana

2015

Celje

8:56

Hostnik Ana

2015

Šentjur

8:57

Kolar Eva

2017

Nova Gorica

8:59

Zelič Kristina

1996

Ljubljana

8:59

Artič Nives

2014

Slovenska Bistrica

8:59

Fajs Eva

2015

Ljubljana

8:60

Hostnik Ana

2015

Ljubljana

8:60

Fajs Eva

2015

Šentjernej

8:61

Vesič Monika

2012

Ljubljana

8:61

Fajs Eva

2015

Celje

8:61

Kolar Eva

2017

Nova Gorica

8:62

Vesič Monika

2012

Ljubljana

8:64

Hostnik Ana

2016

Ljubljana/dvorana

8:66

Simončič Laura

2007

Šentjur

8:66

Fajs Eva

2015

Ljubljana

8:66

Hostnik Ana

2015

Ljubljana

8:66

Kolar Eva

2017

Celje

8:67

Kolar Eva

2017

Slovenska Bistrica

8:72

Vesič Monika

2012

Celje

8:73

Kolar Eva

2017

Ljubljana

8:75

Simončič Laura

2006

Celje

8:78

Fajs Eva

2015

Ljubljana

8:79

Rajh Maja

2004

Šentjur

8:79

Gračner Eva

2016

Šentjur

8:81

Paščinski Mateja

2004

Celje

8:98

Švajger Neža

2013

Šentjur

8:98

Gračner Eva

2016

Celje/dvorana

8:99

Jernej Andreja

2003

Celje

9:05

Siuka Natalija

2012

Šentjur

9:05

Gračner Eva

2016

Ljubljana/dvorana

9:06

Vesič Monika

2011

Ljubljana

9:07

Ravnikar Zabukovšek Neja

2016

Šentjur

9:10

Švajger Neža

2014

Šentjur

9:12

Zore Anamarija

2014

Šentjur

9:13

Ravnikar Zabukovšek Neja

2015

Šentjur

9:17

Vesič Monika

2011

Šentjur

9:17

Ravnikar Zabukovšek Neja

2015

Šentjur

9:18

Zupanc Katarina

2015

Šentjur

9:18

Gračner Eva

2016

Ljubljana/dvorana

9:20

Mavrin Maruša

2015

Šentjur

9:20

Ravnikar Zabukovšek Neja

2016

Celje/dvorana

9:25

Rojc Maša

2012

Šentjur

9:27

Mlakar Tadeja

2014

Šentjur

9:30

Siuka Natalija

2013

Šentjur

9:39

Švegler Anja

2014

Šentjur

9:49

Artnak Ana

2015

Šentjur

9:51

Švegler Anja

2013

Šentjur

9:53

Artnak Ana

2015

Šentjur

9:60

Godler Sara

2016

Šentjur

9:64

Dobnik Nuša

2017

Šentjur

9:66

Artnak Ana

2016

Šentjur

9:82

Drofenik Bombač Elizabeta

2017

Šentjur

9:90

Majcen Ana

2016

Šentjur

9:96

Kolar Lana

2016

Šentjur

10:19

Penič Monika

2012

Šentjur

100m

13:19

Artič Nives

2015

Celje

13:21

Artič Nives

2014

Celje

13:26

Artič Nives

2015

Velenje

13:41

Polak Maja

2015

Celje

13:46

Artič Nives

2015

Domžale

13:47

Vesič Monika

2012

Velenje

13:48

Artič Nives

2014

Velenje

13:48

Hostnik Ana

2016

Domžale

13:50

Hostnik Ana

2015

Celje

13:51

Vesič Monika

2012

Murska Sobota

13:52

Vesič Monika

2012

Maribor

13:52

Hostnik Ana

2015

Velenje

13:55

Hostnik Ana

2015

Domžale

13:56

Vesič Monika

2012

Slovenj Gradec

13:57

Vesič Monika

2012

Domžale

13:57

Hostnik Ana

2016

Maribor

13:57

Hostnik Ana

2016

Domžale

13:59

Kolar Eva

2017

Slovenj Gradec

13:60

Kolar Eva

2017

Maribor

13:67

Hostnik Ana

2015

Velenje

13:69

Hostnik Ana

2016

Ptuj

13:75

Vesič Monika

2012

Celje

13:75

Fajs Eva

2015

Ptuj

13:76

Jevšnik Monika

1996

Nova Gorica

13:77

Fajs Eva

2016

Domžale

13:77

Kolar Eva

2017

Velenje

13:81

Artič Nives

2014

Velenje

13:85

Fajs Eva

2015

Domžale

13:85

Fajs Eva

2015

Celje

13:89

Kolar Eva

2017

Domžale

13:92

Fajs Eva

2015

Velenje

13:93

Gračner Eva

2016

Domžale

14:04

Fajs Eva

2016

Ptuj

14:06

Fajs Eva

2016

Maribor

14:13

Zelič Kristina

1996

Celje

14:21

Vesič Monika

2011

Ravne na Koroškem

14:25

Gračner Eva

2016

Domžale

14:26

Vesič Monika

2011

Žalec

14:26

Fajs Eva

2016

Domžale

14:52

Gračner Eva

2016

Ptuj

14:75

Pusser Katarina

2011

Ravne na Koroškem

15:03

Švajger Neža

2013

Celje

15:04

Vesič Monika

2011

Žalec

200m

27:04

Artič Nives

2015

Domžale

27:75

Artič Nives

2015

Domžale

27:80

Kolar Eva

2017

Slovenj Gradec

27:83

Artič Nives

2014

Ptuj

27:88

Stropnik Mojca

1996

Nova Gorica

27:98

Hostnik Ana

2016

Domžale

28:02

Vrbek Tjaša

1996

Nova Gorica

28:18

Hostnik Ana

2016

Maribor

28:34

Vesič Monika

2012

Domžale

28:36

Hostnik Ana

2015

Ptuj

28:38

Hostnik Ana

2015

Domžale

28:98

Fajs Eva

2016

Maribor

29:20

Jevšnik Monika

1995

Celje

29:23

Vesič Monika

2012

Ptuj

29:40

Fajs Eva

2015

Domžale

29:60

Vrbek Tjaša

1996

Nova Gorica

29:62

Fajs Eva

2015

Ptuj

29:83

Fajs Eva

2016

Domžale

31:99

Švajger Neža

2013

Ptuj

300m

42:29

Ambrož Jolanda

1995

Velenje

43:15

Artič Nives

2015

Šentjur

43:40

Ambrož Jolanda

1995

Kranj

43:46

Polak Maja

2015

Velenje

43:59

Jevšnik Monika

1996

Celje

44:06

Vrbek Tjaša

1996

Kranj

44:33

Polak Maja

2015

Šentjernej

44:60

Artič Nives

2014

Velenje

44:73

Labohar Natalija

2004

Celje

45:39

Artič Nives

2014

Šentjur

45:47

Hostnik Ana

2015

Šentjur

45:51

Kolar Eva

2017

Velenje

45:52

Kolar Eva

2017

Maribor

45:67

Artič Nives

2015

Šentjernej

45:76

Stropnik Mojca

1996

Koper

45:83

Hostnik Ana

2016

Ptuj

45:88

Fajs Eva

2016

Šentjur

46:04

Jernej Andreja

2004

Celje

46:29

Labohar Natalija

2003

Ljubljana

46:62

Ravnikar Zabukovšek Neja

2015

Šentjur

46:70

Ravnikar Zabukovšek Neja

2016

Šentjur

46:71

Fajs Eva

2015

Šentjur

46:78

Vesič Monika

2012

Slovenj Gradec

46:78

Kolar Eva

2017

Domžale

47:61

Vesič Monika

2012

Celje

47:89

Fajs Eva

2015

Šentjernej

48:00

Ravnikar Zabukovšek Neja

2016

Ptuj

48:22

Gračner Eva

2016

Šentjur

48:53

Zore Anamarija

2014

Celje

48:76

Mavrin Maruša

2015

Šentjur

48:95

Vesič Monika

2012

Šentjur

49:04

Artnak Neža

2017

Šentjur

49:25

Mavrin Maruša

2014

Šentjur

49:62

Švajger Neža

2013

Velenje

49:95

Majcen Ana

2017

Domžale

50:15

Vesič Monika

2011

Ravne na Koroškem

51:24

Artnak Ana

2015

Šentjur

51:65

Gajanić Nika

2014

Šentjur

51:82

Švegler Anja

2014

Celje

52:03

Švegler Anja

2014

Šentjur

52:63

Gajanić Nika

2013

Šentjur

52:84

Artnak Ana

2016

Šentjur

52:91

Švegler Anja

2013

Šentjur

53:09

Majcen Ana

2016

Šentjur

53:57

Godler Sara

2016

Šentjur

55:55

Kolar Lana

2017

Šentjur

55:99

Kolar Lana

2016

Šentjur

400m

1:00:89

Ambrož Jolanda

1995

Celje

1:00:97

Polak Maja

2015

Domžale

1:01:31

Ambrož Jolanda

1995

Celje

1:01:94

Vrbek Tjaša

1996

Nova Gorica

1:02:41

Jevšnik Monika

1996

Velenje

1:02:86

Stropnik Mojca

1996

Nova Gorica

1:02:87

Vrbek Tjaša

1996

Celje

1:02:90

Artič Nives

2015

Ptuj

1:04:54

Oset Nataša

1997

Kranj

1:05:69

Ravnikar Zabukovšek Neja

2015

Domžale

1:05:81

Voga Lucija

1998

Kranj

1:09:50

Ravnikar Zabukovšek Neja

2016

Maribor

1:10:15

Ravnikar Zabukovšek Neja

2015

Ptuj

600m

1:38:01

Ambrož Jolanda

1995

Kranj

1:41:06

Kamenšek Lidija

1996

Kranj

1:42:84

Vrbek Tjaša

1996

Celje

1:43:60

Ambrož Jolanda

1995

Kranj

1:45:06

Stropnik Mojca

1996

Kranj

1:45:27

Polak Maja

2015

Šentjur

1:46:46

Kamenšek Lidija

1996

Maribor

1:47:41

Jevšnik Monika

1996

Kranj

1:47:85

Oset Nataša

1996

Kranj

1:48:85

Voga Lucija

1998

Maribor

1:51:36

Ravnikar Zabukovšek Neja

2015

Šentjur

2:00:19

Artnak Ana

2015

Šentjur

800m

2:23:08

Vraničar Tjaša

2001

Murska Sobota

2:23:96

Oset Nataša

1997

Kranj

2:24:35

Ambrož Jolanda

1995

Celje

2:25:25

Vrbek Tjaša

1996

Celje

2:26:71

Kamenšek Lidija

