domovo klubutekmovanjaatletiatletska šoladosežkigalerijapovezave

Kliknite za podstran atletske šole

naključna galerija slik

koledar dogodkov

<< December >>   << 2017 >>
Pon Tor Sre Čet Pet Sob Ned
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Vidnejši dosežki članov AK Šentjur

Leto 2017

Mojca Centrih, 1. mesto DP SLO ml. članice v teku na 1500m
Matevž Planko, 1. mesto Prvenstvo Slovenije v krosu st. mladinci
Martin Artnak, 2. mesto Prvenstvo Slovenije U12 v teku na 600m
Ambrož Amon, 3. mesto DP SLO (dvorana) 3000m st. mladinci
Jan Pavlič, 3. mesto DP SLO (dvorana) 600m U14
Špela Ipšek, 3. mesto DP SLO 50m/ov v dvorani U14
Martin Artnak, 3. mesto DP SLO v dvorani 200m U11
Ambrož Amon, 3. mesto Prvenstvo Slovenije na 10km st. mladinci
Mojca Centrih, 3. mesto Prvenstvo Slovenije v krosu ml. članice
Jan Pavlič, 3. mesto Prvenstvo Slovenije v krosu U14
Mojca Centrih, 3.mesto DP SLO (dvorana) 3000m članice
AK Asfalt Kovač Šentjur 2016, Ekipa moški U12 do ČLANI (JAGER JAKOB, KOLAR ŽIGA, CMOK JAKOB, ARTNAK MARTIN, TOVORNIK ŽIGA, TANŠEK ANEJ, ŠKRJANC JAN, PAVLIČ BLAŽ, OBREZA DOMEN, PLANKO MATEVŽ, AMON AMBROŽ, BOJANC KLEMEN) priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2016, prejeli priznanje za EKIPO LETA v občini Šentjur (3. mesto)
Ivan Kukovič, Nacionalni trener AZS za teke (srednje, dolge proge)
Heno Plank, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2016, prejel priznanje med invalidi športniki
Žiga Tovornik, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2016, prejel priznanje za PERSPEKTIVNEGA ŠPORTNIKA v občini Šentjur
Ambrož Amon, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2016, prejel priznanje za ŠPORTNIKA LETA - 5. mesto, v občini Šentjur
Nika Škornik, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2016, prejela priznanje za PERSPEKTIVNEGA ŠPORTNIKA v občini Šentjur
Mojca Centrih, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2016, prejela priznanje za ŠPORTNIKA LETA - 3. mesto, v občini Šentjur
AK Asfalt Kovač Šentjur 2017, starejši mladinci ekipno 1. mesto Prvenstvo Slovenije v krosu (Planko Matevž, Amon Ambrož)
Heno Plank, Svetovno prvenstvo za športnike invalide 8. mesto met diska
AK Asfalt Kovač Šentjur 2017, U12 ekipno dečki 1. mesto Prvenstvo Slovenije v krosu (Cmok Jakob, Artnak Martin)
AK Asfalt Kovač Šentjur 2017, U14 ekipno dečki 3. mesto Prvenstvo Slovenije v krosu (Pavlič Jan, Kosi Valentin, Kolar Žiga)
AK Asfalt Kovač Šentjur 2017, VSEEKIPNO moški 3. mesto Prvenstvo Slovenije v krosu

Leto 2016

Jan Škrjanc, 1. mesto pionirji U16 DP SLO kros
Matevž Planko, 1. mesto DP SLO kros st. ml.
AK Asfalt Kovač Šentjur 2016, 1. mesto ekipno st. mladinci (Matevž Planko, Ambrož Amon, DP SLO v krosu
Nika Škornik, 1. mesto pionirke U14 prvenstvo SLO v krosu
Žiga Tovornik, 1. mesto Prvenstvo Slovenije za pionirje U14 na 3000m
Ambrož Amon, 2. mesto DP SLO cestni tek 10km
Mojca Centrih, 2. mesto DP SLO cestni tek 10km
Tjaša Vrtačič, 2. mesto DP SLO v krosu ml. mladinke
AK Asfalt Kovač Šentjur 2016, 2. mesto ekipno moški DP SLO v krosu
AK Asfalt Kovač Šentjur 2016, 2. mesto ekipno pionirke U14 (Nika Škornik, Eva Kolar) prvenstvo SLO v krosu
Žiga Tovornik, 2. mesto pionirji U14 prvenstvo SLO v krosu
AK Asfalt Kovač Šentjur 2016, 2. mesto pionirji U14 prvenstvo SLO v krosu (Tovornik Žiga, Tanšek Anej)
Rok Jazbec, 2. mesto Prvenstvo Slovenije v mnogoboju U14
Nika Škornik, 2. mesto Prvenstvo Slovenije za pionirke U14 na 2000m
Ambrož Amon, 2. mesto Prvenstvo Slovenije za st. mladince na 10km
Ambrož Amon, 2. mesto Prvenstvo Slovenije za starejše mladince na 3000m/zapreke
Ambrož Amon, 3. mesto DP SLO kros st. mladinci
AK Asfalt Kovač Šentjur 2016, 3. mesto ekipno pionirji U12 (Jager Jakob, Žiga Kolar) prvenstvo SLO v krosu
Rok Jazbec, 3. mesto Prvenstvo Slovenije U14 v skoku v daljino
Anej Tanšek, 3. mesto Prvenstvo Slovenije za pionirje U14 na 3000m
AK Asfalt Kovač Šentjur 2016, 4. mesto ekipno ženske DP SLO v krosu
Ambrož Amon, MLADINSKI RAZRED, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS
Mojca Centrih, MLADINSKI RAZRED, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS
Matevž Planko, MLADINSKI RAZRED, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS
Tjaša Vrtačič, MLADINSKI RAZRED, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS
Ambrož Amon, Nastop na BALKANSKEM PRVENSTVU v krosu (mladinci)
Jana Fuhrer, Nastop na EP atlete invalide in osvojeno 5. mesto v daljini
Heno Plank, Nastop na EP atlete invalide in osvojeno 5. mesto v metu diska
Ambrož Amon, Nastop na EVROPSKEM PRVENSTVU V KROSU
Ambrož Amon, Nastop za Slovensko mladinsko reprezentanco na četveroboju CZE - HUN - SLO - SVK
Ambrož Amon, PERSPEKTIVNI RAZRED, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS
AK Asfalt Kovač Šentjur 2016, Priznanje AZS - najboljše organizirano atletsko tekmovanje 2016 v SLO
Heno Plank, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2015, prejel priznanje za ŠPORTNIKA invalida LETA v občini Šentjur
Ambrož Amon, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2015, prejel priznanje za ŠPORTNIKA LETA - 4. mesto v občini Šentjur
Sarita Završek, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2015, prejela priznanje za PERSPEKTIVNEGA ŠPORTNIKA LETA v občini Šentjur
Eneja Vehovec Pondelak, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2015, prejela priznanje za PERSPEKTIVNEGA ŠPORTNIKA LETA v občini Šentjur
Jana Fuhrer, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2015, prejela priznanje za ŠPORTNIKA invalida LETA v občini Šentjur
Mojca Centrih, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2015, prejela priznanje za ŠPORTNIKA LETA - 2. mesto v občini Šentjur
Vladimir Artnak, Priznanje Združenja atletskih trenerjev Slovenije (ZATS) - SREBRNA TRENERSKA ZNAČKA
AK Asfalt Kovač Šentjur , Štafeta U16 deklice (Artič Nives, Hostnik Ana, Polak Maja, Fajs Eva, Kolar Eva) Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2015, prejele priznanje za PERSPEKTIVNEGA ŠPORTNIKA LETA v občini Šentjur

