domovo klubutekmovanjaatletiatletska šoladosežkigalerijaatletski sodnikipovezave

29 30

2015; Prvenstvo Slovenije U12, U14 (2. dan)

Ravne na Koroškem, 19.4.2015

Na 2. dnevu Prvenstva Slovenije U12 in U14 je nastopilo 9 naših atletov. Dan je bil zelo uspešen, a žal brez medalje kljub več uvrstitvam tik pod zmagovalne stopnice in osebnim rekordom. Anej Tanšek je v teku na 600m U12 z OR osvojil četrto mesto, tik za njim je bil Nejc Švigelj prav tako v teku na 600m (OR). Prav tako peti je bil njegov brat Andraž Švigelj v metu vortexa U14. Z OR so razveselili še Nuša Dobnik na 60m, Špela Ipšek na 200m, Eva Kolar 60m (za eno mesto zgrešila finale B), Žiga Kolar 600m (10. mesto), Žiga Tovornik na 1000m, nastopila je še Zala Hostnik na 200m, žal pa zaradi težav z slabim počutjem na štart teka na 200m ni odšla Eneja Vehovec Pondelak, favoritinja za zmago na 200m.