1996

Celje

2:29:20

Vrbek Tjaša

1996

Koper

2:30:23

Stropnik Mojca

1996

Velenje

2:47:71

Ravnikar Zabukovšek Neja

2015

Ptuj

1000m

3:03:46

Oset Nataša

1997

Novo mesto

3:06:53

Vraničar Tjaša

2001

Slovenska Bistrica

3:08:56

Vrbek Tjaša

1996

Kranj

3:09:10

Kamenšek Lidija

1996

Celje

3:10:70

Vrbek Tjaša

1996

Ljubljana

3:10:86

Vraničar Tjaša

2002

Ljubljana

3:13:81

Oset Nataša

1996

Celje

3:13:91

Stropnik Mojca

1996

Velenje

3:13:92

Kamenšek Lidija

1996

Maribor

3:14:21

Ambrož Jolanda

1995

Kranj

3:15:62

Oset Nataša

1996

Ljubljana

3:17:28

Valek Julijana

2013

Velenje

3:31:05

Artnak Neža

2017

Maribor

3:31:49

Artnak Neža

2017

Domžale

3:31:74

Valek Julijana

2013

Šentjur

3:32:44

Artnak Neža

2017

Velenje

1500m

5:16:33

Stropnik Mojca

1995

Celje

5:38:94

Stropnik Mojca

1996

Celje

2000m

6:32:87

Oset Nataša

1997

Maribor

7:04:59

Oset Nataša

1996

Koper

7:04:72

Kamenšek Lidija

1996

Koper

7:36:14

Valek Julijana

2013

Celje

3000m

10:18:28

Oset Nataša

1997

Ljubljana "državni pionirski rekord SLO"

11:45:39

Kamenšek Lidija

1996

Celje

11:52:01

Škornik Nika

2017

Postojna

11:52:94

Završek Sarita

2015

Šentjur

12:02:25

Oset Nataša

1996

Celje

300m/ov pionirji-ke

49:34

Jevšnik Monika

1996

Kranj

49:57

Jevšnik Monika

1996

Koper

51:88

Jernej Andreja

2004

Ravne

400m ovire

1:11:16

Jevšnik Monika

1996

Velenje

1:12:52

Jevšnik Monika

1996

Celje

1:12:84

Jevšnik Monika

1996

Nova Gorica

4x100m

51:81

AK Asfalt Kovač Šentjur 1 2015 (Ana Hostnik, Nives Artič, Maja Polak, Eva Fajs)

2015

Celje

51:81

AK Asfalt Kovač Šentjur 2016 (Ana Hostnik, Eva Kolar, Maja Polak, Eva Fajs)

2016

Ravne na Koroškem

51:83

AK Asfalt Kovač Šentjur 1 2015 (Ana Hostnik, Nives Artič, Maja Polak, Eva Fajs)

2015

Koper

52:30

AK Asfalt Kovač Šentjur 1 2015 (Ana Hostnik, Nives Artič, Maja Polak, Eva Fajs)

2015

Ljubljana

52:41

AK Asfalt Kovač Šentjur 1 2015 (Ana Hostnik, Nives Artič, Maja Polak, Eva Fajs)

2015

Domžale

52:69

AK Asfalt Kovač Šentjur 2 2015 (Ana Hostnik, Neja Ravnikar Zabukovšek, Nives Artič, Eva Fajs)

2015

Ptuj

52:75

AK Asfalt Kovač Šentjur 2016 U (Ana Hostnik, Eva Kolar, Eva Fajs, Eva Gračner)

2016

Ptuj

54:18

AK Trgohlad Šentjur (Kristina Zelič, Monika Jevšnik, Mojca Stropnik, Tjaša Vrbek)

1996

Maribor

54:94

AK Šentjur (Katarina Pusser, Monika Vesič, Tajda Krajnc, Eva Esih)

2011

Ptuj

55:60

AK Šentjur (Natalija Labohar, Andreja Jernej, Maja Rajh, Mateja Paščinski)

2003

Koper

55:94

AK Šentjur (Natalija Labohar, Andreja Jernej, Maja Rajh, Mateja Paščinski)

2003

Koper

56:96

AK Trgohlad Šentjur (ni podatka o članih štafete)

1996

Koper

57:28

AK Asfalt Kovač Šentjur 3 2015 (Ana Artnak, Zala Hostnik, Neja Ravnikar Zabukovšek, Eva Kolar)

2015

Koper

4x300m

3:00:03

AK Trgohlad Šentjur (Kristina Zelič, Monika Jevšnik, Mojca Stropnik, Tjaša Vrbek)

1996

Maribor

3:00:07

AK Trgohlad Šentjur (ni podatka o članih štafete)

1996

Koper

3:00:83

AK Asfalt Kovač Šentjur 1 2015 (Ana Hostnik, Nives Artič, Maja Polak, Eva Fajs)

2015

Koper

3:01:60

AK Trgohlad Šentjur (Monika Jevšnik, Mojca Stropnik, Tjaša Vrbek, Sabina Škornik)

1995

Kranj

3:02:03

AK Asfalt Kovač Šentjur (Ana Hostnik, Nives Artič, Eva Kolar, Maja Polak)

2015

Celje

3:13:94

AK Asfalt Kovač Šentjur 2 2015 (Ana Artnak, Maruša Mavrin, Sarita Završek, Neja Ravnikar Zabukovšek)

2015

Koper

daljina (cona odriva)

4,71

Esih Eva

2011

Kranj

4,71

Švajger Neža

2014

Šentjur

4,54

Hostnik Ana

2015

Šentjur

4,53

Esih Eva

2010

Ptuj

4,51

Mužerlin Urška

2015

Šentjernej

4,47

Lugarič Laura

2013

Šentjur

4,41

Švajger Neža

2013

Šentjur

4,32

Siuka Natalija

2012

Šentjur

4,27

Valek Julijana

2013

Šentjur

4,20

Zore Anamarija

2014

Šentjur

4,19

Dobnik Lara

2017

Šentjur

4,14

Siuka Natalija

2013

Šentjur

4,11

Mlakar Tadeja

2014

Šentjur

4,02

Dobnik Nuša

2017

Šentjur

4,01

Cverlin Sara

2013

Šentjur

3,62

Penič Monika

2012

Šentjur

daljina

4,60

Esih Eva

2011

Šentjur

4,53

Hostnik Ana

2015

Velenje

4,34

Švajger Neža

2013

Ptuj

4,32

Fajs Eva

2015

Velenje

4,31

Švajger Neža

2013

Celje

4,16

Zelič Kristina

1997

Kranj

4,07

Švajger Neža

2013

Velenje

3,85

Zelič Kristina

1996

Celje

višina

1,25

Ratej Martina

1996

Koper

kopje pionirji-ke

34:40

Ratej Martina

1996

Koper

krogla 3kg

10,24

Centrih Urška

1996

Velenje

10,01

Centrih Urška

1996

Maribor

9,02

Centrih Urška

1996

Koper

8,21

Slatinšek Nataša

1996

Celje

na vrh
U23 Ž

5000m

19:32:21

Oset Nataša

2002

Ptuj

na vrh
U23 M

400m

47:90

Novak Luka

2003

Celje

800m

1:55:60

Novak Luka

2003

Celje

kopje

47,67

Ratej Martina

2001

Nova Gorica

39,10

Ratej Martina

2003

Celje

na vrh
U10 deklice

60m

9:71

Hostnik Zala

2012

Žalec

9:78

Hostnik Zala

2012

Murska Sobota

9:80

Hostnik Zala

2012

Velenje

10:03

Hostnik Zala

2012

Šentjur

10:26

Planko Maja

2011

Šentjur

10:32

Hostnik Ana

2010

Ljubljana

10:33

Hostnik Zala

2011

Šentjur

10:35

Artnak Neža

2012

Žalec

10:44

Trebovc Sara

2014

Šentjur

10:52

Hostnik Zala

2011

Šentjernej

10:53

Hauc Nina

2012

Šentjur

10:55

Ipšek Špela

2013

Šentjur

10:85

Planko Veronika

2013

Šentjur

10:96

Artnak Ana

2010

Ljubljana

10:96

Mavrin Eva

2011

Šentjur

11:03

Osojnik Ema

2014

Šentjur

11:17

Ipšek Špela

2012

Šentjur

11:32

Šenk Laura

2011

Šentjur

11:33

Jug Maruša

2014

Šentjur

11:34

Dolar Nika

2013

Šentjur

11:35

Klakočar Klara

2012

Šentjur

11:43

Dolar Nika

2012

Šentjur

11:50

Jeromel Konrad Vita

2013

Šentjur

11:52

Vodeb Kaja

2012

Šentjur

11:57

Godec Lučka

2010

Ljubljana

11:59

Humski Eva

2014

Šentjur

11:64

Hauc Nina

2011

Šentjur

11:69

Artnak Neža

2011

Šentjur

12:07

Planko Veronika

2012

Šentjur

12:30

Anderluh Neža

2013

Šentjur

150m

26:45

Planko Maja

2011

Kranj

27:30

Hostnik Zala

2011

Kranj

30:00

Artnak Neža

2011

Kranj

200m

35:72

Ramšak Larisa

2013

Šentjur

35:83

Planko Maja

2011

Šentjur

36:54

Hostnik Zala

2011

Šentjur

36:71

Trebovc Sara

2014

Šentjur

37:22

Planko Maja

2011

Žalec

37:62

Ipšek Špela

2013

Šentjur

37:95

Hostnik Zala

2011

Žalec

38:26

Hostnik Zala

2012

Šentjur

38:51

Osojnik Ema

2014

Šentjur

38:59

Hostnik Zala

2011

Žalec

38:68

Dolar Nika

2013

Šentjur

38:71

Planko Veronika

2013

Šentjur

38:75

Hauc Nina

2012

Šentjur

39:06

Artnak Ana

2010

Žalec

39:39

Podgoršek Tomažin Tamara

2010

Žalec

40:42

Artnak Neža

2011

Žalec

40:49

Mavrin Eva

2011

Šentjur

40:51

Jug Maruša

2014

Šentjur

40:77

Ipšek Špela

2012

Šentjur

41:30

Artnak Neža

2011

Žalec

41:30

Humski Eva

2014

Šentjur

41:33

Vodeb Kaja

2012

Šentjur

41:59

Žnidar Blažka

2010

Žalec

42:04

Hauc Nina

2011

Šentjur

42:77

Planko Veronika

2012

Šentjur

43:37

Jeromel Konrad Vita

2013

Šentjur

44:51

Anderluh Neža

2013

Šentjur

45:12

Svetina Urša

2010

Žalec

46:35

Mavrin Eva

2011

Žalec

46:49

Dolar Nika

2012

Šentjur

daljina (cona odriva)