Leto 2015

Ambrož Amon, 1. mesto Atletski pokal Slovenije ml ml. v teku 2000m/zapreke
Bojan Očko, 1. mesto daljina na Prvenstvu SLO za veterane M40 v dvorani
Ambrož Amon, 1. mesto DP SLO ml. ml. 3000m
Ambrož Amon, 1. mesto DP SLO ml.ml 2000m/zapreke
Mojca Centrih, 1. mesto DP SLO st. ml. 5000m
AK Asfalt Kovač Šentjur 1 2015, 1. mesto ekipno Prvenstvo Slovenije 4x100m U16 Ž
Eneja Vehovec Pondelak, 1. mesto na dvoranskem Prvenstvu SLO v atletiki v kategoriji U12 v teku na 60m
Ambrož Amon, 1. mesto Prvenstvo Slovenije na 10km ml. mladinci
Eneja Vehovec Pondelak, 1. mesto Prvenstvo Slovenije U12 60m
Ambrož Amon, 1. mesto Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10km ml. mladinci
Bojan Očko, 1. mesto veteransko DP SLO M40 200m
Mojca Centrih, 2. mesto DP SLO st. ml 3000m
Eneja Vehovec Pondelak, 2. mesto Prvenstvo SLO v atletskem mnogoboju v dvorani U12
Bojan Očko, 2. mesto veteransko DP SLO M40 daljina
Bojan Očko, 3. mesto 60m na Prvenstvu SLO za veterane M40 v dvorani
AK Asfalt Kovač Šentjur U12 , 3. mesto DP SLO EKIPNO U12 deklice mnogoboj
Eneja Vehovec Pondelak, 3. mesto DP SLO mnogoboj U12
AK Šentjur 2015 ekipa U12 mnog, 3. mesto ekipno (Eneja Vehovec Pondelak, Špela Ipšek) na Prvenstvu Slovenije v dvorani
AK Asfalt Kovač Šentjur 1 2015, 3. mesto ekipno Prvenstvo Slovenije U16 4x300m Ž
AK Šentjur U12 kros 2015, 3. mesto ekipno U12 (Nejc Švigelj, Žiga Kolar) na Prvenstvu Slovenije v krosu
Sarita Završek, 3. mesto Prvenstvo Slovenije 3km U16
Andraž Švigelj, 3. mesto Prvenstvo Slovenije U14 v suvanju krogle (3kg)
Nejc Švigelj, 3. mesto Prvenstvo Slovenije v krosu U12
Ambrož Amon, 5. mesto Balkansko atletsko prvenstvo za mlajše mladince 2000m/zapreke
Ambrož Amon, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS - MLADINSKI RAZRED
Mojca Centrih, Kategorizirana športnica po kriterijih OKS - MLADINSKI RAZRED
Heno Plank, MEDNARODNI RAZRED, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS
Heno Plank, MEDNARODNI RAZRED, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS
Ambrož Amon, MLADINSKI RAZRED, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS
Mojca Centrih, MLADINSKI RAZRED, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS
Heno Plank, Nastop na IPC Svetovnem prvenstvu za invalide in doseženo 4. mesto v metu diska
Jana Fuhrer, Nastop na IPC Svetovnem prvenstvu za invalide in doseženo 9. mesto v skoku v daljino
Ambrož Amon, Nastop za mladinsko reprezentanco SLO na ČETVEROBOJU CZE- HUN- SLO- SVK v teku na 3km
Heno Plank, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2014, prejel priznanje med invalidi športniki
Ambrož Amon, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2014, prejel priznanje za PERSPEKTIVNEGA ŠPORTNIKA v občini Šentjur
Nejc Ogrizek, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2014, prejel priznanje za PERSPEKTIVNEGA ŠPORTNIKA v občini Šentjur
Sarita Završek, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2014, prejela priznanje za PERSPEKTIVNEGA ŠPORTNIKA v občini Šentjur
AK Šentjur 1 2014 U12Ž 4x200m, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2014, prejele priznanje za PERSPEKTIVNEGA ŠPORTNIKA v občini Šentjur

