domovo klubutekmovanjaatletiatletska šoladosežkigalerijaatletski sodnikipovezave

Velenje, 14.3.2015

Na Prvenstvu Slovenije v krosu bi naj nastopilo 18 naših atletov, a nas je bolezen zadnjih dni dobesedno pokosila, tako smo nastopili z 11-timi tekači, ki pa so nas prav tako razveselili z dobrimi nastopi. V kategoriji dečkov U12 je Nejc Švigelj osvojil 3. mesto in bronasto medaljo. Skupaj z Žigo Kolarjem (15.) sta osvojila tudi ekipno 3. mesto. Po 15-mesečnem premoru zaradi težav z zdravjem je tokrat nastopila med starešimi mladinkami, ki so tekle 4km, Mojca Centrih ter osvojila 4. mesto. Nastopili so še: Eva Kolar (9.), Nika Škornik (15.), Neža Artnak (21.), Sara Godler (32.) vse U14, ekipno pa 5. mesto, Blaž Pavlič U14(18.), Neja Ravnikar Zabukovšek (28.), Ana Artnak (29.) obe U16. V vseekipnem vrstnem redu pa so tako moški, kot ženske osvojile 9. mesto v Sloveniji.