3,21

Planko Maja

2011

Kranj

3,15

Planko Maja

2011

Žalec

2,98

Hostnik Zala

2011

Kranj

2,66

Hostnik Zala

2011

Žalec

2,40

Podgoršek Tomažin Tamara

2010

Žalec

2,35

Žnidar Blažka

2010

Žalec

2,33

Mavrin Eva

2011

Žalec

2,29

Artnak Neža

2011

Žalec

2,24

Svetina Urša

2010

Žalec

na vrh
U12 deklice

60m

8:66

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Slovenj Gradec

8:69

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Ravne na Koroškem

8:73

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Maribor

8:74

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Šentjernej

8:75

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Slovenska Bistrica

8:79

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Maribor

8:79

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Ljubljana

8:79

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Šentjur

8:81

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Ravne na Koroškem

8:82

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Ljubljana

8:91

Kolar Eva

2014

Velenje

8:92

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Slovenska Bistrica

8:94

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Velenje

8:98

Hostnik Ana

2012

Velenje

9:02

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Postojna

9:09

Kolar Eva

2014

Postojna

9:10

Hostnik Ana

2012

Velenje

9:10

Kolar Eva

2014

Maribor

9:15

Hostnik Ana

2012

Nova Gorica

9:16

Kolar Eva

2014

Šentjur

9:16

Ipšek Špela

2015

Ravne na Koroškem

9:18

Hostnik Ana

2012

Šentjur

9:19

Hostnik Ana

2012

Murska Sobota

9:25

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Slovenska Bistrica

9:25

Ipšek Špela

2015

Ravne na Koroškem

9:26

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Ljubljana

9:27

Hostnik Ana

2012

Žalec

9:27

Ipšek Špela

2015

Šentjur

9:31

Hostnik Zala

2014

Maribor

9:33

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Ljubljana

9:39

Hostnik Ana

2012

Slovenska Bistrica

9:40

Hostnik Zala

2014

Postojna

9:41

Ramšak Larisa

2014

Maribor

9:42

Hostnik Ana

2012

Ljubljana

9:42

Hostnik Zala

2014

Ljubljana

9:42

Hostnik Zala

2014

Šentjur

9:42

Ipšek Špela

2015

Maribor

9:43

Hostnik Ana

2012

Slovenska Bistrica

9:44

Ipšek Špela

2015

Šentjur

9:46

Ramšak Larisa

2015

Slovenska Bistrica

9:47

Planko Maja

2013

Slovenska Bistrica

9:47

Hostnik Zala

2014

Slovenska Bistrica

9:47

Ipšek Špela

2015

Ljubljana

9:47

Ramšak Larisa

2015

Ravne na Koroškem

9:48

Hostnik Zala

2014

Slovenska Bistrica

9:49

Planko Maja

2013

Postojna

9:49

Ipšek Špela

2015

Slovenska Bistrica

9:50

Planko Maja

2013

Koper

9:50

Ramšak Larisa

2014

Postojna

9:51

Ipšek Špela

2015

Ljubljana

9:53

Planko Maja

2012

Ljubljana

9:55

Ramšak Larisa

2014

Šentjur

9:56

Hostnik Zala

2014

Ljubljana

9:56

Ipšek Špela

2015

Slovenj Gradec

9:58

Planko Maja

2013

Slovenska Bistrica

9:58

Ipšek Špela

2015

Slovenska Bistrica

9:60

Hostnik Zala

2013

Postojna

9:61

Hostnik Zala

2013

Slovenska Bistrica

9:68

Hostnik Ana

2011

Šentjur

9:68

Ipšek Špela

2014

Postojna

9:73

Hostnik Zala

2013

Ljubljana

9:74

Hostnik Ana

2011

Žalec

9:74

Ipšek Špela

2014

Šentjur

9:75

Hostnik Zala

2013

Slovenska Bistrica

9:76

Planko Maja

2012

Slovenska Bistrica

9:76

Hostnik Zala

2013

Ljubljana

9:77

Hostnik Ana

2011

Slovenska Bistrica

9:78

Planko Maja

2012

Šentjur

9:78

Hostnik Zala

2013

Šentjur

9:78

Ipšek Špela

2014

Slovenska Bistrica

9:80

Hostnik Ana

2011

Šentjernej

9:80

Planko Veronika

2015

Velenje

9:86

Planko Maja

2013

Šentjur

9:90

Ipšek Špela

2014

Ljubljana

9:91

Hostnik Zala

2013

Koper

9:93

Hostnik Ana

2011

Ljubljana

9:93

Ipšek Špela

2014

Ljubljana

9:94

Podgoršek Tomažin Tamara

2012

Šentjur

9:94

Trebovc Sara

2016

Domžale

9:97

Planko Maja

2012

Slovenska Bistrica

9:99

Hostnik Ana

2011

Žalec

10:01

Ravnikar Zabukovšek Neja

2012

Šentjur

10:02

Podgoršek Tomažin Tamara

2012

Slovenska Bistrica

10:12

Artnak Ana

2012

Žalec

10:12

Artnak Ana

2012

Nova Gorica

10:13

Planko Veronika

2014

Šentjur

10:16

Artnak Ana

2012

Šentjur

10:16

Planko Veronika

2015

Šentjur

10:17

Artnak Neža

2014

Šentjur

10:19

Kolar Eva

2013

Šentjur

10:22

Artnak Neža

2014

Slovenska Bistrica

10:25

Dobnik Nuša

2014

Velenje

10:31

Završek Sarita

2012

Šentjur

10:33

Gajanić Nika

2010

Ljubljana

10:35

Dolar Nika

2014

Postojna

10:36

Artnak Ana

2011

Šentjernej

10:37

Dolar Nika

2015

Šentjur

10:39

Ravnikar Zabukovšek Neja

2012

Slovenska Bistrica

10:39

Planko Veronika

2014

Velenje

10:45

Završek Sarita

2012

Žalec

10:47

Ravnikar Zabukovšek Neja

2012

Žalec

10:49

Podgoršek Tomažin Tamara

2011

Ljubljana

10:49

Artnak Neža

2014

Postojna

10:50

Artnak Ana

2011

Žalec

10:53

Dolar Nika

2014

Šentjur

10:55

Dobnik Nuša

2014

Slovenska Bistrica

10:64

Dolar Nika

2014

Velenje

10:66

Godec Lučka

2012

Šentjur

10:74

Kolar Lana

2013

Šentjur

10:75

Kovačič Jasna

2011

Šentjur

10:86

Artnak Neža

2013

Slovenska Bistrica

10:89

Dobnik Nuša

2013

Šentjur

10:95

Artnak Ana

2011

Žalec

10:96

Artnak Ana

2011

Ljubljana

11:04

Godler Sara

2013

Šentjur

11:05

Godec Lučka

2011

Šentjur

11:10

Mavrin Maruša

2011

Šentjur

11:16

Mavrin Eva

2012

Šentjur

11:16

Penič Monika

2012

Šentjur

11:33

Gračner Sara

2016

Šentjur

11:34

Mavrin Maruša

2011

Žalec

11:49

Tiselj Klara

2014

Šentjur

11:65

Ocvirk Enja

2013

Šentjur

12:44

Tiselj Klara

2013

Šentjur

200m

29:08

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Slovenj Gradec

30:19

Kolar Eva

2014

Maribor

30:69

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Maribor

30:72

Hostnik Ana

2012

Velenje

30:88

Hostnik Ana

2012

Koper

31:59

Hostnik Zala

2014

Maribor

31:79

Planko Maja

2013

Postojna

32:60

Ipšek Špela

2015

Ravne na Koroškem

33:46

Hostnik Zala

2013

Postojna

33:59

Planko Maja

2013

Koper

33:79

Hostnik Zala

2013

Koper

34:03

Hostnik Ana

2011

Kranj

41:41

Mavrin Maruša

2010

Žalec

300m

47:78

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Maribor

49:08

Kolar Eva

2014

Postojna

50:04

Hostnik Ana

2012

Šentjur

50:64

Hostnik Ana

2012

Nova Gorica

50:81

Hostnik Zala

2014

Velenje

52:19

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Postojna

52:95

Hostnik Zala

2014

Šentjur

53:66

Ipšek Špela

2015

Maribor

54:05

Hostnik Zala

2014

Postojna

54:14

Ramšak Larisa

2014

Postojna

56:06

Hostnik Ana

2012

Slovenska Bistrica

56:14

Završek Sarita

2012

Žalec

56:24

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Slovenska Bistrica

56:74

Artnak Ana

2012

Žalec

56:90

Ipšek Špela

2015

Slovenska Bistrica

56:95

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Slovenska Bistrica

57:55

Hostnik Zala

2013

Slovenska Bistrica

57:62

Artnak Ana

2012

Nova Gorica

57:71

Trebovc Sara

2016

Domžale

57:78

Ipšek Špela

2014

Postojna

58:33

Hostnik Zala

2014

Slovenska Bistrica

58:48

Planko Maja

2013

Slovenska Bistrica

58:50

Ipšek Špela

2014

Slovenska Bistrica

58:79

Artnak Neža

2014

Postojna

1:00:29

Planko Maja

2012

Slovenska Bistrica

1:01:03

Dolar Nika

2014

Postojna

1:01:45

Ravnikar Zabukovšek Neja

2012

Slovenska Bistrica

1:01:60

Dobnik Nuša

2014

Slovenska Bistrica

1:01:91

Podgoršek Tomažin Tamara

2012

Slovenska Bistrica

1:02:91

Artnak Neža

2014

Slovenska Bistrica

600m

1:57:38

Hostnik Ana

2012

Murska Sobota

2:02:91

Artnak Ana

2012

Velenje

2:03:42

Završek Sarita

2012

Velenje

2:06:84

Završek Sarita

2012

Murska Sobota

2:08:48

Artnak Ana

2012

Murska Sobota

2:13:99

Artnak Ana

2011

Kranj

4x200m

2:04:61

AK Šentjur 1 2014 U12Ž 4x200m (Zala Hostnik, Eva Kolar, Larisa Ramšak, Eneja Vehovec Pondelak)