Leto 2014

Ambrož Amon, ; nagrajenec na Prireditvi Športnik leta 2013 v občini Šentjur - perspektivni športnik
Heno Plank, ; nagrajenec na Prireditvi Športnik leta 2013 v občini Šentjur - športnik invalid
Mojca Centrih, ; nagrajenka na Prireditvi Športnik leta 2013 v občini Šentjur - ŠPORTNICA LETA 3. mesto
AK Šentjur ekipno U14 dečki, (Jernej Lah, Sven Senica, Jan Bezgovšek, Leon Šveglin, Tilen Strmšnik, Lovro Vodušek); nagrajenci na Prireditvi Športnik leta 2013 v občini Šentjur - perspektivni športniki
Ambrož Amon, 1. mesto DP SLO v cestnem teku (10km) med mlajšimi mladinci
Andraž Švigelj, 1. mesto DP U12 suvanje krogle
AK Šentjur 1 2014 U12Ž 4x200m, 2. mesto DP U12 4x 200m (Vehovec-Pondelak Eneja, Ramšak Larisa, Hostnik Zala, Kolar Eva)
AK Šentjur, 2. mesto ekipno (Ambrož Amon,Nejc Ogrizek) na Prvenstvu Slovenije v krosu v kategoriji mlajši mladinci
Ambrož Amon, 2. mesto na ekipnem mladinskem DP SLO v teku na 2000m/zapreke
Sarita Završek, 2. mesto na Prvenstvu Slovenije v krosu v kategoriji U14
Ambrož Amon, 2.mesto DP mlajši mladinci v teku na 3000m
Nejc Ogrizek, 3. mesto APS za ml. ml. v teku na 1500m
Eneja Vehovec Pondelak, 3. mesto DP U12 60m
Nuša Toplišek, 3. mesto DP U12 met vortexa
AK Šentjur, 3. mesto ekipno (Tovornik Žiga, Švigelj Andraž, Švigelj Nejc) na Prvenstvu Slovenije v krosu v kategoriji U12
Heno Plank, 3. mesto EP v atletiki za invalide v metu diska v kategoriji F52
Nejc Ogrizek, 3. mesto na DP SLO mlajši mladinci 10km
Julijana Valek, 3. mesto na mladinskem ekipnem DP SLO v teku na 1500m
AK Šentjur, 4. mesto VSEEKIPNO MOŠKI na Prvenstvu Slovenije v krosu
Vladimir Artnak, Bralci lokalnega časopisa Šentjurske novice so našega predsednika Atletskega kluba Šentjur Vladimirja Artnaka uvrstili med deset naj osebnosti Šentjurskih novic 2014.
Ambrož Amon, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS - MLADINSKI RAZRED
Nejc Ogrizek, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS - MLADINSKI RAZRED
Ambrož Amon, Nastop na Evropskem prvenstvu v krosu v kategoriji mladincev
Heno Plank, SVETOVNI RAZRED, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS

Leto 2013

Ambrož Amon, 1. mesto APS U16 v teku na 3km
Ambrož Amon, 1. mesto DP SLO dolgi teki U16 (5km)
Mojca Centrih, 1. mesto DP SLO ml. mladinke na 3km
Jernej Lah, 1. mesto DP U14 skok v daljino
Mojca Centrih, 1. mesto na DP SLO med ml. mladinkami v cestnem teku na 10km
Jernej Lah, 1. mesto na DP SLO U14 v četveroboju (60m, 600m, daljiva, vortex)
Ambrož Amon, 1. mesto na DP SLO v krosu v kategoriji U16.
Leon Šviglin, 2. mesto APS U14 met vorteksa
Jernej Lah, 2. mesto APS U14 skok v daljino
Mojca Centrih, 2. mesto DP SLO dolgi teki ml. mladinke (5km)
Tilen Strmšnik, 2. mesto skok v višino na DP U14 v dvorani (Ljubljana 2013)
AK Šentjur ekipno U14 dečki, 3. mesto APS ekipno AKŠ U14 dečki (Lah Jernej, Leon Šviglin, Jan Bezgovšek, Sven Senica)
Jan Bezgovšek, 3. mesto APS U14 met vorteksa
AKŠ U14 mnogoboj ekipno, 3. mesto DP SLO (Jernej Lah, Tilen Strmšnik, Sven Senica) dvorana (Slovenska Bistrica 2013)
Mojca Centrih, 3. mesto DP SLO st. mladinci-ke v teku na 1500m
Nuša Toplišek, 3. mesto DP U12 met vortexa
AK Šentjur ekipno mnogoboj U14, 3. mesto ekipno (Jernej Lah, Sven Senica, Tilen Strmšnik)
Ambrož Amon, 3. mesto NAJ ATLET Slovenije v letu 2013 v kategoriji U16
Mojca Centrih, Ekipno državno mladinsko prvenstvo - 1. mesto (3km)
Heno Plank, Namestitev na PANO OLIMPIJCEV v Telovadnici Šentjurskih olimpijcev
Mojca Centrih, Nastop na Evropskem prvenstvu v krosu v kategoriji mladink.
Heno Plank, Nastop na SP v Lyonu v suvanju krogle (7. mesto) in metu kopja (4. mesto).
Mojca Centrih, Nastop v državni mladinski reprezentanci SLO na četveroboju CZE-CRO-HUN-SLO v teku na 3km in osvojeno 2. mesto
Ambrož Amon, Nastop v državni mladinski reprezentanci SLO na četveroboju CZE-CRO-HUN-SLO v teku na 5km
AK Šentjur U14 vseekipno, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2012, ekipa prejela priznanje za PERSPEKTIVNE ŠPORTNIKE
Heno Plank, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2012, prejel priznanje za ŠPORTNIKA LETA 2012 v občini Šentjur
Robert Švegler, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2012, prejel priznanje za ZASLUŽNEGA ŠPORTNEGA DELAVCA
Luka Cmok, Trener na SP za atlete invalide v Lyonu (FRA)
Ivan Kukovič, Trener v državni mladinski reprezentanci SLO na četveroboju CZE-CRO-HUN-SLO

Leto 2012

AK Šentjur, 1. mesto na APS U16 v disciplini 4x100m
AK Šentjur U14 vseekipno, 2. mesto vseekipno na DP SLO v atletskem mnogoboju v dvorani za kategorijo U14 (Gajanić Nika, Kovačič Jasna, Trnovšek Mojca, Zore Anamarija, Lupše Filip, Sotošek Žan, Polak Gašper, Zabukovšek Počivalšek Žiga, Štiglic Matic, Strmšnik Tilen, Jernej Lah)
AK Šentjur ekipno mnogoboj U12, 3. mesto na Atletskem pokalu Slovenije ekipno (Ana Hostnik, Ana Artnak) deklice U12 v mnogoboju
Heno Plank, Plank Heno 4. mesto na Paraolimpijskih igrah v Londonu 2012 v metu kopja.
Heno Plank, Plank Heno 7. mesto na Paraolimpijskih igrah v Londonu 2012 v suvanju krogle.
Matic Polutnik, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2011, prejel naziv PERSPEKTIVNI ŠPORTNIK
Marjan Gradišnik, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2011, prejel naziv ZASLUŽNI ŠPORTNI DELAVEC (za 16-letno vodenje AK Šentjur)
Heno Plank, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2011, prejel priznanje za ŠPORTNIKA invalida
AK Šentjur, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi Športnik leta 2011, štafeta (Cvetko, Jurkošek, Guček, Polutnik) prejela naziv PERSPEKTIVNI ŠPORTNIKI