2014

Maribor

2:10:20

AK Asfalt Kovač U12 4x200m 201 (Špela Ipšek, Veronika Planko, Larisa Ramšak, Eneja Vehovec Pondelak)

2015

Ravne na Koroškem

2:14:84

AK Šentjur (Ana Hostnik, Ana Artnak, Maja Planko, Sarita Završek)

2012

Koper

2:18:59

AK Šentjur 2 2014 U12Ž 4x200m (Neža Artnak, Špela Ipšek, Nuša Dobnik)

2014

Maribor

daljina (cona odriva)

4,41

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Maribor

4,40

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Slovenj Gradec

4,37

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Šentjernej

4,36

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Šentjur

4,21

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Slovenska Bistrica

4,08

Hostnik Ana

2012

Nova Gorica

3,96

Hostnik Ana

2012

Žalec

3,78

Ipšek Špela

2015

Velenje

3,70

Kolar Eva

2014

Postojna

3,70

Ipšek Špela

2015

Maribor

3,64

Ramšak Larisa

2014

Postojna

3,63

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Slovenska Bistrica

3,58

Ipšek Špela

2015

Šentjur

3,53

Planko Maja

2012

Slovenska Bistrica

3,53

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Postojna

3,45

Ipšek Špela

2015

Slovenska Bistrica

3,43

Hostnik Ana

2011

Slovenska Bistrica

3,41

Planko Maja

2013

Slovenska Bistrica

3,29

Pavlič Hren Nika

2010

Žalec

3,24

Artnak Ana

2012

Nova Gorica

3,22

Hostnik Zala

2014

Postojna

3,18

Hostnik Ana

2012

Slovenska Bistrica

3,17

Hostnik Zala

2014

Slovenska Bistrica

3,16

Ipšek Špela

2014

Postojna

3,14

Hostnik Ana

2011

Žalec

3,14

Ipšek Špela

2014

Slovenska Bistrica

3,12

Hostnik Ana

2011

Kranj

3,12

Trebovc Sara

2016

Domžale

2,83

Dobnik Nuša

2014

Slovenska Bistrica

2,82

Artnak Neža

2014

Postojna

2,77

Dolar Nika

2014

Postojna

2,73

Artnak Ana

2011

Žalec

2,72

Podgoršek Tomažin Tamara

2012

Slovenska Bistrica

2,63

Hostnik Zala

2013

Slovenska Bistrica

2,26

Ravnikar Zabukovšek Neja

2012

Slovenska Bistrica

vortex

38,00

Toplišek Nuša

2014

Maribor

38,00

Toplišek Nuša

2013

Maribor

36,63

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Maribor

34,68

Planko Maja

2013

Postojna

31,82

Osojnik Ema

2016

Šentjur

30,90

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Postojna

30,10

Trebovc Sara

2016

Domžale

28,45

Planko Maja

2013

Šentjur

28,34

Dolar Nika

2015

Šentjur

27,62

Kolar Eva

2014

Šentjur

26,19

Planko Maja

2012

Šentjur

24,65

Ipšek Špela

2015

Maribor

23,21

Dobnik Nuša

2013

Šentjur

23,00

Artnak Ana

2012

Nova Gorica

21,77

Artnak Neža

2014

Postojna

21,53

Planko Veronika

2014

Šentjur

20,91

Artnak Ana

2012

Šentjur

20,24

Ramšak Larisa

2014

Postojna

20,20

Hostnik Ana

2012

Nova Gorica

20,06

Ramšak Larisa

2014

Šentjur

19,91

Ocvirk Enja

2013

Šentjur

19,89

Dolar Nika

2014

Šentjur

19,55

Godler Sara

2013

Šentjur

18,62

Kolar Lana

2013

Šentjur

18,58

Hostnik Zala

2014

Postojna

18,03

Završek Sarita

2012

Šentjur

17,65

Dolar Nika

2014

Postojna

17,40

Penič Danijela

2012

Šentjur

17,40

Ipšek Špela

2014

Šentjur

17,31

Humski Eva

2016

Šentjur

16,22

Podgoršek Tomažin Tamara

2012

Šentjur

15,94

Jug Maruša

2016

Šentjur

14,73

Kovačič Jasna

2011

Šentjur

14,28

Ipšek Špela

2014

Postojna

12,53

Ravnikar Zabukovšek Neja

2012

Šentjur

12,30

Gračner Sara

2016

Šentjur

8,60

Tiselj Klara

2013

Šentjur

četveroboj U12 (60,300,daljina,vortex)

2343

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Maribor

1912

Kolar Eva

2014

Postojna

1823

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Postojna

1787

Hostnik Ana

2012

Nova Gorica

1615

Ipšek Špela

2015

Maribor

1495

Ramšak Larisa

2014

Postojna

1411

Hostnik Zala

2014

Postojna

1239

Artnak Ana

2012

Nova Gorica

1152

Ipšek Špela

2014

Postojna

1043

Artnak Neža

2014

Postojna

941

Dolar Nika

2014

Postojna

četveroboj dvorana U12 (60m, daljina, težka žoga 2kg, 300m)

1844

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Slovenska Bistrica

1580

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Slovenska Bistrica

1491

Planko Maja

2013

Slovenska Bistrica

1420

Ipšek Špela

2015

Slovenska Bistrica

1367

Hostnik Zala

2014

Slovenska Bistrica

1324

Hostnik Ana

2012

Slovenska Bistrica

1285

Planko Maja

2012

Slovenska Bistrica

1274

Ipšek Špela

2014

Slovenska Bistrica

1171

Hostnik Zala

2013

Slovenska Bistrica

1103

Podgoršek Tomažin Tamara

2012

Slovenska Bistrica

1018

Dobnik Nuša

2014

Slovenska Bistrica

792

Ravnikar Zabukovšek Neja

2012

Slovenska Bistrica

2kg težka žoga

8,08

Planko Maja

2013

Slovenska Bistrica

7,67

Vehovec Pondelak Eneja

2015

Slovenska Bistrica

6,98

Vehovec Pondelak Eneja

2014

Slovenska Bistrica

6,69

Podgoršek Tomažin Tamara

2012

Slovenska Bistrica

6,53

Ravnikar Zabukovšek Neja

2012

Slovenska Bistrica

6,47

Hostnik Zala

2014

Slovenska Bistrica

6,30

Dobnik Nuša

2014

Slovenska Bistrica

6,18

Ipšek Špela

2015

Slovenska Bistrica

6,16

Ipšek Špela

2014

Slovenska Bistrica

5,22

Hostnik Zala

2013

Slovenska Bistrica

5,14

Artnak Neža

2014

Slovenska Bistrica

4,55

Hostnik Ana

2012

Slovenska Bistrica

4,12

Ravnikar Zabukovšek Neja

2012

Slovenska Bistrica

na vrh
U14 deklice

60m

08:39

Kolar Eva

2016

Celje/dvorana

8:43

Kolar Eva

2016

Ljubljana/dvorana

08:45

Hostnik Ana

2014

Maribor

8:48

Kolar Eva

2016

Ljubljana/dvorana

8:48

Vehovec Pondelak Eneja

2016

Šentjur

8:52

Vehovec Pondelak Eneja

2016

Ljubljana/dvorana

8:56

Kolar Eva

2016

Velenje

8:60

Hostnik Ana

2014

Slovenska Bistrica

8:62

Ramšak Larisa

2016

Ljubljana

8:63

Hostnik Ana

2014

Radovljica

8:63

Kolar Eva

2015

Velenje

8:65

Kolar Eva

2015

Slovenj Gradec

8:65

Vehovec Pondelak Eneja

2016

Ljubljana/dvorana

8:67

Kolar Eva

2015

Ravne na Koroškem

8:67

Kolar Eva

2016

Domžale

8:70

Hostnik Ana

2014

Slovenska Bistrica

8:71

Polak Maja

2014

Radovljica

8:72

Hostnik Ana

2014

Šentjur

8:73

Ramšak Larisa

2016

Šentjur

8:74

Ipšek Špela

2017

Šentjur

8:75

Ipšek Špela

2017

Slovenska Bistrica (dvorana)

8:77

Ramšak Larisa

2017

Šentjur

8:78

Ipšek Špela

2017

Domžale

8:79

Artič Nives

2013

Ljubljana

8:79

Kolar Eva

2015

Domžale

8:81

Artič Nives

2013

Slovenska Bistrica

8:81

Ramšak Larisa

2016

Maribor

8:82

Artič Nives

2013

Ljubljana

8:83

Ramšak Larisa

2016

Velenje

8:84

Kolar Eva

2015

Ljubljana

8:84

Kolar Eva

2015

Domžale

8:84

Ipšek Špela

2017

Celje

8:85

Ramšak Larisa

2017

Slovenska Bistrica

8:85

Ramšak Larisa

2017

Celje

8:89

Artič Nives

2013

Koper

8:89

Hostnik Ana

2013

Koper

8:89

Ramšak Larisa

2017

Nova Gorica (dvorana)

8:90

Hostnik Ana

2013

Postojna

8:91

Kolar Eva

2015

Ljubljana

8:91

Ramšak Larisa

2017

Nova Gorica (dvorana)

8:93

Hostnik Ana

2013

Šentjernej

8:97

Ipšek Špela

2016

Ljubljana

9:00

Hostnik Ana

2013

Ljubljana

9:00

Hostnik Ana

2013

Slovenska Bistrica

9:01

Ipšek Špela

2016

Velenje

9:02

Hostnik Ana

2013

Radovljica

9:02

Kolar Eva

2015

Šentjernej

9:02

Ipšek Špela

2016

Domžale

9:03

Kolar Eva

2015

Šentjur

9:04

Vesič Monika

2010

Žalec

9:06

Hostnik Zala

2015

Slovenj Gradec

9:06

Hostnik Zala

2016

Celje/dvorana

9:06

Ipšek Špela

2016

Šentjur

9:06

Hostnik Zala

2016

Velenje

9:07

Artič Nives

2013

Postojna

9:07

Kolar Eva

2015

Ljubljana

9:08

Hostnik Zala

2016

Ljubljana/dvorana

9:09

Hostnik Ana

2013

Ljubljana

9:09

Planko Maja

2014

Šentjur

9:11

Hostnik Ana

2013

Šentjur

9:11

Hostnik Zala

2016

Ljubljana/dvorana

9:12

Planko Maja

2014

Radovljica

9:12

Hostnik Zala

2015

Domžale

9:12

Hostnik Zala

2016

Ljubljana

9:13

Hostnik Zala

2015

Velenje

9:13

Škornik Nika

2016

Velenje

9:15

Dren Živa

2016

Šentjur

9:17

Hostnik Zala

2015

Ljubljana

09:19

Planko Maja

2014

Slovenska Bistrica

9:20

Vesič Monika

2010

Žalec

9:20

Planko Maja

2014

Ljubljana

9:20

Hostnik Zala

2015

Ljubljana

9:22

Vesič Monika

2010

Ptuj

9:22

Hostnik Zala

2015

Šentjur

9:23

Planko Maja

2014

Ljubljana

9:24

Ipšek Špela

2016

Ljubljana/dvorana

9:26

Trnovšek Mojca

2012

Šentjur

9:26

Hostnik Zala

2015

Šentjur

9:26

Ipšek Špela

2016

Ljubljana/dvorana

9:29

Hostnik Zala

2015

Ljubljana

9:32

Ipšek Špela

2016

Celje/dvorana

9:38

Trnovšek Mojca

2012

Slovenska Bistrica

9:39

Pusser Katarina

2010

Žalec

9:40

Hostnik Zala

2016

Maribor

9:44

Hostnik Zala

2015

Ravne na Koroškem

9:54

Mlakar Tadeja

2013

Šentjur

9:60

Artnak Neža

2015

Šentjur

9:62

Godler Sara

2015

Šentjur

9:66

Artnak Ana

2014

Ljubljana

9:66

Ravnikar Zabukovšek Neja

2014

Šentjur

9:71

Škornik Nika

2015

Šentjur

9:74

Kolar Lana

2015

Šentjur

9:76

Gajanić Nika

2012

Šentjur

9:76

Završek Sarita

2013

Šentjur

9:76

Mlakar Tadeja

2013

Postojna

9:78

Završek Sarita

2014

Ljubljana

9:78

Dobnik Nuša

2016

Velenje

9:81

Mavrin Maruša

2013

Šentjur

9:83

Zore Anamarija

2012

Šentjur

9:84

Artnak Ana

2014

Šentjur

9:86

Kamenik Tina

2010

Žalec

9:86

Zore Anamarija

2012

Slovenska Bistrica

9:90

Ravnikar Zabukovšek Neja

2013

Šentjur

9:94

Gajanić Nika

2012

Slovenska Bistrica

9:95

Dobnik Nuša

2015

Ravne na Koroškem

9:95

Horjak Špela

2016

Šentjur

9:98

Lubej Anita

2010

Žalec

10:00

Dobnik Nuša

2016

Šentjur

10:06

Artnak Ana

2013

Ljubljana

10:08

Artnak Ana

2013

Slovenska Bistrica

10:12

Artnak Ana

2013

Šentjur

10:12

Esih Tjaša

2013

Šentjur

10:16

Dobnik Nuša

2015

Šentjur

10:20

Majcen Ana

2014

Šentjur

10:22

Gajanić Nika

2011

Žalec

10:22

Godec Lučka

2013

Slovenska Bistrica

10:28

Gajanić Nika

2011

Šentjur

10:31

Kovačič Jasna

2012

Slovenska Bistrica

10:31

Kolar Ana

2012

Šentjur

10:33

Dobnik Nuša

2015

Šentjur

10:36

Kovačič Jasna

2012

Šentjur

10:51

Švegler Anja

2012

Šentjur

11:06

Mavrin Maruša

2012

Šentjur

100m

13:66

Hostnik Ana

2014

Celje

13:93

Kolar Eva

2016

Ptuj

13:97

Kolar Eva

2015

Celje

14:36

Fajs Eva

2014

Velenje

14:41

Ipšek Špela

2017

Velenje

14:49

Hostnik Ana

2013

Celje

14:55

Ipšek Špela

2016

Ptuj

14:62

Hostnik Zala

2015

Celje

14:75

Artič Nives

2013

Celje

200m

28:38

Hostnik Ana

2014

Maribor

28:39

Kolar Eva

2016

Maribor

28:43

Polak Maja

2014

Maribor

29:07

Kolar Eva

2016

Domžale

29:10

Artič Nives

2013

Postojna

29:12

Ipšek Špela

2017

Domžale

29:43

Hostnik Ana

2013

Postojna

29:46

Kolar Eva

2015

Domžale

29:65

Artič Nives

2013

Koper

29:70

Ipšek Špela

2016

Maribor

29:87

Hostnik Ana

2013

Koper

30:00

Kolar Eva

2015

Ravne na Koroškem

30:47

Ipšek Špela

2016

Domžale

30:53

Planko Maja

2014

Maribor

30:59

Hostnik Zala

2016

Ljubljana

30:98

Hostnik Zala

2015

Domžale

31:05

Hostnik Zala

2015

Slovenj Gradec

31:26

Artič Nives

2012

Koper

31:84

Hostnik Zala

2016

Maribor

32:41

Gajanić Nika

2012

Koper

32:63

Hostnik Zala

2015

Ravne na Koroškem

300m

45:11

Hostnik Ana

2014

Velenje

45:14

Kolar Eva

2016

Ptuj

46:21

Kolar Eva

2015

Velenje

46:53

Kolar Eva

2015

Celje

46:75

Ipšek Špela

2017

Velenje

47:40

Hostnik Ana

2013

Celje

48:18

Kolar Eva

2015

Šentjernej

48:29

Hostnik Ana

2013

Šentjernej

48:54

Ravnikar Zabukovšek Neja

2014

Šentjur

48:57

Hostnik Ana

2013

Šentjur

48:93

Ravnikar Zabukovšek Neja

2014

Celje

49:27

Planko Maja

2014

Šentjur

49:30

Ravnikar Zabukovšek Neja

2014

Velenje

49:56

Hostnik Zala

2015

Celje

50:13

Rovšnik Tjaša

2017

Šentjur

50:72

Završek Sarita

2014

Šentjur

51:44

Škornik Nika

2015

Šentjur

51:51

Hostnik Zala

2015

Šentjur

51:60

Zore Anamarija

2013

Šentjur

51:82

Godler Sara

2015

Šentjur

52:14

Gajanić Nika

2012

Šentjur

52:17

Završek Sarita

2013

Šentjur

53:06

Kolar Ana

2013

Šentjur

53:27

Artnak Neža

2015

Šentjur

55:21

Kolar Lana

2015

Šentjur

55:31

Dobnik Nuša

2015

Šentjur

56:23

Gajanić Nika

2011

Kranj

56:45

Artnak Ana

2013

Šentjur

600m

1:48:73

Polak Maja

2014

Radovljica

1:50:93

Hostnik Ana

2014

Radovljica

1:51:32

Završek Sarita

2014

Velenje

1:52:42

Škornik Nika

2016

Velenje

1:53:01

Hostnik Ana

2013

Radovljica

1:53:89

Artnak Neža

2016

Velenje

1:57:35

Ravnikar Zabukovšek Neja

2014

Velenje

1:58:64

Artnak Neža

2015

Velenje

1:58:81

Ramšak Larisa

2016

Velenje

2:00:15

Rovšnik Tjaša

2016

Velenje

2:00:53

Hostnik Ana

2013

Slovenska Bistrica

2:01:67

Kolar Eva

2015

Domžale

2:02:93

Kolar Lana

2014

Velenje

2:03:08

Godler Sara

2014

Velenje

2:04:31

Rovšnik Tjaša

2017

Domžale

2:04:81

Artnak Ana

2013

Murska Sobota

2:06:93

Planko Maja

2014

Radovljica

2:08:33

Kolar Eva

2015

Šentjur

2:08:75

Dolar Nika

2017

Domžale

2:08:89

Artič Nives

2013

Slovenska Bistrica

2:12:52

Gajanić Nika

2012

Slovenska Bistrica

2:14:14

Artnak Ana

2013

Slovenska Bistrica

2:16:35

Zore Anamarija

2012

Slovenska Bistrica

2:16:93

Kovačič Jasna

2012

Slovenska Bistrica

2:19:06

Trnovšek Mojca

2012

Slovenska Bistrica

2:28:56

Godec Lučka

2013

Slovenska Bistrica

1000m

3:21:61

Završek Sarita

2014

Maribor

3:22:43

Škornik Nika

2016

Šentjur

3:23:01

Završek Sarita

2014

Velenje

3:23:75

Škornik Nika

2016

Ljubljana

3:26:03

Završek Sarita

2013

Postojna

3:31:01

Škornik Nika

2015

Slovenj Gradec

3:34:23

Završek Sarita

2013

Koper

3:34:73

Škornik Nika

2015

Ravne na Koroškem

3:38:09

Artnak Ana

2014

Maribor

3:38:23

Artnak Ana

2014

Velenje

3:40:80

Završek Sarita

2013

Celje

3:41:38

Rovšnik Tjaša

2016

Šentjur

3:42:05

Godler Sara

2015

Ravne na Koroškem

3:44:99

Artnak Neža

2015

Ravne na Koroškem

3:46:70

Artnak Ana

2013

Koper

3:46:99

Dolar Nika

2016

Šentjur

3:50:11

Artnak Ana

2013

Postojna

2000m

7:12:50

Škornik Nika

2016

Postojna

7:30:62

Završek Sarita

2014

Celje

8:06:49

Završek Sarita

2013

Ravne na Koroškem

60m/ov U14

10:41

Vehovec Pondelak Eneja

2016

Ljubljana

10:41

Ipšek Špela

2017

Maribor

10:56

Ipšek Špela

2017

Novo Mesto

10:77

Ipšek Špela

2017

Šentjur

200m/ov U14 Ž

30:93

Vehovec Pondelak Eneja

2016

Ljubljana

4x100m

54:51

AK Asfalt Kovač Šentjur 2016 (Špela Ipšek, Eva Kolar, Larisa Ramšak, Eneja Vehovec Pondelak)