Leto 2011

Martina Ratej, 1. mesto (kopje) Evropsko ekipno prvenstvo 2011 (Izmir - TUR)
AK Šentjur, 1. mesto 4 x 100m na APS za pionirje (U16)
AK Šentjur, 1. mesto 4 x 300m na APS za pionirje (U16)
Martina Ratej, 1. mesto APS članice (kopje) 2011
Martina Ratej, 1. mesto na DP SLO člani-ce (kopje), Koper
Martina Ratej, 1. mesto Zimsko DP v metih (kopje) 2011
Heno Plank, 2. mesto na Svetovnem prvenstvu za športnike invalide v metu kopja v Christchurchu (NZ)2011
Martina Ratej, 7. mesto na SP v atletiki v metu kopja - Daegu (KOR)
Martina Ratej, A norma za nastop na Svetovnem atletskem prvenstvu v Daegu-ju (KOR) 2011
Matic Polutnik, Član državne reprezentance SLO (U16) na MLADINSKIH IGRAH TREH DEŽEL v disciplini 100m in štafeti 4x100m
Martina Ratej, Dosežena norma za POI (Poletne olimpijske igre) London 2012
Heno Plank, EVROPSKI REKORD v metu kopja za športnike invalide 2011
Vladimir Artnak, Imenovan za trenerja spremljevalca reprezentance SLO za pionirski peteroboj v Nitri na Slovaškem
Martina Ratej, NAJ ATLETINJA Slovenije za leto 2011 po izboru AZS
Martina Ratej, NAJ rezultat sezone NA SVETU na dan 29. maj 2011 v metu kopja
Matic Polutnik, Nastop za pionirsko reprezentanco Slovenije na peteroboju CZE-CRO-HUN-SVK-SLO v teku na 100m in 4x100m v Nitri na Slovaškem
Martina Ratej, Pisno priznanje (športnica leta) občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi ŠPORTNIK LETA 2010
Heno Plank, Pisno priznanje občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi ŠPORTNIK LETA 2010
Leon Časl, Pisno priznanje občine Šentjur in Športne zveze Šentjur na prireditvi ŠPORTNIK LETA 2010
Heno Plank, SVETOVNI RAZRED, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS
Andrej Hajnšek, Udeležba na članskem Svetovnem prvenstvu v atletiki kot trener (Daegu - KOR)
Martina Ratej, Udeležba na članskem Svetovnem prvenstvu v atletiki v disciplini KOPJE (Daegu - KOR)
Martina Ratej, Uvrstitev v FINALE SP v atletiki v metu kopja (Daegu - KOR) 2011

Leto 2010

Martina Ratej, 1. mesto APS v metu kopja
Martina Ratej, 1. mesto člansko DP SLO v metu kopja
AK Šentjur ekipa mnogoboj, 1. mesto ekipno APS v mnogoboju U12 dečki
Martina Ratej, 1. mesto na 10. Evropskem zimskem pokalu v metih v metu kopja
Martina Ratej, 1. mesto Zimsko DP SLO v metu kopja
AK Šentjur U12 4x200m, 2. mesto na DP SLO U12
Leon Časl, 3. mesto DP SLO za st. mladince v teku na 10km
Martina Ratej, 7. mesto EP v metu kopja
Martina Ratej, Državni članski rekord SLO v metu kopja - 67,16m
Martina Ratej, Državni rekord SLO v metu kopja za članice; 65,96m
Andrej Hajnšek, Imenovan za \"trenerja AZS\" za sklop disciplin meti
Leon Časl, Kategoriziran športnik po kriterijih OKS - MLADINSKI RAZRED 2010
Martina Ratej, Kategorizirana športnica po kriterijih OKS - MEDNARODNI RAZRED (2010-2012)
Martina Ratej, Nastop v državni reprezentanci SLO na Evropskem ekipnem prvenstvu, 3. mesto
Martina Ratej, Ob prazniku občine Šentjur -Pisno priznanje občine Šentjur, ZA IZJEMNE ŠPORTNE DOSEŽKE
Martina Ratej, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur za športne dosežke v letu 2009
Andraž Vesič, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur za športne dosežke v letu 2009
Leon Časl, Priznanje Občine Šentjur in Športne zveze Šentjur za športne dosežke v letu 2009
Martina Ratej, Proglašena za 2. naj atletinjo meseca marca v EVROPI.
Andrej Hajnšek, Razglašen za TRENERJA LETA 2010 v Sloveniji
Martina Ratej, Razglašena za ATLETINJO LETA 2010 v Sloveniji
Andrej Hajnšek, Trener SLO na 10. Evropskem zimskem pokalu v metih
Andrej Hajnšek, Udeleženec EP v atletiki kot trener
Heno Plank, Vpisan na \"pano olimpijcev\" v TELOVADNICI ŠENTJURSKIH OLIMPIJCEV pri OŠ Šentjur
Martina Ratej, Vpisana na \"pano olimpijcev\" v TELOVADNICI ŠENTJURSKIH OLIMPIJCEV pri OŠ Šentjur

Leto 2009

Martina Ratej, 1. mesto na APS za članice v metu kopja
Martina Ratej, 1. mesto na Državnem prvenstvu za članice v metu kopja
Martina Ratej, 1. mesto na Zimskem državnem prvenstvu SLO v metu kopja.
Leon Časl, 2. mesto DP za ml. mladince v teku na 3000m
Leon Časl, 2. mesto na DP za mlajše mladince v teku na 10km
Martina Ratej, 2. mesto na izboru AZS naj atlet-inja leta 2009 v SLO
Andrej Zemljak, 2. mesto na podelitvi Športnikom Šentjurja leta 2008.
Andraž Vesič, 3. mesto na dvoranskem Državnem prvenstvu za mlajše mladince v teku na 60m.
Martina Ratej, 3. mesto na SI (Sredozemskih igrah)
Martina Ratej, 3. mesto v Kvalifikacijah SP v atletiki
Andraž Vesič, Andraž je bil proglašen za perspektivnega športnika Šentjurja leta 2008.
Beni Jahiri, Beni je bil proglašen za perspektivnega športnika Šentjurja leta 2008.
Andraž Vesič, Kategoriziran športnik OKS - MLADINSKI RAZRED za leto 2009
Leon Časl, Kategoriziran športnik OKS - MLADINSKI RAZRED za leto 2009
Martina Ratej, Kategorizirana športnica OKS - DRŽAVNI RAZRED za leto 2009
Martina Ratej, Kategorizirana športnica OKS - MEDNARODNI RAZRED za leto 2009-2011
Leon Časl, Leon je bil proglašen za perspektivnega športnika Šentjurja 2008
Martina Ratej, Martina je bila proglašena za športnico Šentjurja leta 2008
Martina Ratej, Uvrstitev v finale in osvojeno 11. mesto na SP v atletiki