2016

Ljubljana

54:53

AK Asfalt Kovač Šentjur 2016 (Špela Ipšek, Eva Kolar, Larisa Ramšak, Eneja Vehovec Pondelak)

2016

Maribor

55:30

AK Šentjur 2014 U14Ž 4x100m (Ana Hostnik, Tamara Podgoršek Tomažin, Maja Planko, Maja Polak)

2014

Maribor

56:10

Asfalt Kovač Šentjur U14 2017 (Nika Dolar, Špela Ipšek, Larisa Ramšak, Eneja Vehovec Pondelak)

2017

Maribor

56:13

AK Asfalt Kovač Šentjur 2 2016 (Zala Hostnik, Špela Ipšek, Larisa Ramšak, Eneja Vehovec Pondelak)

2016

Ravne na Koroškem

59:32

AK Šentjur U14 deklice 4x100m (Katarina Pusser, Monika Vesič, Anita Lubej, Tajda Krajnc)

2010

Ptuj

4x200m

1:57:67

AK Asfalt Kovač Šentjur 2016 U (Zala Hostnik, Eva Kolar, Larisa Ramšak, Eneja Vehovec Pondelak)

2016

Ljubljana

2:00:29

AK Asfalt Kovač Šentjur 2016 U (Zala Hostnik, Špela Ipšek, Eva Kolar, Larisa Ramšak)

2016

Maribor

2:01:54

AK Šentjur 2014 U14Ž 4x200m (Ana Hostnik, Maja Planko, Sarita Završek, Neja Ravnikar Zabukovšek)

2014

Maribor

4x300m

3:29:31

AK Asfalt Kovač Šentjur 3 2015 (Zala Hostnik, Sara Godler, Eva Kolar, Nika Škornik)

2015

Koper

daljina (cona odriva)

4,85

Vehovec Pondelak Eneja

2017

Maribor

4,75

Hostnik Ana

2014

Velenje

4,43

Vehovec Pondelak Eneja

2016

Šentjur

4,33

Hostnik Ana

2013

Radovljica

4,33

Ipšek Špela

2016

Velenje

4,22

Hostnik Ana

2014

Radovljica

4,20

Ramšak Larisa

2016

Velenje

4,18

Polak Maja

2014

Radovljica

4,07

Ipšek Špela

2016

Ljubljana

4,05

Hostnik Ana

2013

Slovenska Bistrica

4,02

Ipšek Špela

2016

Šentjur

4,01

Mlakar Tadeja

2013

Postojna

3,94

Gajanić Nika

2011

Žalec

3,94

Planko Maja

2014

Radovljica

3,92

Kolar Eva

2015

Domžale

3,76

Škornik Nika

2016

Velenje

3,70

Artič Nives

2013

Slovenska Bistrica

3,70

Dobnik Nuša

2016

Velenje

3,67

Zore Anamarija

2012

Slovenska Bistrica

3,47

Trnovšek Mojca

2012

Slovenska Bistrica

3,28

Gajanić Nika

2012

Slovenska Bistrica

3,12

Artnak Ana

2013

Slovenska Bistrica

3,09

Kovačič Jasna

2012

Slovenska Bistrica

2,68

Godec Lučka

2013

Slovenska Bistrica

višina

1,30

Sinkovič Tina

2013

Šentjur

1,20

Špringer Eva

2013

Šentjur

vortex

41,19

Dolar Nika

2017

Šentjur

40,95

Dolar Nika

2017

Maribor

39,90

Dolar Nika

2017

Novo Mesto

37,79

Škornik Nika

2016

Velenje

36,26

Kolar Eva

2015

Domžale

34,30

Planko Maja

2014

Radovljica

34,04

Zore Anamarija

2013

Postojna

33,57

Dobnik Nuša

2016

Šentjur

32,07

Leban Maja

2014

Šentjur

31,31

Kolar Eva

2016

Ljubljana

30,73

Trnovšek Mojca

2012

Šentjur

29,92

Hostnik Ana

2014

Radovljica

27,54

Hostnik Ana

2013

Radovljica

27,02

Zore Anamarija

2012

Šentjur

24,65

Ramšak Larisa

2016

Velenje

24,09

Polak Maja

2014

Radovljica

20,25

Kovačič Jasna

2012

Šentjur

18,80

Švegler Anja

2012

Šentjur

16,43

Kolar Ana

2012

Šentjur

četveroboj dvorana U14 (60m, daljina, težka žoga, 600m)

1812

Hostnik Ana

2013

Slovenska Bistrica

1729

Artič Nives

2013

Slovenska Bistrica

1486

Trnovšek Mojca

2012

Slovenska Bistrica

1450

Zore Anamarija

2012

Slovenska Bistrica

1313

Gajanić Nika

2012

Slovenska Bistrica

1221

Artnak Ana

2013

Slovenska Bistrica

1141

Kovačič Jasna

2012

Slovenska Bistrica

1005

Godec Lučka

2013

Slovenska Bistrica

četveroboj U14 (60m, daljina, vorteks, 600m)

2231

Hostnik Ana

2014

Radovljica

2147

Polak Maja

2014

Radovljica

2076

Hostnik Ana

2013

Radovljica

2033

Kolar Eva

2015

Domžale

2014

Škornik Nika

2016

Velenje

1952

Ramšak Larisa

2016

Velenje

1868

Planko Maja

2014

Radovljica

2kg težka žoga

7,61

Kovačič Jasna

2012

Slovenska Bistrica

7,60

Trnovšek Mojca

2012

Slovenska Bistrica

6,71

Artič Nives

2013

Slovenska Bistrica

6,40

Godec Lučka

2013

Slovenska Bistrica

6,21

Gajanić Nika

2012

Slovenska Bistrica

5,97

Artnak Ana

2013

Slovenska Bistrica

5,90

Zore Anamarija

2012

Slovenska Bistrica

5,78

Hostnik Ana

2013

Slovenska Bistrica

50m/ov U14/12/0,762/7

9:31

Ipšek Špela

2017

Nova Gorica (dvorana)

9:51

Ipšek Špela

2017

Nova Gorica (dvorana)

na vrh
U10 dečki

60m

9:63

Škorjanc Gašper

2013

Šentjur

10:04

Artnak Martin

2016

Domžale

10:05

Majer Oliver

2012

Šentjur

10:19

Kolar Žiga

2014

Velenje

10:43

Gajanič Alex

2013

Šentjur

10:43

Artnak Martin

2015

Šentjernej

10:54

Kolar Žiga

2014

Šentjur

10:82

Artnak Martin

2015

Šentjur

10:92

Stepišnik Vid

2016

Šentjur

10:93

Koželj Aleksander

2013

Šentjur

11:10

Gajanič Alex

2012

Šentjur

11:10

Gajanič Alex

2012

Šentjur

11:29

Brilej Rok

2011

Žalec

11:36

Kovačič Oscar

2011

Šentjur

11:49

Basle Žan

2016

Šentjur

11:49

Basle Žan

2016

Šentjur

11:59

Jezovšek Nace

2013

Šentjur

12:08

Cmok Jakob

2014

Šentjur

12:09

Rus Aljoša

2014

Šentjur

12:41

Lakner Matija

2014

Šentjur

12:56

Cmok Filip

2014

Šentjur

200m

35:83

Majer Oliver

2012

Šentjur

36:04

Kolar Žiga

2014

Šentjur

36:19

Gajanič Alex

2013

Šentjur

36:62

Artnak Martin

2015

Šentjur

37:48

Koželj Aleksander

2013

Šentjur

38:78

Toplišek Žan

2013

Šentjur

39:83

Kovač Domen

2015

Šentjur

40:50

Gajanič Alex

2010

Žalec

41:42

Basle Žan

2016

Šentjur

41:67

Gajanič Alex

2012

Šentjur

44:20

Lakner Matija

2014

Šentjur

44:26

Cmok Jakob

2014

Šentjur

44:59

Rus Aljoša

2014

Šentjur

46:25

Jezovšek Nace

2013

Šentjur

47:83

Cmok Filip

2014

Šentjur

300m

57:02

Artnak Martin

2015

Velenje

600m

2:03:88

Artnak Martin

2016

Šentjur

2:14:62

Ivačič Kolar Aleksej

2016

Šentjur

daljina (cona odriva)

3,44

Artnak Martin

2016

Domžale

vortex

35,34

Gajanič Alex

2013

Postojna

28,49

Kolar Žiga

2014

Velenje

na vrh
U12 dečki

60m

9:02

Tanšek Anej

2015

Ravne na Koroškem

9:08

Tanšek Anej

2015

Slovenj Gradec

9:13

Brglez Matej

2010

Ptuj

9:20

Tanšek Anej

2015

Šentjur

9:25

Tanšek Anej

2015

Šentjernej

9:27

Tanšek Anej

2015

Ravne na Koroškem

9:32

Tanšek Anej

2015

Slovenska Bistrica

9:33

Švigelj Andraž

2014

Postojna

9:33

Tanšek Anej

2014

Velenje

9:34

Tanšek Anej

2015

Ljubljana

9:37

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2010

Ptuj

9:37

Tanšek Anej

2015

Ljubljana

9:38

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2010

Ljubljana

9:38

Tanšek Anej

2015

Šentjur

9:40

Tanšek Anej

2015

Slovenska Bistrica

9:44

Štiglic Matic

2010

Ptuj

9:46

Kolar Žiga

2016

Domžale

9:50

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2010

Žalec

9:51

Švigelj Andraž

2014

Šentjur

9:51

Kolar Žiga

2016

Velenje

9:52

Kolar Žiga

2017

Slovenska Bistrica (dvorana)

9:55

Gajanič Alex

2015

Velenje

9:66

Štiglic Matic

2010

Ptuj

9:67

Gajanič Alex

2015

Slovenj Gradec

9:70

Škorjanc Gašper

2014

Šentjur

9:71

Švigelj Nejc

2014

Postojna

9:71

Kolar Žiga

2015

Slovenj Gradec

9:72

Kolar Žiga

2016

Šentjur

9:73

Pezdevšek Nejc

2010

Ptuj

9:75

Vodušek Karlo

2012

Šentjur

9:76

Gajanič Alex

2015

Šentjur

9:77

Kolar Žiga

2015

Šentjur

9:78

Kolar Žiga

2016

Domžale

9:79

Švigelj Andraž

2013

Šentjur

9:79

Škorjanc Gašper

2014

Postojna

9:82

Kolar Žiga

2015

Ravne na Koroškem

9:86

Tovornik Žiga

2014

Šentjur

9:91

Jezovšek Žak

2013

Šentjur

9:91

Kolar Žiga

2015

Šentjernej

9:92

Gajanič Alex

2015

Slovenska Bistrica

9:92

Jezovšek Nace

2016

Šentjur

9:93

Gajanič Alex

2015

Šentjur

9:93

Kolar Žiga

2016

Ljubljana

9:99

Tovornik Žiga

2014

Velenje

10:06

Tanšek Anej

2014

Šentjur

10:07

Jezovšek Nace

2015

Velenje

10:12

Kolar Žiga

2015

Slovenska Bistrica

10:30

Bezgovšek Timotej

2013

Šentjur

10:40

Krajnc Antonio

2016

Šentjur

10:44

Tovornik Žiga

2013

Šentjur

10:44

Juršinič Klemen

2017

Šentjur

10:50

Jezovšek Nace

2015

Šentjur

10:52

Rehar Nejc

2012

Šentjur

10:57

Cmok Jakob

2016

Šentjur

10:59

Selič Alen

2016

Šentjur

10:68

Brilej Rok

2012

Šentjur

10:68

Jezovšek Nace

2014

Velenje

11:01

Kovač Domen

2015

Šentjur

11:20

Kovačič Oscar

2012

Šentjur

11:24

Brilej Rok

2011

Šentjur

11:47

Basle Nace

2016

Šentjur

200m

30:04

Tanšek Anej

2015

Slovenj Gradec

31:54

Artnak Martin

2017

Domžale

31:79

Kolar Žiga

2016

Domžale

32:20

Kolar Žiga

2016

Maribor

32:46

Kolar Žiga

2015

Slovenj Gradec

42:09

Kovačič Oscar

2011

Šentjur

300m

47:74

Tanšek Anej

2015

Velenje

51:05

Brglez Matej

2010

Ptuj

51:25

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2010

Ptuj

51:58

Švigelj Andraž

2014

Postojna

51:59

Kolar Žiga

2016

Domžale

51:85

Švigelj Nejc

2014

Postojna

52:48

Kolar Žiga

2015

Velenje

53:00

Tanšek Anej

2015

Slovenska Bistrica

53:53

Škorjanc Gašper

2014

Postojna

53:91

Štiglic Matic

2010

Ptuj

70:99

Jezovšek Nace

2015

Velenje

400m

1:22:69

Cmok Jakob

2017

Slovenska Bistrica (dvorana)

600m

1:51:84

Tanšek Anej

2015

Ravne na Koroškem

1:52:86

Švigelj Nejc

2015

Ravne na Koroškem

1:53:89

Artnak Martin

2017

Maribor

1:54:52

Artnak Martin

2017

Novo Mesto

1:56:02

Artnak Martin

2017

Šentjur

1:56:11

Cmok Jakob

2017

Šentjur

1:56:31

Tovornik Žiga

2014

Maribor

1:59:65

Cmok Jakob

2017

Novo Mesto

2:00:80

Kolar Žiga

2015

Ravne na Koroškem

2:07:61

Tanšek Anej

2014

Maribor

4x200m

2:09:66

AK Šentjur U12 4x200m (Miha Cvetko, Žiga Zabukošek-Počivalšek, Nejc Pezdevšek, Matic Štiglic)

2010

Ptuj

daljina (cona odriva)

4,42

Brglez Matej

2010

Ptuj

4,21

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2010

Ljubljana

4,08

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2010

Ptuj

4,05

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2010

Žalec

4,03

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2010

Ptuj

3,91

Štiglic Matic

2010

Ptuj

3,75

Kolar Žiga

2016

Velenje

3,60

Tanšek Anej

2015

Slovenska Bistrica

3,59

Kolar Žiga

2016

Domžale

3,49

Švigelj Andraž

2014

Postojna

3,09

Švigelj Nejc

2014

Postojna

2,85

Škorjanc Gašper

2014

Postojna

krogla 2kg

8,27

Švigelj Andraž

2014

Maribor

vortex

42,39

Kolar Žiga

2016

Šentjur

41,90

Tanšek Anej

2015

Šentjur

40,83

Kolar Žiga

2016

Domžale

39,68

Švigelj Andraž

2014

Šentjur

39,29

Brglez Matej

2010

Ptuj

39,07

Tanšek Anej

2015

Slovenj Gradec

38,22

Tanšek Anej

2015

Šentjernej

37,56

Kolar Žiga

2015

Šentjernej

37,09

Švigelj Andraž

2013

Šentjur

36,76

Švigelj Andraž

2014

Postojna

36,54

Kolar Žiga

2015

Slovenj Gradec

36,47

Gajanič Alex

2015

Šentjur

36,35

Švigelj Nejc

2014

Šentjur

36,34

Cvetko Miha

2010

Ptuj

35,95

Kolar Žiga

2016

Ljubljana

33,10

Švigelj Nejc

2014

Postojna

32,84

Škorjanc Gašper

2014

Šentjur

32,13

Tanšek Anej

2014

Šentjur

31,88

Bezgovšek Timotej

2013

Šentjur

31,69

Selič Alen

2016

Šentjur

31,41

Švigelj Nejc

2015

Ravne na Koroškem

30,38

Štiglic Matic

2010

Ptuj

28,29

Škorjanc Gašper

2014

Postojna

27,36

Vodušek Karlo

2012

Šentjur

27,25

Jezovšek Žak

2013

Šentjur

27,01

Basle Nace

2016

Šentjur

26,25

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2010

Ptuj

24,91

Brilej Rok

2012

Šentjur

24,32

Cmok Jakob

2016

Šentjur

24,29

Tovornik Žiga

2014

Šentjur

22,15

Rehar Nejc

2012

Šentjur

21,29

Krajnc Antonio

2016

Šentjur

20,19

Brilej Rok

2011

Šentjur

18,35

Kovačič Oscar

2012

Šentjur

14,61

Jezovšek Nace

2016

Šentjur

četveroboj U12 (60,300,daljina,vortex)

1448

Švigelj Andraž

2014

Postojna

1432

Kolar Žiga

2016

Domžale

1406

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2010

Ptuj

1349

Štiglic Matic

2010

Ptuj

1261

Švigelj Nejc

2014

Postojna

1102

Škoberne Gašper

2014

Postojna

četveroboj dvorana U12 (60m, daljina, težka žoga 2kg, 300m)

1327

Tanšek Anej

2015

Slovenska Bistrica

2kg težka žoga

6,52

Tanšek Anej

2015

Slovenska Bistrica

na vrh
U14 dečki

60m

7:96

Lah Jernej

2013

Koper

8:08

Lah Jernej

2013

Radovljica

8:15

Lah Jernej

2013

Slovenska Bistrica

8:20

Lah Jernej

2013

Šentjur

8:28

Senica Sven

2013

Koper

8:29

Senica Sven

2013

Postojna

8:47

Lupše Filip

2012

Slovenska Bistrica

8:51

Senica Sven

2013

Radovljica

8:54

Pavlič Blaž

2015

Velenje

8:58

Pavlič Blaž

2015

Šentjur

8:59

Senica Sven

2013

Ljubljana

8:59

Senica Sven

2013

Šentjur

8:62

Senica Sven

2013

Slovenska Bistrica

8:64

Brglez Jernej

2012

Slovenska Bistrica

8:67

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2012

Slovenska Bistrica

8:67

Pavlič Blaž

2015

Šentjur

8:71

Štiglic Matic

2012

Slovenska Bistrica

8:71

Sotošek Žan

2013

Šentjur

8:74

Strmšnik Tilen

2012

Šentjur

8:84

Sotošek Žan

2012

Slovenska Bistrica

8:87

Strmšnik Tilen

2012

Ljubljana

8:87

Tanšek Anej

2016

Celje/dvorana

8:88

Polak Gašper

2012

Slovenska Bistrica

8:88

Strmšnik Tilen

2013

Ljubljana

8:89

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2012

Ljubljana

8:92

Strmšnik Tilen

2012

Slovenska Bistrica

8:93

Strmšnik Tilen

2013

Slovenska Bistrica

8:96

Lah Jernej

2012

Slovenska Bistrica

8:97

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2012

Ljubljana

8:99

Tanšek Anej

2016

Velenje

9:04

Švigelj Andraž

2016

Šentjur

9:05

Tovornik Žiga

2016

Celje/dvorana

9:07

Polutnik Luka

2011

Šentjur

9:11

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2011

Šentjur

9:11

Kolar Žiga

2017

Šentjur

9:14

Cvetko Miha

2011

Šentjur

9:15

Vodušek Lovro

2013

Slovenska Bistrica

9:16

Štiglic Matic

2011

Šentjur

9:16

Tovornik Žiga

2015

Velenje

9:18

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2011

Ljubljana

9:20

Polak Gašper

2011

Šentjur

9:27

Pavlič Blaž

2014

Šentjur

9:29

Vodušek Lovro

2013

Ljubljana

9:30

Tovornik Žiga

2015

Šentjur

9:34

Tovornik Žiga

2015

Šentjur

9:35

Vodušek Lovro

2012

Šentjur

9:39

Tovornik Žiga

2015

Ljubljana

9:44

Oprešnik Jaša

2016

Šentjur

9:49

Kolar Žiga

2017

Domžale

9:52

Osmanaj Adrian

2012

Šentjur

9:76

Škorjanc Florijan

2014

Šentjur

9:94

Bezgovšek Jan

2013

Slovenska Bistrica

9:94

Brilej Rok

2013

Šentjur

10:09

Šviglin Leon

2012

Šentjur

10:60

Plevčak Kristjan

2012

Šentjur

100m

13:88

Pavlič Blaž

2015

Celje

200m

26:33

Lah Jernej

2013

Postojna

28:02

Senica Sven

2013

Koper

28:93

Pavlič Blaž

2015

Ravne na Koroškem

29:26

Pavlič Blaž

2014

Maribor

32:03

Kolar Žiga

2017

Domžale

300m

42:56

Jahiri Beni

2006

Ljubljana

42:56

Jahiri Beni

2006

Šentjur

44:74

Pavlič Blaž

2015

Šentjur

45:77

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2012

Šentjur

46:26

Pavlič Blaž

2015

Šentjernej

48:26

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2011

Žalec

48:30

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2011

Žalec

48:75

Tovornik Žiga

2015

Šentjernej

49:39

Pavlič Blaž

2014

Šentjur

50:08

Polutnik Luka

2011

Kranj

600m

1:40:31

Lah Jernej

2013

Radovljica

1:43:52

Strmšnik Tilen

2013

Radovljica

1:45:72

Pavlič Jan

2016

Velenje

1:47:82

Pavlič Jan

2017

Šentjur

1:47:94

Tanšek Anej

2016

Velenje

1:50:15

Lah Jernej

2013

Slovenska Bistrica

1:51:33

Pavlič Blaž

2014

Velenje

1:54:32

Oprešnik Jaša

2017

Šentjur

1:54:72

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2012

Slovenska Bistrica

1:54:80

Lupše Filip

2012

Slovenska Bistrica

1:55:19

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2011

Kranj

1:55:27

Kosi Valentin

2017

Šentjur

1:57:03

Štiglic Matic

2012

Slovenska Bistrica

1:59:00

Strmšnik Tilen

2013

Slovenska Bistrica

1:59:01

Pavlič Jan

2017

Nova Gorica (dvorana)