Leto 2008

Martina Ratej, 1. mesto na DP za članice
Martina Ratej, 1. mesto zimsko DP met kopja
Andrej Zemljak, 2. mesto DP st. mladinci v dvorani v teku na 60m
Leon Časl, 2. mesto na DP za ml. mladince v teku na 3000m
Andrej Zemljak, 2. mesto na Državnem prvenstvu za starejše mladince v teku na 200m
Martina Ratej, Državni absolutni rekord SLO v metu kopja; 63,16m
Martina Ratej, Evropski zimski pokal v metih, 3. mesto
Luka Novak, Kategoriziran športnik OKS - DRŽAVNI RAZRED RAZRED za leto 2008
Andrej Zemljak, Kategoriziran športnik OKS - MLADINSKI RAZRED za leto 2008
Andrej Zemljak, Kategoriziran športnik OKS - MLADINSKI RAZRED za leto 2008
Martina Ratej, Kategorizirana športnica OKS - DRŽAVNI RAZRED za leto 2008
Martina Ratej, Martina Ratej je dosegla nov (popravljen lastni) absolutni državni rekord v metu kopja; 63,44m
Martina Ratej, Nastop na OLIMPIJSKIH IGRAH
Heno Plank, Nastop na Paraolimpijskih igrah 2008
Andrej Zemljak, Nastop v državni mladinski reprezentanci SLO v štafeti 4x100m

Leto 2007

AK Šentjur, 1. mesto na APS za pionirje (U16) v štafeti 4x100m
Martina Ratej, 1. mesto na DP za članice v metu kopja
Martina Ratej, 1. mesto na Zimskem DP v metu kopja
Andrej Zemljak, 1. mesto Zimskem DP SLO v dvorani za mladince v teku na 400m
Andraž Vesič, 2. mesto na APS za pionirje (U16) v teku na 100m
Jernej Brečko, 2. mesto na DP v teku na 110m/ov za ml. mladince
AK Šentjur (ekipa kros), 3. mesto DP SLO EKIPNO (Časl, Jahiri) kros za pionirje (U16)
Leon Časl, 3. mesto na APS za pionirje (U16) v teku na 3000m
Andrej Zemljak, 3. mesto na DP za st, mladince v teku na 60m
Andrej Zemljak, Kategoriziran športnik OKS - MLADINSKI RAZRED za leto 2007
Martina Ratej, Kategorizirana športnica OKS - DRŽAVNI RAZRED za leto 2007
Andraž Vesič, Nasto v Državni repreznetanci SLO za ml ml. v štafeti 4x100m
Martina Ratej, Nastop na Zimskem Evropskem pokalu v metih - kopje in osvojeno 8. mesto
Andrej Zemljak, Nastop za Državno reprezentanco SLO do 23 let v štafeti 4x100m

Leto 2006

Martina Ratej, (kopje) nastop v reprezentanci Slovenije na Evropskem pokalu državnih reprezentanc v Grčiji.
Luka Novak, 1. mesto Luka Novak na Državnem prvenstvu Slovenije v dvorani za člane v teku na 400m.
Martina Ratej, 1. mesto Martina Ratej na državnem prvenstvu za članice v metu kopja.
Martina Ratej, 1. mesto Martina Ratej na finalu Atletskega pokala Slovenije za člane v metu kopja.
Martina Ratej, 1. mesto Martina Ratej na Zimskem DP SLO za članice v metu kopja.
Andrej Zemljak, 2. mesto Andrej Zemljak DP SLO za mlajše mladince v teku na 400m.
Andrej Zemljak, 2. mesto Andrej Zemljak na Državnem prvenstvu Slovenije dvorani za mlajše mladince v teku na 60m.
David Konec, 2. mesto David Konec na Zimskem državnem prvenstvu Slovenije za člane v metu kopja.
Luka Novak, 2. mesto Luka Novak na finalu Atletskega pokala Slovenije za člane v teku na 400m.
Andrej Zemljak, 3. mesto Andrej Zemljak na državnem prvenstvu za starejše mladince-ke v teku na 400m.
Davor Košec, 3. mesto Davor Košec na Državnem prvenstvu Slovenije dvorani za starejše mladince v teku na 60m.
Beni Jahiri, 3. mesto Jahiri Arben na DP SLO U14 v teku na 300m.
AK Šentjur, 3. mesto moška štafeta 4x400m člani na finalu Atletskega pokala Slovenije za člane.
Tadej Koradej, 3. mesto na državnem prvenstvu Slovenije U12 v metu žogice.
Andrej Zemljak, Kategoriziran športnik – MLADINSKI RAZRED po kriterijih Olimpijskega komiteja Slovenije - OKS za leto 2007
Martina Ratej, Kategorizirana športnica - DRŽAVNI RAZRED po kriterijih Olimpijskega komiteja Slovenije - OKS za leto 2007
Luka Novak, Luka Novak - kategoriziran športnik - DRŽAVNI RAZRED po kriterijih Olimpijskega komiteja Slovenije - OKS za leto 2006
Martina Ratej, Martina Ratej dosegla normo za nastop na Evropskem članskem prvenstvu v atletiki.
Martina Ratej, Martina Ratej nastop na 6. Evropskem zimskem pokalu v metih v Izraelu in osvojeno 17. mesto v metu kopja
Martina Ratej, Martina Ratej nastop na Evropskem prvenstvu v atletiki na Švedskem in osvojeno 21. mesto v metu kopja.
Andrej Hajnšek, Vodja in trener reprezentance Slovenije na 6. Evropskem zimskem pokalu v metih v Izraelu.