2:01:22

Strmšnik Tilen

2012

Slovenska Bistrica

2:01:98

Brglez Matej

2012

Slovenska Bistrica

2:02:44

Senica Sven

2013

Radovljica

2:06:07

Lah Jernej

2012

Slovenska Bistrica

2:06:07

Sotošek Žan

2012

Slovenska Bistrica

2:06:44

Plevčak Kristjan

2013

Šentjur

2:07:98

Vodušek Lovro

2013

Slovenska Bistrica

2:16:30

Polak Gašper

2012

Slovenska Bistrica

2:17:59

Senica Sven

2013

Slovenska Bistrica

2:30:88

Bezgovšek Jan

2013

Slovenska Bistrica

1000m

3:14:80

Tovornik Žiga

2016

Ljubljana

3:16:65

Tovornik Žiga

2016

Šentjur

3:21:82

Tovornik Žiga

2015

Ravne na Koroškem

3:23:54

Tovornik Žiga

2015

Slovenj Gradec

3:25:98

Pavlič Jan

2017

Maribor

3:28:20

Pavlič Jan

2016

Ljubljana

3:34:82

Pavlič Blaž

2014

Maribor

3000m

11:12:37

Pavlič Jan

2017

Postojna

11:19:23

Tovornik Žiga

2016

Postojna

11:33:39

Tanšek Anej

2016

Postojna

4x200m

2:03:73

AK Šentjur (Žiga Zabukošek-Počivalšek, Matic Štiglic, Luka Polutnik, Sebastjan Štih)

2011

Ptuj

daljina (cona odriva)

5,58

Lah Jernej

2013

Radovljica

5,55

Lah Jernej

2013

Postojna

5,52

Lah Jernej

2013

Koper

5,24

Jazbec Rok

2016

Ljubljana

4,90

Lah Jernej

2013

Slovenska Bistrica

4,80

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2012

Slovenska Bistrica

4,65

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2012

Šentjur

4,64

Sotošek Žan

2013

Šentjur

4,60

Strmšnik Tilen

2013

Radovljica

4,54

Strmšnik Tilen

2013

Slovenska Bistrica

4,51

Lupše Filip

2012

Slovenska Bistrica

4,43

Sotošek Žan

2012

Slovenska Bistrica

4,37

Brglez Matej

2012

Slovenska Bistrica

4,35

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2011

Žalec

4,34

Lah Jernej

2012

Slovenska Bistrica

4,33

Vodušek Lovro

2012

Šentjur

4,33

Vodušek Lovro

2012

Šentjur

4,26

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2011

Žalec

4,25

Polak Gašper

2012

Slovenska Bistrica

4,24

Strmšnik Tilen

2012

Slovenska Bistrica

4,23

Senica Sven

2013

Radovljica

4,20

Senica Sven

2013

Slovenska Bistrica

4,13

Štiglic Matic

2012

Slovenska Bistrica

4,10

Vodušek Lovro

2013

Slovenska Bistrica

4,03

Tovornik Žiga

2015

Šentjur

3,99

Tanšek Anej

2016

Velenje

3,53

Bezgovšek Jan

2013

Slovenska Bistrica

daljina

5,27

Lah Jernej

2013

Celje

višina

1,35

Strmšnik Tilen

2013

Ljubljana

1,30

Škoberne Gašper

2013

Ljubljana

krogla 3kg

7,75

Švigelj Andraž

2015

Ravne na Koroškem

vortex

59,70

Šviglin Leon

2013

Koper

59,70

Šviglin Leon

2013

Koper

57,56

Bezgovšek Jan

2013

Koper

55,60

Švigelj Andraž

2016

Šentjur

51,76

Lah Jernej

2013

Radovljica

50,91

Bezgovšek Jan

2013

Šentjur

50,17

Strmšnik Tilen

2013

Radovljica

49,39

Bezgovšek Jan

2013

Postojna

48,36

Bezgovšek Jan

2012

Šentjur

46,90

Švigelj Andraž

2015

Ravne na Koroškem

45,25

Lah Jernej

2013

Šentjur

42,72

Šviglin Leon

2012

Šentjur

42,66

Tanšek Anej

2016

Velenje

42,57

Kolar Žiga

2017

Šentjur

40,25

Bezgovšek Jan

2011

Šentjur

39,82

Strmšnik Tilen

2012

Šentjur

39,23

Škorjanc Florijan

2014

Šentjur

38,90

Švigelj Nejc

2016

Šentjur

37,98

Plevčak Kristjan

2012

Šentjur

37,96

Senica Sven

2013

Radovljica

36,44

Rudež Jan

2011

Šentjur

32,72

Bezgovšek Timotej

2014

Šentjur

30,46

Brilej Rok

2013

Šentjur

29,14

Oprešnik Jaša

2016

Šentjur

četveroboj dvorana U14 (60m, daljina, težka žoga, 600m)

2115

Lah Jernej

2013

Slovenska Bistrica

1978

Lupše Filip

2012

Slovenska Bistrica

1802

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2012

Slovenska Bistrica

1775

Brglez Matej

2012

Slovenska Bistrica

1709

Strmšnik Tilen

2013

Slovenska Bistrica

1681

Štiglic Matic

2012

Slovenska Bistrica

1572

Strmšnik Tilen

2012

Slovenska Bistrica

1556

Sotošek Žan

2012

Slovenska Bistrica

1542

Lah Jernej

2012

Slovenska Bistrica

1533

Polak Gašper

2012

Slovenska Bistrica

1519

Senica Sven

2013

Slovenska Bistrica

1401

Vodušek Lovro

2013

Slovenska Bistrica

1119

Bezgovšek Jan

2013

Slovenska Bistrica

četveroboj U14 (60m, daljina, vorteks, 600m)

2565

Lah Jernej

2013

Radovljica

2332

Jazbec Rok

2016

Velenje

1838

Tanšek Anej

2016

Velenje

1719

Senica Sven

2013

Radovljica

1629

Strmšnik Tilen

2013

Radovljica

3kg težka žoga

9,76

Lupše Filip

2012

Slovenska Bistrica

9,01

Brglez Matej

2012

Slovenska Bistrica

8,67

Polak Gašper

2012

Slovenska Bistrica

8,54

Bezgovšek Jan

2013

Slovenska Bistrica

8,54

Lah Jernej

2013

Slovenska Bistrica

7,94

Strmšnik Tilen

2013

Slovenska Bistrica

7,82

Senica Sven

2013

Slovenska Bistrica

7,53

Sotošek Žan

2012

Slovenska Bistrica

7,53

Štiglic Matic

2012

Slovenska Bistrica

6,90

Strmšnik Tilen

2012

Slovenska Bistrica

6,83

Zabukošek-Počivalšek Žiga

2012

Slovenska Bistrica

6,59

Vodušek Lovro

2013

Slovenska Bistrica

na vrh
U 8 deklice

60m

11:05

Hostnik Zala

2010

Ljubljana

11:53

Selič Anja

2014

Šentjur

11:74

Žnidar Ana

2014

Šentjur

11:75

Osojnik Ema

2013

Šentjur

12:14

Planko Kristina

2014

Šentjur

12:19

Artnak Neža

2010

Ljubljana

12:31

Humski Eva

2013

šentjur

12:65

Koritnik Laura

2013

Šentjur

12:78

Jug Maruša

2013

Šentjur

13:37

Ocvirk Zoja

2013

Šentjur

14:09

Berglez Leja

2013

Šentjur

200m

41:15

Klakočar Klara

2012

Šentjur

41:31

Osojnik Ema

2013

Šentjur

42:77

Žnidar Ana

2014

Šentjur

44:17

Selič Anja

2014

Šentjur

45:07

Humski Eva

2013

Šentjur

45:30

Jug Maruša

2013

Šentjur

45:45

Planko Kristina

2014

Šentjur

49:27

Koritnik Laura

2013

Šentjur

na vrh
U 8 dečki

60m

11:19

Artnak Martin

2014

Velenje

11:27

Čmer Strašek Juš

2016

Šentjur

11:70

Ivačič Kolar Aleksej

2014

Šentjur

11:79

Artnak Martin

2014

Šentjur

11:90

Planko Benjamin

2014

Šentjur

12:05

Gajanič Alex

2011

Kranj

12:30

Vovk Staš

2013

Šentjur

12:33

Kranjčec Blaž

2013

Šentjur

12:52

Gajanič Alex

2011

Šentjur

12:63

Osojnik Žan

2014

Šentjur

12:77

Gajanič Alex

2010

Ljubljana

13:11

Artnak Martin

2013

Šentjur

200m

38:53

Čmer Strašek Juš

2016

Šentjur

39:74

Artnak Martin

2014

Šentjur

40:99

Gajanič Alex

2011

Žalec

42:25

Ivačič Kolar Aleksej

2014

šentjur

43:22

Gajanič Alex

2011

Šentjur

43:86

Planko Benjamin

2014

Šentjur

43:96

Osojnik Žan

2014

Šentjur

45:68

Kranjčec Blaž

2013

Šentjur

46:49

Vovk Staš

2013

Šentjur

48:22

Artnak Martin

2013

Šentjur

50:66

Pevcin Luka

2013