Leto 2005

Davor Košec, 1. mesto na APS za mlajše mladince teku na 400m/ovire.
Martina Ratej, 1. mesto na DP SLO za članice v metu kopja.
Davor Košec, 1. mesto na DP SLO za mlajše mladince v teku na 400m/ovire.
Jernej Brečko, 1. mesto na Državnem prvenstvu Slovenije v dvorani - 60m/ovire pionirji.
Luka Novak, 1. mesto na finalu Atletskega pokala Slovenije za člane v teku na 400m.
Martina Ratej, 1. mesto na Zimskem DP SLO - met kopja članice.
Jernej Brečko, 2. mesto DP U16 (Ljubljana 2005)
Davor Košec, 2. mesto na APS za mlajše mladince v teku na 200m.
Andrej Zemljak, 2. mesto na APS za mlajše mladince v teku na 400m.
Jernej Brečko, 2. mesto na APS za pionirje v teku na 100m/ovire (Celje 2005).
Luka Novak, 2. mesto na DP SLO za člane v teku na 400m.
Davor Košec, 2. mesto na državnem prvenstvu Slovenije za mlajše mladince v teku na 400m.
Martina Ratej, 2. mesto na finalu APS za članice v metu kopja.
AK Šentjur, 2. mesto štafeta 4x300m na DP SLO za mlajše mladince.
Luka Novak, 3. mesto na APS za člane v teku na 200m.
Jernej Brečko, 3. mesto na APS za pionirje v teku na 300m/ovire.
Jernej Brečko, 3. mesto na DP SLO v dvorani - mnogoboj pionirji.
AK Šentjur, 4. mesto moška štafeta 4x100m na državnem prvenstvu za člane.
AK Šentjur, 4. mesto moška štafeta 4x400m na državnem prvenstvu za člane.
AK Šentjur, 4. mesto štafeta 4x100m na državnem prvenstvu Slovenije za mlajše mladince.
AK Šentjur, 4. mesto štafeta 4x400m člani na finalu Atletskega pokala Slovenije za člane.
Andrej Zemljak, član reprezentance Slovenije za ml. mladince v teku na 400m.
Luka Novak, kategoriziran športnik – DRŽAVNI RAZRED po kriterijih Olimpijskega komiteja Slovenije - OKS za leto 2005
Andrej Zemljak, kategoriziran športnik – MLADINSKI RAZRED po kriterijih Olimpijskega komiteja Slovenije - OKS za leto 2006
Martina Ratej, kategorizirana športnica – DRŽAVNI RAZRED po kriterijih Olimpijskega komiteja Slovenije - OKS za leto 2006
Davor Košec, kategorizirn športnik – MLADINSKI RAZRED po kriterijih Olimpijskega komiteja Slovenije - OKS za leto 2006
Davor Košec, Nastop v reprezentanci Slovenije za ml. mladince 400m ovire
Jernej Brečko, Nastop za državno reprezentanco SLO za pionirje v teku na 100m/ov
Jernej Brečko, Nastop za državno reprezentanco SLO za pionirje v teku na 300m/ov in 4x300m
Davor Košec, nastop za reprezentanco SLO - ml. mladinci na tradicionalnem SAVARIA POKALU v teku na 300m/ov in 4x100m.
Luka Novak, Nastop za reprezentanco SLO člani na Evropskem pokalu I. liga v štafeti 4x400m
Vladimir Artnak, Trener pionirske reprezentance SLO na igra treh dežel
Vladimir Artnak, Vlado Artnak, priznanje Športne zveze Šentjur za NAJ TRENERJA 2005 v občini Šentjur
Vladimir Artnak, Vodja reprezentance SLO pionirji-ke troboj CRO-AUT-SLO
Vladimir Artnak, Vodja reprezentance Slovenije za pionirje na troboju H – CRO – SLO na Hrvaškem.

Leto 2004

Luka Novak, 1. mesto na DP za člane v teku na 400m.
Luka Novak, 2. Mesto na APS za clane v teku na 400m
Andrej Zemljak, 3. mesto na Atletskem pokalu Slovenije za pionirje v teku na 300m
Andreja Jernej, 3. mesto na Atletskem pokalu Slovenije za pionirke v teku na 300m/ovire
Martina Ratej, 3. mesto v metu kopja na DP SLO za članice.
AK Šentjur, 4. mesto moška štafeta 4 x 400m na DP za člane (tekli so: Davor Košec, Luka Novak, Urban Novak, Rok Novak).
AK Šentjur, 6. mesto na DP za ml. mladince v štafetnem teku 4x300m (tekli so: Andrej Zemljak, Rok Novak, Jernej Brečko, Davor Košec).
AK Šentjur, 7. mesto članske moške štafete 4x400m na finalu APS (tekli so: Urban Novak, Davor Košec, Luka Novak, Rok Novak).
AK Šentjur, 7. mesto na DP za ml. mladince v štafetnem teku 4 x 100m (tekli so: Jernej Brečko, Andrej Zemljak, Rok Novak, Davor Košec)
AK Šentjur, 7. mesto na DP za starejše mladince v štafetnem teku 4 x 100m (tekli so: Jernej Brečko, Andrej Zemljak, Rok Novak, Davor Košec).
Luka Novak, Kategoriziran športnik - RŽAVNI RAZRED po kriterijih OKS za leto 2004
Luka Novak, Nastop Luka Novak v reprezentanci Slovenije na EVROPSKEM POKALU I. liga v štafeti 4x400m
Luka Novak, rezultat 47,31/400m - deveti rezultat vseh časov v Sloveniji

Leto 2003

Luka Novak, 1. mesto na DP SLO za ml. člane v teku na 400m
Martina Ratej, 1. mesto na DP za ml. članice v metu kopja
Martina Ratej, 1. mesto na Zimske DP v metu kopja
Luka Novak, 2. mesto na APS za člane v teku na 400m
Primož Dremšak, 2. mesto na APS za pionirje (U16) v teku na 300m
AK Šentjur, 2. mesto na APS za pionirje v teku na 4x300m
Luka Novak, 2. mesto na DP SLO za člane v teku na 400m
Luka Novak, 2. mesto na DP za ml. člane v teku na 800m
Martina Ratej, 2. mesto na Zimskem DP SLO za članice v metu kopja
AK Šentjur, 3. mesto na DP SLO pionirje v štafetnem teku 4x100m
Martina Ratej, 3. mesto na APS za članice v metu kopja
Martina Ratej, 3. mesto na APS za članice v metu kopja
Davor Košec, 3. mesto na DP SLO za pionirje v teku na 300m
Nataša Oset, 3. mesto na DP za članice v cestnem teku na 10km
Nataša Oset, 3. mesto na DP za članice v teku na 21km
Luka Novak, Kategoriziran športnik - DRŽAVNI RAZRED po kriterijih OKS za leto 2003
Luka Novak, Nastop na Evropskem pokalu - I. LIGA v štafeti SLO 4x400m v Velenju
Davor Košec, Nastop za pionirsko reprezentanco SLO v teku na 300m in 4x300m

Leto 2002

Martina Ratej, 1. mesto na Zimskem DP SLO v metu kopja za članice
Nataša Oset, 2. mesto na APS za članice v teku na 5000m
Nataša Oset, 2. mesto na DP SLO za ml. članice v teku na 5000m

Leto 2001

Martina Ratej, 1. mesto na DP SLO za ml. članice v metu kopja
Luka Novak, 1. mesto na DP SLO za st. mladince v teku na 400m
Nataša Oset, 1. mesto na DP SLO za st. mladinke v teku na 5000m
Martina Ratej, 1. mesto Zimsko DP SLO začlanice v metu kopja
Martina Ratej, 2. mesto na DP SLO za članice v metu kopja
Nataša Oset, 2. mesto na DP SLO za članice v teku na 3000m
Nataša Oset, 2. mesto na DP SLO za ml. članice v teku na 3000m
Luka Novak, 3. mesto na APS za člane v teku na 400m
Martina Ratej, 3. mesto na APS za članice v metu kopja
Primož Pangerl, 3. mesto na DP SLO za člane v teku na 1500m
Luka Novak, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 2001
Nataša Oset, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 2001
Vladimir Artnak, Priznanje Športne zveze Šentjur za trenerja leta 2000

Leto 2000

Nataša Oset, 1. mesto DP SLO za st. mladinke v teku na 5000m
Martina Ratej, 1. mesto na Zimskem DP SLO v metu kopja za st. mladinke
Martina Ratej, 2. mesto APS za članice v metu kopja
Martina Ratej, 2. mesto DP SLO za st. mladinke v metu kopja
Luka Žgur, 2. mesto na APS za pionirje v teku na 300m/ov
Martina Ratej, 2. mesto na DP SLO za članice v metu kopja
Martina Ratej, DRŽAVNI REKORD SLO za mladinke v metu kopja
Martina Ratej, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 2000
Nataša Oset, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 2000
Martina Ratej, Nastop na Svetovnem prvenstvu za mladinke v metu kopja in osvojeno 17. mesto

Leto 1999

Martina Ratej, 1. mesto DP SLO za st. mladinke v metu kopja
Martina Ratej, 1. mesto Zimsko DP SLO za st. mladinke v metu kopja
Nataša Oset, 2. mesto DP SLO v krosu za ml. mladinke
Nataša Oset, 2. mesto na APS za ml. mladinke v teku na 3000m
Klemen Laurenčak, 2. mesto na DP SLO za st. mladince v teku na 5000m
Martina Ratej, 2. mesto na Zimskem DP SLO članice v metu kopja
Nataša Oset, 3. mesto DP SLO v krosu za st. mladinke
AK Koval Šentjur, 3. mesto ekipno (Oset, Voga) na DP SLO za ml. mladinke
Urban Novak, 3. mesto na APS za pionirje v teku na 800m
Ivan Kukovič, Kategoriziran športnik - DRŽAVNI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1999
Martina Ratej, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1999
Nataša Oset, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1999
Klemen Laurenčak, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1999
Klemen Laurenčak, Nastop na Evropskem prvenstvu v krosu za mladince
Nataša Oset, Nastop na Evropskem prvenstvu v krosu za mladinke
Ivan Kukovič, Nastop za reprezentanco SLO člani v disciplini Polmaraton
Vladimir Artnak, Trener reprezentance SLO na Evropskem prvenstvu v krosu

Leto 1998

Klemen Laurenčak, 1. mesto DP SLO za ml. mladince v teku na 2000m
Klemen Laurenčak, 1. mesto DP SLO za ml. mladince v teku na 3000m
Martina Ratej, 1. mesto DP SLO za ml. mladinke v metu kopja
Nataša Oset, 1. mesto DP SLO za ml. mladinke v teku na 2000m
Martina Ratej, 1. mesto DP SLO za mladinke v metu kopja
AK Trgohlad Šentjur, 1. mesto EKIPNO (Laurenčak, Zupančič) na DP SLO v krosu za ml. mladince
AK Koval Šentjur, 1. mesto EKIPNO (Oset, Jevšnik) na DP SLO v krosu za st. mladinke
AK Koval Šentjur, 1. mesto EKIPNO (Pangerl, Ojstršek) na DP SLO v krosu za ml. člane
Nataša Oset, 1. mesto na DP SLO v krosu za ml. mladinke
Nataša Oset, 1. mesto na DP SLO v krosu za st. mladinke
AK Trgohlad Šentjur, 2. mesto EKIPNO (Oset, Stropnik, Žgur A.) na DP SLO v krosu za ml. mladinke
Klemen Laurenčak, 2. mesto na APS za ml. mladince v teku na 2000m
AK Koval Šentjur, 2. mesto VSEEKIPNO na DP SLO v krosu za moški
AK Koval Šentjur, 3. mesto EKIPNO (Laurenčak, Zupančič) na DP SLO v krosu za st. mladince
Klemen Laurenčak, 3. mesto na DP SLO v krosu za ml. mladince
Klemen Laurenčak, 3. mesto na DP SLO v krosu za ml. mladince
Klemen Laurenčak, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1998
Martina Ratej, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1998
Nataša Oset, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1998

Leto 1997

AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 1. mesto EKIPNO DP SLO v krosu za ml. člane (Ojstršek, Mihevc)
Martina Ratej, 1. mesto na APS za ml. mladinke v metu kopja
AK Trgohlad Šentjur, 1. mesto na APS za ml. mladinke v teku na 4x300m
Nataša Oset, 1. mesto na DP SLO v teku na 1000m za pionirke
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 2. mesto EKIPNO na DP SLO v krosu za ml. mladinke (Stropnik, Belak, Škornik)
Tona Ojsteršek, 2. mesto na APS za člane v teku na 10km
Tona Ojsteršek, 2. mesto na DP SLO v krosu za ml. člane
Ivan Kukovič, 2. mesto na DP SLO za člane v polmaratonu
Nataša Oset, 2. mesto na DP SLO za ml. mladinke v teku na 2000m
Nataša Oset, 2. mesto v krosu za pionirke
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 2. mesto VSEEKIPNO MOŠKI na DP SLO v krosu
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 3. mesto EKIPNO (Oset, Stropnik) na DP SLO v krosu za st. mladinke
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 3. mesto EKIPNO DP SLO v krosu za pionirke (Oset, Kamenšek)
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 3. mesto EKIPNO DP SLO v krosu za st. mladince
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 3. mesto ekipno KROS DP SLO pionirji (Zupančič, Roženičnik)
Klemen Laurenčak, 3. mesto na APS v teku na 3000m za ml. mladince
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 3. mesto na DP SLO v krosu EKIPNO (Kampuš, Žgur) članice
Ivan Kukovič, 3. mesto na DP SLO v krosu za člane
Jaka Zupančič, 3. mesto na DP SLO v krosu za pionirje
Klemen Laurenčak, 3. mesto na DP SLO v teku na 3000m za ml. mladince
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 3. mesto VSEEKIPNO v krosu na DP SLO za ženske
Nataša Oset, DRŽAVNI REKORD za pionirke v teku na 3000m
Martina Ratej, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1997
Tona Ojsteršek, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1997
Nataša Oset, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1997

Leto 1996

Klemen Laurenčak, 1. mesto na APS za pionirje v teku na 2000m
Martina Ratej, 1. mesto na APS za pionirke v metu kopja (400g)
AK Trgohlad Šentjur, 1. mesto na APS za pionirke v štafeti 4x300m (tekle so: Jolanda Ambrož, Darja Šmid, Sabina Škornik, Alja Belak)
AK Trgohlad Šentjur, 1. mesto na APS za pionirke v štafeti 4x300m (tekle so: Mojca Stropnik, U. Dremšak, Kristina Zelič, Monika Jevšnik)
Ivan Kukovič, 1. mesto na DP SLO za člane v teku na 5000m
AK Trgohlad Šentjur, 1. mesto na DP SLO za mlajše mladinke v štafeti 4x300m (tekle so: Monika Jevšnik, Mojca Stropnik, Darja Šmid, Jolanda Ambrož)
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 2. mesto EKIPNO na DP SLO v krosu za mlajše člane (Tone Ojsteršek, Primož Pangerl, Dejan Mihevc)
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 2. mesto EKIPNO na DP SLO v krosu za pionirje (Klemen Laurenčak, Miro Špiljak, Jaka Zupančič)
Monika Jevšnik, 2. mesto na APS za pionirke v teku na 300m z ovirami
Ivan Kukovič, 2. mesto na DP SLO za člane v polmaratonu
Tona Ojsteršek, 2. mesto na DP SLO za starejše mladince v teku na 10000m
Tona Ojsteršek, 2. mesto na DP SLO za starejše mladince v teku na 5000m
AK Trgohlad Šentjur, 2. mesto na DP SLO za starejše mladinke v štafeti 4x400m (tekle so: Monika Jevšnik, Mojca Stropnik, Tjaša Vrbek, Jolanda Ambrož)
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 2. mesto VSEEKIPNO MOŠKI na DP SLO v krosu
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 3. mesto EKIPNO na DP SLO v krosu za članice (Tatjana Kampuš, Darja Šmid)
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 3. mesto EKIPNO na DP SLO v krosu za mlajše mladince
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 3. mesto EKIPNO na DP SLO v krosu za starejše mladinke (Mojca Stropnik, Alja Belak)
Tona Ojsteršek, 3. mesto na APS za člane v teku na 3000m z zaprekami
AK Trgohlad Šentjur, 3. mesto na APS za pionirje v štafeti 4x300m (tekli so: Rajko Gajšek, Miha Dimec, Grega Marzek, Aljaž Roženičnik)
Nataša Oset, 3. mesto na APS za pionirke v teku na 2000m
Tjaša Vrbek, 3. mesto na APS za pionirke v teku na 800m
Ivan Kukovič, 3. mesto na DP SLO za člane v maratonu
AK TrgoHlad Šentjur ekipa kros, 3. mesto VSEEKIPNO ŽENSKE na DP SLO v krosu
Ivan Kukovič, Kategoriziran športnik - DRŽAVNI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1996
Tona Ojsteršek, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1996
Monika Jevšnik, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1996
Mojca Stropnik, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1996
Tjaša Vrbek, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1996
Jolanda Ambrož, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1996
Vladimir Artnak, Trener mladinske reprezentance SLO na četveroboju reprezentanc

Leto 1995

Jolanda Ambrož, 1. mesto DP SLO KROS pionirke
AK Trgohlad Šentjur, 1. mesto EKIPNO DP SLO članice(Brglez, Fric, Šmid) KROS
AK Trgohlad Šentjur, 1. mesto EKIPNO DP SLO pionirke(Ambrož, P. Pungaršek, Škornik) KROS
Dejan Mihevc, 1. mesto na DP za ml. mladince v teku na 1000m
AK Trgohlad Šentjur, 3. mesto DP SLO VSEEKIPNO ženske v krosu
Tona Ojsteršek, 3. mesto DP st. mladinci v teku na 10km
Tona Ojsteršek, 3. mesto DP st. mladinci v teku na 3000m
AK Trgohlad Šentjur, 3. mesto EKIPNO DP SLO st. mladinci (Ojsteršek, Pangerl) KROS
AK Trgohlad Šentjur, 3. mesto na DP SLO za pionirke v štafeti 4x300m
Dejan Mihevc, Kategoriziran športnik - MLADINSKI RAZRED po kriterijih OKS za leto 1995
AK Trgohlad Šentjur, Nastop na Evropskem klubskem prvenstvu v krosu članice (Kampuš Tatjana, Pungeršek Renata,...)

naključni atlet

Žiga Tovornik

Rojen: 1. 12. 2003
Discipline: 1000m, 2000m, 3000m, 600m

več podatkov...

© 2008 - 2017 Atletski klub Šentjur. Vse pravice pridržane. Kontakt: info@aksentjur.si